» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wycieczki zorganizowane i aktywny wypoczynek

Wycieczki zorganizowane i aktywny wypoczynek

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 2
Jak w temacie czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z ofert biur podróży, które zajmują się kompleksową organizacją wyjazdów połączonych z aktywnym spędzaniem czasu ? Mam tu na myśli konkretnie wyprawy rowerowe. Przyznam, że temat bardzo mnie interesuje i szukam osób, które mają już jakieś doświadczenie w tym temacie. Z góry dzięki za odp :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:09, 29.11.2018. »
IP: 185.102.190.145
Użytkownik
Posty: 9
Wszystko zależy od danego miejsca w które chcemy się udać, ja osobiście także jestem zdania że spokojnie możemy zorganizować sobie ten czas samodzielnie i wybrać to co chcemy zwiedzać w pierwszej kolejności, gdzie chcemy się udać itd.
IP: 79.185.12.114
Użytkownik
Posty: 6
Ja jeśli chodzi o wycieczki z biura podróży preferuję objazdówki połączone z kilkoma dniami przeznaczonymi na plażowanie :D Mnie taki odpoczynek najbardziej odpowiada
IP: 37.47.70.197
Użytkownik
Posty: 43
chyba wolę sama sobie organizować wypoczynek
IP: 46.205.208.157
Użytkownik
Posty: 36
Myślę że to bardzo dobry sposób na wypoczynek i tym razem ja też chcę sama zorganizować urlopowy wyjazd.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 22:28, 30.10.2023. »
IP: 46.205.208.157

Strona: 1

Forum turystyczne » Wycieczki zorganizowane i aktywny wypoczynek

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij