» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Hotel Millennium Oyoun Sharm el Sheikh z biurem Sun&Fun

Hotel Millennium Oyoun Sharm el Sheikh z biurem Sun&Fun

Dodaj opinię Opinie o hotelu Millenium

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Witam,
był ktoś z biurem Sun&Fun w Sharm el Sheikh w Egipcie w hotelu Millennium Oyoun - z tego co wiem jest to nowy hptel i jako sam hotel ma swietne recenzje, tylko że jakoś przerażają mnie recenzje biura. Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie lub może się podzielić swoimi odczuciami i wrażeniami to będę bardzo wdzięczna.
IP: 213.158.196.67
Grzenio
Gość
przyjechalem dzisiaj rano z tego hotelu. Hotel jak i obsluga ok. brak podgrzewanej wody w basenie, w recepcji graja nie fer i nie wiedzac czemu od niektorych osob wolaja dodatkowej oplaty za pokoj z widokiem na ogrod i zarazem na morze 5$ za dobe (w sumie 35$). Jedzenie bardzo dobre nie ma sie do czego przyczepic chyba ze ktos jest wybredny, ja bylem z zona i 2 letnia corka. jestem Bardzo Zadowolony. Slaba rezydentka SUN FUN
IP: 84.10.237.200
h.m
Gość
przyjechalismy 25.03 z hotelu milleniu hotel nowy ładnie polozony, ale fatalna obsluga
i bardzo cienkie all inclusive!!!!!!!!! PRZECIEZ TO HOTEL *****
nawet za frytki przy basenie trzeba placic
po przyjezdzie o m5 nad ranem czekalismy 1'5 godz na bagaz i dodatkowe lozko dla dziecka
rezydentka( ludmila suchecka )
kompletna porazka narazila nas na duze nieprzyjemnosci i dodatkowe koszty!!!!!!!
stanowczo nie polecam!!!!!!!
IP: 85.221.161.14
beasia
Gość
ja byłam w listopadzie br. hotel jesli chodzi o pokoje ładny ale plaża bez molo i rafy trzeba iść daleko do natsepnego hotelu obsługa masakryczna all inclusive do niczego alkohole w plastikach jak naparstki obsługa stroi miny ponadto dużo rosjanów chamstwo do potęgo kolejka przed obiadem jak tasiemiec pchaja się w życiu czegos takiego nie widziałam jak na początku nie zaopatrzyłam sie w owoce to potem pomarzyć brak kubków a nawet miejsc siedziących porażka totalna lodówka w pokoju ale pusta nad basenem przekąski to jakieś ciasteczko i kawa a owoce frytki pizza płatne naprawde nie polecam na bagaż tez czekaliśmy godzinę poprzednio byłam w amphora holiday i tam jest rewelacja piwko zimne w kuflach szklanych drinki tak samo na plazy pizza przepiekna rafa przy hotelu mozna nurkować
IP: 145.237.64.5
kajsiula
Gość
Ja byłam wraz z przyjaciółmi w lutym i jak dla nas hotel super:) pokoje ładne, obsługa miła, my nie musieliśmy czekać tak długo za bagażami... i jakoś kolej do jedzenia też nie było.. dla mnie było miło lecz szkoda że się skończyło:( polecam hotelik:)
IP: 83.14.81.234
monia
Gość
Hotelik bardzo ładny!obsługa bardzo fajna i sympatyczna. pomocni we wszystkim :D pokoiki czyste i zadbane .co do rezydentki biura sun fun pare zastrzezen.ale generalnie nie najgorzej.piekna rafa niestety nie ma mola ale mozna korzystac pobliskich pomostów. jak najbardziej polecam .wrócilismy 26.05.2009 takze to biezace info
IP: 79.187.162.26
Annika
Gość
:shock: Odradzam korzystanie z biura Sun&Fun :evil: ! Wykupiliśmy pobyt w zupełnie innym hotelu a wylądowaliśmy właśnie w Millenium - teraz nazywa się Amwaj. No ale nasz proces z tym żałosnym biurem to inny temat. Co do samego hotelu: all inclusive 24h, restauracja włoska dostępna dla wszystkich, podaje też w nocy jedzenie, restauracja główna, bar przy plaży, bar przy basenie, bar w basenie(nie objety All Incl), animacje wieczorne słabe, wieczorami nic się nie dzieje. Przy basenie rosyjscy animatorzy (mili, nienachalni) proponują water polo, siatkówkę, jodę, rzutki, latino dance, gimnastykę w wodzie. Tenis bezpłatny do zmroku. Baseny trzy: 1. duzy rozległy gł.30-170cm, 2. okrągły do gry w water polo gł.100-170cm,3. brodzik dla dzieci.
Dużą wadą tego hotelu jest praktycznie brak dostępu do morza, pomost nieczynny (stan na maj 2009), przy brzegu muł, martwa rafa, i woda w porywach mająca 20-30 :x cm głębokości - do ok. 700m od brzegu, potem głębia. Wszyscy siedzą przy basenie.
Obsługa OK, nikt po bakszysz ręki nie wyciągał, woda mineralna- 1butelka na pokój na dwa tygodnie, pościel zmieniana raz na 2 tygodnie. Rezydentka :shock: - niewłaściwa osoba na niewłaściwym miejscu. Warto dobrze przejrzec umowe, my mielismy ze lekarz jest w ramach ubezpieczenia, rezydentka twierdziła inaczej.
Co do narodowości przważają Włosi i Polacy, mniej Rosjan (wszyscy noszą jednakowe bransoletki). warto wziąśc środek przeciw owadom, wieczorami dużo komarów. W pokoju jest sejf, lodówka, telewizor- TVPolonia.
IP: 83.4.218.139

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Hotel Millennium Oyoun Sharm el Sheikh z biurem Sun&Fun

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij