Witam.Jestem świeżo po wakacjach w Grecji: Kutsupia willa Nikos pobyt druga połowa czerwca(2+2)-jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.Może to nie była "willa",ale pensjonat w średnim standardzie pod katem czystości,ale myślę że tak jak w całej Grecji jest brudniej niż u nas.A konkretnie w łazience kafelki nie były chyba myte od zeszłego sezonu i było czasem czuć "zapaszek"z kanalizacji,a przy okazji przypominam że tam zużyty papier toaletowy wyrzucamy do kosza-wiec lekko nie było.A co reszty mieszkania to szafki kuchenne śmierdziały stęchlizną,ale były wyposażone w podstawowe akcesoria,do tego duża lodówka.Duże wygodne łóżka i czysta pościel(zamiast kołder są koce).Klima jest ale my nie korzystaliśmy wiec nie wiem czy ogrzybiona .Pogoda była różna,tzn z 10 dni na miejscu z tego 3 nie było smażingu-podało,wiało i burze na przemian.Ale mimo tego tylko jeden dzień dzieciaki się nie kąpały w morzu bo były zbyt duże fale,a woda miała zawsze ponad 20 stopni.Plaża-piękna żwirkowa wiec ludzie z Kokino Nero nam zazdrościli.Są tam 3 tawerny i za 3 euro kupicie frapee i siedzicie cały dzień.Jedyne co zejście do morza jest zbyt krótko płytkie a zaraz jest dość głębokie,wiec dzieci trzeba mieć cały czas na oku bardziej niż zwylke.Woda bardzo słona,ale przy tawernach sa prysznice i nie ma problemu.Także za rok Velika nam się marzy.
IP: 89.68.174.89