» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Sylwester Party Camp - VIII edycja najbardziej imprezowych Sylwestrów!

Sylwester Party Camp - VIII edycja najbardziej imprezowych Sylwestrów!

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Sylwester Party Camp 20114/2015 !!! Łeba, Amsterdam, Budapeszt, Wiedeń, Bratysława, Biały Dunajec

Organizatorzy największych wyjazdów studenckich w Polsce zapraszają do zapoznania się z tegoroczną ofertą sylwestra 2014/2015!


Szczegółowych informacji szukaj na stronie: [url]www.sylwesterpartycamp.pl[/url] !


Terminy Wyjazdów:

Łeba Party Camp już od 299zł! (Impreza pod patronatem Ultra Music Festival - Party Camp Poland)
30.12.2014 - 2.01.2015 (4 dni / 3 noce)

Góral Party Camp już od 499zł
30.12.1014 - 2.01.2015 (4 dni / 3 noce)

Budapeszt już od 599zł
29.12.2014 - 1.01.2015 (4 dni / 3 noce)

Dwie Stolice - Bratysława & Wiedeń już od 549zł
29.12.2014 - 1.01.2015 (4 dni / 3 noce)

Amsterdam już od 979zł
29.12.2014 - 2.01.2015 (5 dni / 4 noce)

[url]www.sylwesterpartycamp.pl[/url]

PARTY CAMP TO RÓWNIEŻ:
> Tysiące młodych ludzi na wyjazdach tylko z Party Camp !
> Zniżki studenckie !
> Najlepsi polscy i światowi Dj'e
> Całodobowa integracja podczas wyjazdów!
> Zapraszamy studentów z całej Polski!


UWAGA!
Nie musisz być studentem aby uczestniczyć w wyjeździe
- warunkiem koniecznym jest ukończone 18 lat.


User posted image
IP: 89.77.141.171
Użytkownik
Posty: 12
Kusi mnie taki sylwester, ktoś może był w zeszłych latach i może podzielić się opinią? Znajomi też coś przebąkiwali o wyjeździe:)
IP: 87.207.156.42
Użytkownik
Posty: 1
Też szukam dobrego organizatora wyjazdu sylwestrowego, zwłaszcza jeśli dużo młodych ludzi będzie jechało. Miejsca fajne, ceny całkiem spoko. Z mojego roku byli znajomi w Budapeszcie rok temu z tym biurem, to bardzo zadowoleni byli.
IP: 87.206.72.206
Użytkownik
Posty: 59
Jedna z najpiękniejszych stolic europejskich, ważny ośrodek kulturalny, naukowy i turystyczny. Znajduje się tu mnóstwo wspaniałych zabytków, muzeów i teatrów oraz atrakcji przyrodniczych, takich jak jaskinie, wzgórza i piękne parki miejskie. Budapeszt jest również znanym miastem uzdrowiskowym, w którym funkcjonują łaźnie i kąpieliska termalne. Polecam: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/wegry/miejscowosci/budapeszt/1176
IP: 79.186.193.101
kamillo1
Gość
Hm... Te oferty naprawdę dobrze wyglądają... Znajomi już w wakacje namawiali mnie na wyjazd ze studenckim biurem podróży, jednak ostatecznie nie udało mi się z nimi zabrać... Po powrocie nieustannie wychwalali imprezy w Splicie :D W Sylwka też się wybierają, może do nich dołączę, co myślicie? :D :D
IP: 89.77.141.171
Gość
Posty:
Lynette napisał
Kusi mnie taki sylwester, ktoś może był w zeszłych latach i może podzielić się opinią? Znajomi też coś przebąkiwali o wyjeździe:)



też mnie kusi, to co śmigamy?:)
IP: 195.150.224.72
Użytkownik
Posty: 2
To ja się też zabieram :D
IP: 89.77.141.171
Użytkownik
Posty: 8
moim zdaniem Party Camp ma jedną z lepszych ofert jeśli chodzi o wyjazdy studenckie, wiem bo jestem aktualnie w temacie, szukamy z grupką znajomych najlepszej oferty i już wiele biur przerobiliśmy. tutaj przekonuje Nas głównie cena i ilość zapewnianych przez organizatora atrakcji, poza tym sporo moich znajomych miało już okazję wyjeżdżać z Party Camp i każdy wracał zadowolony.
IP: 87.207.96.102
Użytkownik
Posty: 2
a konkretnie coś bliżej? na temat organizacji czy zakwaterowania? ciekawi mnie bardzo ten temat :)
IP: 89.77.141.171
ginna
Gość
Też bym się na coś takiego wybrała tylko nie bardzo mam kogoś ze sobą zabrać, czy samemu da się dobrze bawić na takim sylwestrze??
IP: 89.228.21.79
Użytkownik
Posty: 12
kamillo1 napisał
a konkretnie coś bliżej? na temat organizacji czy zakwaterowania? ciekawi mnie bardzo ten temat :)


Ja się w tym roku wybieram z party camp do Białego Dunajca. Super domy, wyżywienie w cenie, na pewno wybiorę się na kulig i inne wycieczki. No i sam sylwester - impreza w klubie do białego rana:)
IP: 46.112.45.125
Vładymir22
Gość
No to świetnie, pozazdrościć. Byłem raz w Białym Dunajcu przejazdem na dwa dni i bardzo mi się tam podobało, można i odpocząć i się pobawić, kiedyś z pewnością tam wrócę. Ja się z party campem wybieram w marcu na Snow Festival 2015, czyli narty i imprezy, coś co studenci lubią najbardziej.
IP: 87.206.72.206
Użytkownik
Posty: 8
ginna napisał
Też bym się na coś takiego wybrała tylko nie bardzo mam kogoś ze sobą zabrać, czy samemu da się dobrze bawić na takim sylwestrze??

moim zdaniem takie zorganizowane wyjazdy w grupie młodych ludzi to idealne rozwiązanie nawet dla tych którzy nie mają z kim jechać, przecież w grupie młodych ludzi szybko znajdziesz wspólny język i szybko się zaklimatyzujesz z grupą, poza tym zadzwoń do biura i dopytaj jak wygląda kwestia dla osób które chcą się w pojedynkę wybrać na taki wyjazd.
IP: 87.207.96.102

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Sylwester Party Camp - VIII edycja najbardziej imprezowych Sylwestrów!

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij