» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » lloret de mar, Costa Brava

lloret de mar, Costa Brava

Lloret de Mar wakacje Costa Brava Pogoda

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Autor Treść
sept
Gość
Hejo, wybiera się ktoś do Lloret w terminie od 24.09-5.10??
jadę zupełnie sam, chętnie zjednocze siły z jakaś grupą na podbój tubylczych klubów :D
IP: 195.34.211.151
turista
Gość
hej, ja się wybieram :)
IP: 87.205.230.240
sept
Gość
no to podaj (podajcie) swoje namiary. mój mail putinwladimir@gmail.com
Sam do tropicsa sie nie wybiore, z kimś już i owszem :P:D:D
IP: 195.34.211.151
arfi
Gość
właśnie dziś wróciłem z LLORET :)) było cudownie :)) pojechałem tam z politechniką warszawską (funclub) i zakwaterowani byliśmy w bunkrze MAS- masakra totalna ten Mas, ale na nic innego sie nie nastawiałem/liśmy ... Jedyne co ratuje ten "hotel" to położenie- przy głównej ulicy LLoret, blisko plaży i wielu miejsc, gdzie można poimprezowac :))
Jeżeli ktoś lubi rytmy latino, salsy to gorąco polecam "Club Latino"- super ludzie, muzyka i drinki (6euro)-zabójczy jest zombie :))))))), jeśli wolicie dance, pop i takie tam to najlepsze są moby's i tropics- w Masie można kupić wejsciówki na 7dni(bardzo się opłaca); natomiast dla fanów muzyki hause, klubowej itp polecam ZOOM - świetne miejsce, tylko ciężko jest się tam dostać, ponieważ na wzór dobrych klubów europejskich, jest tam selekcja :)) ale klub świetny!!!!!!!!!!!! miłego pobytu w LLoret de MAr
IP: 89.108.234.110
Trina
Gość
Wiem, że to jeszcze spooooro czasu;D Ale zastanawiam się, czy na przyszłe wakacje nie odwiedzić właśnie Lloret de mar. Moja koleżanka była tam na tych wakacjach i teraz mnie namawia;P Ja byłam teraz w Grecji w Nei Pori i też POLECAM^^

No ale właśnie w związku z tym mam parę pytań;D Z jakim biurem tam byliście? Jesteście zadowoleni? No i najważniejsze, czy są jakieś obozy z przelotem samolotowym? To bardzo ważne, bo wolałabym lecieć - podróż autokarem jest okropna;(
Odp.
IP: 91.193.208.104
kamilek69
Gość
siema. nie bede sie z wami dzielic przezyciami z Lloret bo nie bylem, ale mam takie male pytanko. moglby mi ktos podac jakies linki do dobrych stron gdzie mozna znalezc fajne obozy dla doroslych (tzn. przynakmniej do 22, 23 lat) Z gory dzieki.
IP: 83.24.50.37
melody89
Gość
1 czerwca ( mniej wiecej ;)) ) 2009 roku zamierzam wraz z kolezankami wybrac sie do pracy do Lloret de mar. Miasteczka nie trzeba reklamowac ;) Bylysmy tam w te wakacje i bylo bajecznie!! szczerze to jedziemy tam w ciemno, na żywioł, z polakami rozmawialismy na tamtejszej promenadzie i polecali nam zebysmy tutraj przyjezdzaly do pracy :). troche namiarow mamy wiec moze nie bedzie źle. do czego dąże :P do tego iż szukamy 2 współlokatorów/ współlokatorek. My jestesmy we cztery ale myśle że w wiekszej grupie zawsze raźniej, płaci sie taniej za mieszkanie, a mozna poznac swietnych ludzi i przezyc niezapomniane chwile :). Poszukujemy osob raczej rozmownych, obdażonych w poczucie humoru, za bardzo nie wymagajacych i cierpliwych ( znalezienie pracy i mieszkania moze troche potrwac ale jestesmy optymistkami;) ) Chodzi o to, że same lubimy troche poimprezowac i bysmy nie chcialy zeby byly przykre klotnie bo nikt tego nie lubi :P
Jezeli ktos jest zainteresowany to niech pisze :P gg:3920684 e-mail: luizaa22@poczta.onet.pl :))
IP: 83.6.65.226
lojka
Gość
:P szukam chetnych na wyjaz do lerent de mart z fun clubu. jade ja i koleznak. termin pierwszy alebo drugi zdajsie ze pocztek maja. im wczsesniej zrobi sie rezerwacje to taniej
IP: 83.27.92.26
kama
Gość
wybieram sie do lloret do hotelu samolotem , czy był kyos z was w hotelu florida lub don juan?jezeli tak to w jakich cenach był tam wyjazd samolotem lub autobusem?
IP: 89.108.216.53
Trina
Gość
Czy ktoś był na obozie w Lloret z biura Pantur i może się podzielić na forum wrażeniami, albo wybiera się tam w tym roku??
IP: 91.193.208.104
Nati87
Gość
Hejja!:) czy ktos wybiera sie do Lloret de mar w terminie 19-30 sierpnia?;)
IP: 85.222.86.193
yooo
Gość
Ja jade w tym roku z ok-tours 16.07-27.07. Ktos w tym samym terminie?
IP: 82.160.246.235
Kowalldz
Gość
Hej naTi ja sie wybieram w terminie 13-27;]
IP: 85.89.183.222
RnK
Gość
ja z kolzenakami 2 chyba (ale jescze nie mamy zarezerwowana ) do Lorte wlasnie chyba od19-30 sieprnia !!!! Nati 87 z jakiego biura i do jakiego hotelu jedziesz ?? bo my chyba do Mas bo zlaezy nam na jak najmniejszej cenia i jedziemy tam sie bawiiccc :) a nie spc w hotelu wiec warunki nam nie przeszkadzaja :D
IP: 84.10.217.73
olga1231
Gość
yooo napisał
Ja jade w tym roku z ok-tours 16.07-27.07. Ktos w tym samym terminie?

ja jade prawdopodobnie w tym sammym terminie :D i tez z ok-tours :D
IP: 88.156.203.51
Kowalldz
Gość
olga do jakiego Hotelu??;]
IP: 85.89.183.222
olga1231
Gość
chyba Eugenia ;]
IP: 88.156.203.51
olga1231
Gość
Kowalldz tez sie wybierasz??:D
IP: 88.156.203.51
Nati87
Gość
RnK napisał
ja z kolzenakami 2 chyba (ale jescze nie mamy zarezerwowana ) do Lorte wlasnie chyba od19-30 sieprnia !!!! Nati 87 z jakiego biura i do jakiego hotelu jedziesz ?? bo my chyba do Mas bo zlaezy nam na jak najmniejszej cenia i jedziemy tam sie bawiiccc :) a nie spc w hotelu wiec warunki nam nie przeszkadzaja :D


oo ja tez do Masa!:D jade z fun clubem wlasnie w tym terminie. podajde swoje gg, odzywajcie sie;) 8333818
IP: 85.222.86.193
sesee
Gość
Hej:) Mam pytanie do tych co byli w lloret tak po 20 sierpnia:) jak wyglada wtedy sprawa z pogoda no i ludźmi, pozdrawiam.
Byłam w tamtym roku, ale w tym roku wybieram się na wczasy dwutygodniowe.:)
IP: 79.185.229.170
hellas
Gość
hej ak to do lloret de mar z biura podrózy iw travel???
IP: 89.25.146.15
hellas
Gość
hej a kto jedzie do lloret de mar z biura podrózy iw travel???
IP: 89.25.146.15
RnK
Gość
Jaka jest pogoda w Lorte pod koniec sierpnie ???????
IP: 84.10.217.73
alfa
Gość
A jakie są ceny jedzenia w knajpkach? I jaka jest pogoda w pierwszej połowie czerwca?
IP: 62.29.170.10
Trina
Gość
Ja ja jade z koleżanka 26.06 do 7.07 z Funclubu;D Ktoś się wybiera??
IP: 91.193.208.104

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Forum turystyczne » Hiszpania » lloret de mar, Costa Brava

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij