» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » hotel Elwira- Rawda

hotel Elwira- Rawda

Dodaj opinię Opinie o hotelu Elwira

Strona: 1 2 3 4 > »

Autor Treść
kasia
Gość
mam pytanko: wybieram się do Rawdy do hetelu Elwira i chciałabym się dowiedzieć coś na temat tego hotelu i miejscowości??
IP: 89.25.188.191
qwerty
Gość
Hotel całkiem przyjemny dobrze ulokowany. Masz pewnie 1 z 2 opcji: śniadania lub śniadania + obiadokolacje. I to chyba największy - tego hotelu. Marne jedzenie. Polecam knajpke 'Ciuciura' dużo, tanio i smacznie. Co do miasteczka: 2 plaże (jedna publiczna, druga "dzika" ze skałkami), jedna głowna ulica z knajpkami i sklepikami po obu stronach. Ogólnie przyjemnie. Wato podjechać autobusem do Nesseberu i Słonecznego Brzegu. W Ravdzie brakuje typowej discoteqi. Są co prawda 4 lokale, gdzie można 'podensić', ale to nie to samo co lokale w Nesseberze czy Słonecznym Brezgu.
IP: 195.238.164.1
mariusz
Gość
hotel jest bardzo dobre warunki do mieszkania tylko że właścicielka trochę nie przyjemna ale jakie kelnerki w restauracji w hotelu. jak będziesz to pozdrów Marie to jest jedna z kelnerek od Mariusza
IP: 213.192.19.42
Asia
Gość
Hotel nie ma klimatyzacji, co jest bardzo uciążliwe. w pokoju bardzo szybko pojawiały się mrówki - wystarczyło wrzucić smieci do kosza. Pokoje są dosyć duże, teoretycznie sprzątane codziennie, ale sprzątanie ogranicza sie do opróżnienia kosza na śmieci i zmiany reczników raz w tygodniu. A jak wiadomo przydałoby się poodkurzać bo nosi się bardzo dużo piasku z plaży. A kelnerki są niemiłe.
IP: 77.253.166.157
pawelg
Gość
Mariusz: A skad znasz Marie?! Ja tez bylem tam w tym roku i blizej ją poznalem..bardzo fajna dziewczyna :) Szkoda tylko ze nie spotkam jej wiecej w zyciu :(
IP: 88.199.101.175
ada
Gość
ja tez jade do tego hotelu. chciałam sie zapytac jak oceniacie ten hotel.

warto jechac? ;D
IP: 88.220.124.198
WERO
Gość
ja też tam jade :)
IP: 83.22.245.4
Gosia
Gość
ja 2 dni temu wrociłam z Rawdy i jestem baaardzo zadowolona. ;)hotel ok. pokoje ładne blisko do plazy do centrum w Rawdzie mnóstwo sklepów restauracji. niektorzy twierdza ze jest mała i nie ma co robic nie prawda. ja byłam 10 dni i nie zdazyłam nawet pojechc gdziekolwiek jedynie udało mi sie pojechac do sunny beach karetka bo dostałam wysypki od wody i słonca wiec polecam zabezpieczyc sie wapnem i mascia od wysypek bo to były dosc czeste przypadki wsrod turystów. polecam zabrac ze soba czajnik bo bardzo sie przydaje w pokoju. i co wazne Rawda jest bardzo tania ! dobry obiad piwkiem mozna zjesc spokojnie w granicach 15 zł. polecam Rawde i hotel elwira tylko bez opcji jedzenia :(
IP: 91.94.77.32
Ronald Cybulski
Gość
odpowiem po raz kolejny..... Większość negatywnych wpisów... to bzdury wyssane z brudnego palca.... byłem w Ravdzie kilka razy .. zawsze z OK SERVICES przedtem T.TRAVEL.... i zwylke już na miejscu kręcili nosem ci którzy za 800 zł spodziewali się że trafią do San Marino albo Kaprun... Otóż tak jak w opisie... Ravda to spokojna miejscowość wg. mnie porównywalna z polskim Rewalem.. Dziwnowem ... i to jest jej atut. Ceny są takie jak u nas i mniejsze. Dobry obiad do 15 zł.....butelka wina 0k.7 zł!! Ktoś pisze o glonach na plaży... zdarzaja się we wszystkich ciepłych morzach i sa dowodem czystosci a po za tym są sprzątane..plaże są darmowe.Polecam hotele Elwira i IWAN. ODPOWIEM na każde sensowne i grzeczne pytania - steppenwolf@onet.eu
Ronald
Cybulski
Asia napisał
Hotel nie ma klimatyzacji, co jest bardzo uciążliwe. w pokoju bardzo szybko pojawiały się mrówki - wystarczyło wrzucić smieci do kosza. Pokoje są dosyć duże, teoretycznie sprzątane codziennie, ale sprzątanie ogranicza sie do opróżnienia kosza na śmieci i zmiany reczników raz w tygodniu. A jak wiadomo przydałoby się poodkurzać bo nosi się bardzo dużo piasku z plaży. A kelnerki są niemiłe.
IP: 83.30.232.115
Ronald Cybulski
Gość
Jeszcze WAŻNA UWAGA!!! Odradzam nadużywanie alkoholu w trakcie podróży!!! Podróż trwa 27 godzin!!! Kierowcy Pasztuszaka i Śladowskiego to jedni z najlepszych w Naszym kraju, ale nie tolerują pijackiego zachowania!!!Ronald Cybulski
IP: 83.30.232.115
Ronald Cybulski
Gość
Odpowiem po raz kolejny..... Większość negatywnych wpisów... to bzdury wyssane z brudnego palca.... byłem w Ravdzie kilka razy .. zawsze z OK SERVICES przedtem T.TRAVEL.... i zwylke już na miejscu kręcili nosem ci którzy za 800 zł spodziewali się że trafią do San Marino albo Kaprun... Otóż tak jak w opisie... Ravda to spokojna miejscowość wg. mnie porównywalna z polskim Rewalem.. Dziwnowem ... i to jest jej atut. Ceny są takie jak u nas i mniejsze. Dobry obiad do 15 zł.....butelka wina 0k.7 zł!! Ktoś pisze o glonach na plaży... zdarzaja się we wszystkich ciepłych morzach i sa dowodem czystosci a po za tym są sprzątane..plaże są darmowe.Polecam hotele Elwira i IWAN. Jeszcze WAŻNA UWAGA!!! Odradzam nadużywanie alkoholu w trakcie podróży!!! Podróż trwa 27 godzin!!! Kierowcy Pasztuszaka i Śladowskiego to jedni z najlepszych w Naszym kraju, ale nie tolerują pijackiego zachowania!!!Ronald CybulskiODPOWIEM na każde sensowne i grzeczne pytania - steppenwolf@onet.eu
Ronald
Cybulski
IP: 83.30.232.115
Madzia
Gość
Hej! Ja jadę w czerwcu. Szczerze!!!!! Jak jest z tym jedzeniem w hotelu?
IP: 78.88.188.228
Ronald Cybulski
Gość
Madzia napisał
Hej! Ja jadę w czerwcu. Szczerze!!!!! Jak jest z tym jedzeniem w hotelu?

Odpowiadam...... Jedzenie pod wzgledem jakości jest bardzo smaczne... spotkałem się z tym że ktoś narzekał że był głodny ale wynikało to z tego moim zdaniem że np. komuś nie pasowała zupa której nie jadł albo frytki które tuczą i po jakims czasie był głodny.... Nawet najbardziej uniwersalna kuchnia nigdy nie jest kuchnią polską i nie można w bułgarii narzekać ze bigos nie jest taki jak powinien albo pomidorówka /robią tam całkiem inaczej pomidory+groszek zielony+cebula ;)/. Takie są uroki pobytu za granicami. Ogólnie można wytrzymać albo nie kupować opcji z jedzeniem i chodzić po knajpach na miejscu. Obiad w restauracji dwudaniowy ok 12 zł.
IP: 83.30.249.45
Madzia
Gość
Dzięki bardzo za informację. Opowiem swoje wrażenia po powrocie:)
IP: 78.88.188.228
czarnulka664@wp.pl
Gość
witam ja rowniez wybieram sie okolo 18 czerwca do rawdy ale wynajmujemy domek, fajnie by bylo sie zapoznac z rodakami !!!
IP: 79.162.25.43
Mjuzik
Gość
Byłam w Elwirze na wyjeździe zorganizowanym. Teraz chciałabym tam pojechać prywatnie. Ma ktoś może namiary na ten hotel, bo na razie nie mogę w necie znaleźć. Bedę wdzięczna za nr tel lub maila:) Pozdrawiam
IP: 94.75.121.83
Ann
Gość
www.elvirahotel.com oto strona hotelu z adresem i telefonem. Hotel jest super. Wszystkie zle opinie to moim zdaniem złośliwe głosy konkurencji. Byłam, widzialam i teraz czytaac nie wierze, ze takie głupoty mozna nawypisywac.
IP: 77.253.35.216
KAMILA
Gość
JA JADĘ 19 SIERPNIA AUTOKAREM, JEDZIE KTOŚ W TYM OKRESIE??:) :)
IP: 83.8.56.21
Iza
Gość
jade do Rawdy do hotelu Makao w okresie 18-31 lipiec 2010, czy ktos jedzie w tym czasie?
I moze ktos wie jak z dojazdem stamtad so Slonecznego brzegu? I czy w Rawdzie sa jakies kluby?:)
IP: 85.222.86.54
iwoniara
Gość
Jade do hotelu Elwira za nie dlugo 13 lipca...piszcie ...iwoniara1 kto jedzie to sie poznamy..
IP: 91.200.27.37
iwoniara
Gość
piszcie na iwoniara1@o2.pl
IP: 91.200.27.37
jacekz
Gość
Ja jade autokarem 24 sierpnia z biura ok services
IP: 83.10.187.185
oksaleiz
Gość
ja mam leciec 2 w nony do hotelu elwira a znajomi do afrodyty sloneczny brzeg jaka jest odleglosc od elwiry do afrodyty moze ktos wie i czym tam mozna dojechac
IP: 193.239.60.198
P!Nki93
Gość
właśnie niedawno wróciłam z Rawdy. Byłam w hotelu Elwira.Sam hotel nie jest zły.Pokoje w miare czyste z balkonami.Natomiast obsługa hotelowa do niczego.Rezydent nigdy nie ma czasu,a na recepcji rzadko ktoś jest.Kelnerki są bardzo nie miłe i podają jedzenie od niechcenia.Dość ,że na posiłek trzeba długo czekac to jeszcze wkoło to samo.Na śniadania ciągle chleb,drzem,2 plasterki ogórka i pomidora i wczorajsze ciasto.Obiady sa ochydne wogóle nie da się ich zjesć chyba ,że są frytki w zestawie.Jazda autokarem jest okropna.Współczuje temu kto wybrał tę formę potrózy.Jechałam 36 godzin.Pilot i kierowca nie mieli listy turystów.Sam pilot był niedoświadczony chyba nawet nie umiał złozyć prostych zdań.Droga powrotna nie była lepsza prawie tyle samo godzin jechaliśmy.Okazało się ,że pojechaliśmy w miejsce gdzie nigdy itak nie bd wysiadł i trzeba było rozwozić ludzi po małych innych miejscowościach. Brak organizacji totalny. Ok Services to biuro do du*y nigdy nie pojadę już z tego biura i nie polecam innym aby korzystali z ich usług.Dziękuję :)
IP: 81.190.214.34
maniek
Gość
Witam! Ja również byłem w Hotelu Elwira w tym roku, z biurem Ok Service. Niestety muszę przyznać, że jestem nieco rozczarowany:/ Ale może to za chwile, najpierw coś o Ravdzie. Jest to mała miejscowość, bardzo przyjemna i pozwalająca docenić uroki urlopu i jeżeli ktoś szuka wakacji, na których może wypocząć maksymalnie to jest to napewno dobre miejsce. Teraz już niestety zaczynają sie minusy, jednak jak ktoś zauważył przy cenie za wczasy około 800 zł nie ma co liczyć na hotel nie wiadomo jaki, gdzie wszystko jest na tip top. Zaczne może od pokoi, które są w miare przyzwoite (co sam widziałem) jednak ja osoiście nie miałem tyle szczęścia i trafiłem chyba najgorzej jak mogłem na ten hotel, mianowicie ściany z ubytkami tynku i mazami gipsowymi (świadczą o poprawianiu na szybko), łazienką okropna najgorszą, gdzie były kable od prądu wystające ze ściany a obol nich grzyb od strony wentylacji. Musze przyznać, że dość mocno mnie to wkurzyło i zamierzam w najbliższym czasie coś z tym zrobic. Jeśli chodzi o jadłospis, miałem wykupione śniadania, które były dość dobre jednak nieco monotonne. Oczywiście ktoś wybredny powie, ze dramat ale dla mnie było ok bo można było sie najeść. Jeżeli chodzi o obiady to jadałem na mieście i za 15 zł tak sie najadłem, że dosłownie szło sie porzygać z przejedzenia. Na koniec zostawiam sibie ocene biura Ok service i moge śmiało powiedzieć na początek, że piszący tu Pan Roland nie jest w żadnym stopniu opiniotwórczy, gdyż jeśli nie myle osób to on jest osobą zarządzającą wszystkim w bułgarii (z ramienia ok service). Następną kwestią jest organizacja w biurze ok, która jest na bardzo mizernym poziomie. Nie mówie tu oczywićie o sprawach zwiazanych z jazda autokarem czy długościa tej jazdy bo ktoś musi być bardzo nie poważny jeśli narzeka na fakt długiej jazdy czy poztojów na granicach. Chodzi mi o traktowanie ludzi, którzy kończą turnus. Mianowicie nie wiem jak dla Was ale dla mnie jeśli wymeldowanie z pokoju nastepuje o 10 (czas usalony) to ja siedzac na dole w hotelu moge poczekac na autokar z Polski 2 może 3 godziny i to już jest moim zdaniem dużo, ale jakiekolwiek dłuższe czekanie nie jest wina kierowcy autokaru czy pilota a samego biura. Ja osobiście po wymeldowaniu o godz 10 rano na liste w jakim jade autokarze czekałem do 19, do atuokaru wsiadłem o 20 a zanim zebraliśmy wszystkich wczasowiczów była godzina 21.30 wiec sami możecie ocenic cała sytuacje. Jesli macie jakies pytania to piszcie z chacia odpowiem. Pozdrawiam
IP: 83.7.143.42

Strona: 1 2 3 4 > »

Forum turystyczne » Bułgaria » hotel Elwira- Rawda

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij