» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Gruzja » majówka w Gruzji z Czajką Travel

majówka w Gruzji z Czajką Travel

Strona: 1

Autor Treść
katarzyna i andrzej
Gość
Wyjazd udał się przepysznie, dzięki świetnym ludziom, jakich spotkaliśmy,rewelacyjnej pilotce Ewelinie, o której już pisałam i oczywiście urokom miejsc, jakie odwiedziliśmy. Ale ......
[u]Szanowny panie Prezesie biura turystycznego Czajka Travel !!!!
Jestem gotowa zafundować Panu wyjazd do Gruzji, ale pod jednym warunkiem. Podróż po tym uroczym kraju (ok.2000 km) odbędzie Pan na tylnym siedzeniu, w samym rogu samochodu. Mam nadzieję, że jest Pan słusznego wzrostu (tak jak ja i mój mąż). Miejsce do siedzenia dla krótkonogich konusów, a nie dla normalnych ludzi na dodatek cierpiących na neuropatie po ciężkim leczeniu (to ja). Dzięki życzliwości ludzi, za co bardzo im dziękuję, zmienialiśmy się miejscami.
Czy w dniach 27.04- 08.05 miał Pan czkawkę? Proszę pomyśleć o tym,bo wyjazd był świetny i szkoda psuć opinii o biurze. To miejsce nie nadaje się do podróżowania. Pozdrawiamy :mrgreen:
IP: 87.206.135.150
gama
Gość
do "Gość" powyżej:


Do pani która wpisała się wyżej: określenie "krótkonogi konus" w zestawieniu z określeniem "normalni ludzie" jest wysoce niestosowne. Po prostu brak słów, chyba że to taka "murzyńskość" - żeby użyć określenia autorstwa ministra MSZ. Neuropatii współczuję i życzę częstszego używania rozumu.
IP: 195.94.194.174
Użytkownik
Posty: 59
Takie kierunku robi się z biurami podróży, które specjalizują się w kierunkach egzotycznych.
Zobacz - http://mamzdrowie.pl/forum/temat/gruzja-armenia-azerbejdzan/
Przecież to bardzo łatwo można sprawdzić. Zwracajcie uwagę na program wycieczki, ale również na inne elementy.
Najważniejsze, żeby wszystko było odpowiednio zaplanowane.
IP: 212.96.244.35

Strona: 1

Forum turystyczne » Gruzja » majówka w Gruzji z Czajką Travel

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij