» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Gdzie wypożyczyć samochód w Lublinie

Gdzie wypożyczyć samochód w Lublinie

Strona: 1

Autor Treść
karol
Gość
Pod koniec lutego przyjeżdża mój brat ze szwagierką. Prosił mnie abym się zorientował, gdzie można wynająć jakieś rodzinne auto w Lublinie na kilka dni. No właśnie :) Gdzie?
IP: 176.221.121.124
Amin
Gość
Niech szuka w sieciowych wypożyczalniach. Dużo tego jest w Lublinie.
IP: 84.249.126.4
Prezes
Gość
Przed wypożyczeniem auta obejdź z pracownikiem dookoła i spiszcie jakieś uszkodzenia, ot tak żeby później nie wyszło, że to Twoja wina.
Auto należy oddać takie jakie się wynajmowało, czyli czyste i zatankowane. Mi zdarzyło się już kilka razy wypożyczyć auta. Najczęściej w dużych, międzynarodowych wypożyczalniach jak Avis ponieważ mam pewność, że auta tam są w miarę nowe, zadbane, sprawne techniczne oraz w pełni ubezpieczone. Przy czym koszta są praktycznie takie same jak wszędzie.
IP: 88.150.136.178
Użytkownik
Posty: 6
wpisałam sobie w wyszukiwarkę wynajem aut Lublin i dużo jest takich firm w centrum i na obrzeżach oraz przy lotnisku. Bez problemu coś dla siebie znajdziesz. Jak już ktoś wyżej pisał, przed wynajęciem trzeba dokładnie sprawdzić, obejrzeć auto, bo wynajem jest dość ryzykowny.
IP: 89.71.94.83
Użytkownik
Posty: 7
W Lublinie na pewno istnieje kilka firm które się tym zajmują,jednak jak zawsze pozostaje tutaj pytanie o koszty takiego wypożyczenia auta,ktoś się może orientuje w tej kwestii?

Malowniczy-Zakopane
IP: 79.185.64.31
Użytkownik
Posty: 20
Kawałek dalej możesz wynająć Kampera :) MasterCamp
IP: 94.254.145.182
Potrek
Gość
Jeśli chodzi o Lublin to mogę polecić CarFree. Wypożyczałem u nich auto niedawno i było ok. Za Skode Citingo w benzynie płaciłem 59 zł za dobę, więc myślę, że nie jest źle.
IP: 77.255.35.235
Użytkownik
Posty: 5
To dobra cena.
IP: 178.42.238.104
Natalia95
Gość
W galerii Color Park na ul. Wolskiej jest wypożyczalnia CAR-RENTAL.PL, tam możesz zaglądnąć lub poczytać na ich stronie internetowej, mają przeróżne auta na wynajem.
IP: 62.133.130.111
Użytkownik
Posty: 12
To gdzie mogłabym wypożyczyć samochód? Pytam, ponieważ dałam swoje auto do naprawy do mechanika. Coś dziwnie znienacka zaczął mi chodzi i strasznie dymić. Dlatego musiałam szybko zareagować. Tymczasem zostałam teraz bez samochodu...
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:49, 04.03.2021. »
IP: 94.40.46.169
Użytkownik
Posty: 2
Miałem kiedyś podobną sytuację, gdy Siostra wraz z mężem i dziećmi przyjechali do Polski na wakacje. Targać ich samochodu z Dublina się nie opłacało, więc skorzystali wtedy z usług wypożyczalni. Byli bardzo zadowoleni z oferty firmy, a ich wakacje zdecydowanie można zaliczyć do udanych ;)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:35, 20.12.2021. »
IP: 109.173.132.182
Użytkownik
Posty: 36
też muszę o tym pomyśleć
IP: 89.65.58.247

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Gdzie wypożyczyć samochód w Lublinie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij