» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chiny » Podróż do Japonii

Podróż do Japonii

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 42
Czy ktoś może z Was był w Japonii? Co warto jest tam zobaczy;ć? I ile kosztuje taka podróż?
IP: 176.221.123.179
Użytkownik
Posty: 61
Jeszcze nie byłam ale jest to moje wielkie marzenie. Orientowałam się w cenach i w zasadzie dwie największe opłaty to:
bilety samolotowe
oraz biletu na miejscu na shinkansen ( nie warto jest na tym oszczędzać bo dzięki nim w łatwy sposób można zwiedzić cały kraj, poruszają sie szybko i całe państwo jest bardzo dobrze ogólnie skomunikowane)

Jen obecnie nie jest taki drogi, tak więc podróż do tego kraju nie jest wbrew pozorom aż tak kosztowna jakby mogła się wydawać. Jedzenie jest niedrogie ( oczywiśćie o ile jemy lokalne jedzenie w lokalnych knajpkach a nie w turystycznych).

W Japonii jest świetne to, ze praktycznie kazda wyspa jest inna i ma co innego do zaoferowania
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:40, 29.11.2018. »
IP: 176.221.123.179
Użytkownik
Posty: 9
Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Akurat jeżeli chodzi o podróż do Japonii jak i generalnie zwiedzanie tego kraju to niestety ale jest po prostu drogo, im wcześniej zarezerwujesz bilet tym niższa cena, plus sam nocleg już na miejscu, też warto zadbać o to wcześniej. Masz jakiś plan podróży czy szukasz ogólnych informacji?
IP: 79.185.12.114
Użytkownik
Posty: 59
Czyli po prostu wycieczka zorganizowana. Na własną rękę trudno będzie to wszystko zorganizować, bo jednak dochodzą jeszcze kwestie związane z przemieszczaniem się. Może i Japonia nie jest duża, ale będąc w tych okolicach po prostu warto poznać wszystko, co mają do zaoferowania. Bez wyjątków.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:41, 29.11.2018. »
IP: 185.136.219.80
Użytkownik
Posty: 3
Ciekawa taka wyprawa musi byc.
IP: 87.205.32.147
Użytkownik
Posty: 4
Japonia to moje marzenie, które mam nadzieję że już niedługo się spełni. Planuję może za rok, dwa wykupić wycieczkę z CT Poland, bo byłem z nimi w Gruzji i było świetnie zresztą w innym wątku już pisałem. Program podróży mają bardzo intensywny i właśnie tak lubię najbardziej.
IP: 46.174.208.146

Strona: 1

Forum turystyczne » Chiny » Podróż do Japonii

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij