» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » lloret de mar, Costa Brava

lloret de mar, Costa Brava

Lloret de Mar wakacje Costa Brava Pogoda

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Treść
kaskadz2004@op.pl
Gość
iza: dokladnie! ;D
W hotelu trzeba tylko spać....a reszte czasu spędza się w uroczym Lloret :D
IP: 213.77.60.8
bedus15
Gość
ooo... ale faajnie... ktos jedzie na ta sama co ja;d.. iza a ile masz lat? skad bedziesz wyjezdzac?
IP: 213.76.182.146
kama
Gość
pozdrawiam was serdecznie do zobaczebia w lloret w hotelu mas 5 sierpnia
IP: 213.25.20.12
XYZ
Gość
aha, otoz my goscilysmy w hotelu giuitart rosa*** z ezgotycznym basenem i palmami. blisko disco holly(wood) za darmo:D a zarogiem disco tropics zwane rzeznia;(
zapraszamy do Joret, ale w blejns rowniez mila atmosferrra :-)
IP: 83.28.108.227
kaskadz2004@op.pl
Gość
czemu tropics rzeźnia?

pierwsze słysze?
IP: 213.77.60.8
iza
Gość
ja mam 17 jade z poznania. i w sumie to juz nie moge sie doczekac.chociaz troche mi nie pasuje ze sama bo zawsze to stres.ale dam rade jak zawsze.tylko sie martwie ze trafie na zachmurzone niebo i moj schemat pobudka o 11 opalanie,bieganie impreza nie wypali.
IP: 217.98.20.20
bedus15
Gość
o nieeee.....wszyscy po 17, 18 lat... a ja kurde - 15... i nawet do glupiego klubu mnie nie wpuszcza (choc wygladam na 16-17 lat.) ...
IP: 213.76.182.146
kaskadz2004@op.pl
Gość
z klubem będzie ciężko. bo wymagali w tamtym roku paszportów... ;]
a tak troche się nie da zmienić daty urodzenia w paszporcie,za poważny dokument,nie to co legitymacja szkolna ;P
IP: 213.77.60.8
bedus15
Gość
heheh,,,
a wlasnie kaskadz, a w hiszpanii sa takie same wtyczki do kontaktow co w polsce?
IP: 213.76.182.146
kaskadz2004@op.pl
Gość
takie same :) bez problemu można w Masie naładować telefon itd. :)

we Włoszech są inne ;)
IP: 213.77.60.8
iza
Gość
ee tam kluby. wszedzie to samo w sumie.macanko wymioty i hałas.pewnie ze 2 razy sobie pojde a tak to mysle ze znajda sie zamiast klubow ciekawsze miejsce na kameralne imprezy...
IP: 217.98.20.20
kaskadz2004@op.pl
Gość
hehe..... ;D

są są...najlepsze nam imprezki wychodzily w nocy na plazy ;D
jak się uciekało z Masu :P
IP: 213.77.60.8
impressja
Gość
a wybiera się ktoś z was końcem sierpnia na obóz powyżej 18? :D
IP: 217.97.160.6
Karola
Gość
impressja napisał
a wybiera się ktoś z was końcem sierpnia na obóz powyżej 18? :D
Ja jade 1 września :D
IP: 83.22.23.15
tysia
Gość
właśnie wróciłam i było bardzo fajnie jestem zadowolona jedynie mi troche klimat przeszkadzał ,ale dało sie życ
IP: 81.190.42.242
kama
Gość
dzis w nocy wróciłam, i jade za rok, super atmosfera i fajne dyskoteki. mało spania dużo zabawy. tylko wiecznie bolało gardło, a hotel dostałam lepszy niż sie spodziewałam
IP: 195.74.50.129
kaś
Gość
ale MAS?
widzisz.może odremontowali coś ;D
IP: 213.77.60.8
bedus15
Gość
ja wlasnie wrocilem z hiszpanii, z Lloret de mar...bylem w hotelu mas.... na obozie z funclubu..... jesli ktos ma jakies pytanie- pisac, na wsyzstko odpwoiem.... i nie martwcie sie co do hotelu.... bylo zajebiscie, a warunki hotyelowe wcale nie sa takie zle....4 pietra, winda.... mila obsluga, tylko pokoje troche malutkie, ale da sie przezyc;d ... lazienki spoko...
IP: 87.207.71.254
jarek85
Gość
Jedzie ktos do hotelu Mas 23.08 na studencki?
IP: 87.207.17.32
moja_ola_16
Gość
Wrocilam niedanwo z Lloret i powiem tak: bylo zajebiscie. Kadra z funclubu jest zajebista (no moze z bardzo nielicnzymi wyjątkami), bylam w hotelu MAS i coz, jak ktos chce narzekac na male pokoje to oczywiscie jego sprawa, ale hotel ogolnie polozony chyba najlepiej ze wszystkich, super atmosfera, sympatyczna obsluga :) chyba kazdy, kto nawet na początku narzekal wyjezdzal zadowolony. Tylko nie ma zamkow w lazienkach, ale da sie przezyc, ostatecznie tak sie wyrabia zaufanie do wspollokatorow, a i zdarzaly sie wypadki, ze ktos wchodzil podczas kąpieli kogos innego xD
Ogolnie caly oboz byl swietny. No nie, bedus? :D
IP: 85.89.162.52
bedus15
Gość
no prosze... nawet moja ola sie udziela... łahahahah... no wlasnie. bylo zajebiscie. tylko szkoda ze tak krotko. a teraz tak smutno bez was jest.... ;(:(((... ale mam nadzieje ze za rok pojedzimy razem na oboz... i nawet do jednogwaidkowego hotelu sie zgadazm, bo ne tez sa spooko xD.,...
IP: 87.207.71.254
rtl
Gość
Hej a wybiera się ktoś do Llorett pod koniec września??? z oskar travel ?? Nie chcemy być tam jedynymi Polakami!!:P
IP: 195.34.211.151
madziulek25
Gość
hej wam
ja jade do hotelu sanmarti we wrzesniu i mam kilka do tych co byli:
jak bylo z jedzeniem
jak tam wyglada sprawa doby hotelowej(kiedy poczatek i koniec)
co to znaczy dziwni ludzie?
i ostatnie takie calkiem dziwne- bralas zelazko?, czy moze jest opcja jego wyporzyczenia w hotelu - lece ryanairem i mam tylko 15 kg i nie mam ochoty go taszczyc
bede bardzo wdzieczna
IP: 82.17.88.229
bedus15
Gość
rtl napisał
Hej a wybiera się ktoś do Llorett pod koniec września??? z oskar travel ?? Nie chcemy być tam jedynymi Polakami!!:P


jedynymi polakami na pewno nie bedziecie. w Lloret de mar az roi sie od polakow. gdzie nie pojdziesz ta, polak. w pubie, w sklepie, nawet w stoisku z nalesnikami/.
IP: 213.76.182.146
bedus15
Gość
madziulek25 napisał
hej wam
ja jade do hotelu sanmarti we wrzesniu i mam kilka do tych co byli:
jak bylo z jedzeniem
jak tam wyglada sprawa doby hotelowej(kiedy poczatek i koniec)
co to znaczy dziwni ludzie?
i ostatnie takie calkiem dziwne- bralas zelazko?, czy moze jest opcja jego wyporzyczenia w hotelu - lece ryanairem i mam tylko 15 kg i nie mam ochoty go taszczyc
bede bardzo wdzieczna


hej. ja osobiscie malo wiem o san marti, bo bylem w masie, ktory jest naprzeciwko tego hotelu. ogolnie to san marti ma swietne lokum. w samym centrum miasta. wszedzie blisko. do skepu, na plaze...
IP: 213.76.182.146

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Forum turystyczne » Hiszpania » lloret de mar, Costa Brava

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij