» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, biuro śląsk

Grecja, biuro śląsk

Strona: 1

Autor Treść
majka2
Gość
Cześć :) Chciałabym się dowiedzieć jakie sa wasze opinie o biurze "śląsk". Chodzi mi głównie o wyjazd do Skotiny do Grecji do hotelu "Resort Beach". Jacy są opiekunowie, jest luz ?
IP: 176.101.128.45
wowo
Gość
Hotel nazywa się Sintrivanis.Fajny hotel z fajnym basenem a na ładną plażę 100m.Miejscowość kameralna i spokojna z możliwością dojścia lub dojechania do większych.O biurze nie powiem bo z nimi nie byłem ale słyszałem dobrze.
IP: 83.7.113.221
charlie
Gość
Nie lepiej skorzystać z ofert itaki? To raczej pewniejsze biuro podróży bo jedno z najpopularniejszych w naszym kraju. W tym roku ja bym Grecję odpuścił bo tam będzie oblężenie turystów.
IP: 79.186.227.120
edyta317
Gość
charlie napisał
Nie lepiej skorzystać z ofert itaki? To raczej pewniejsze biuro podróży bo jedno z najpopularniejszych w naszym kraju. W tym roku ja bym Grecję odpuścił bo tam będzie oblężenie turystów.


A dlaczego w tym roku ma być oblężenie turystów akurat w Grecji?
IP: 193.19.167.134
turystka
Gość
edyta317- będzie "oblężenia"hihi jak co roku ;) Grecji i wysp :)
IP: 164.127.104.82
abc
Gość
Byłam z tym biurem rok temu w Grecji i wszystko było zgodnie z ofertą :) Mogę śmiało polecić ;)
IP: 83.4.215.209

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, biuro śląsk

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij