» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » czy ktoś był w iris na chalkidiki

czy ktoś był w iris na chalkidiki

Strona: 1

Autor Treść
doriss
Gość
wybieram się tam na wakacje i poszukuję informacji 8)
IP: 83.24.197.250
Administrator
Posty: 63
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Witamy na forum,

Informacje na temat tego hotelu na naszych stronach:
http://www.travelway.pl/oferty/Iris_Grecja_Siviri,t231046.html


Zapraszamy osoby, które były osobiście w tym obiekcie do dyskusji.
IP: 83.22.240.207
Zielona
Gość
Ja również wybieram się do tego hotelu. Będę bardzo wdzięczna za informacje dotyczące warunków tam panujących. Może ktoś tam jedzie z Warszawy?
IP: 62.121.102.160
Zielona
Gość
Ja wyjeżdżam 31 sierpnia z Wawy. Jeśli ktoś jedzie lub tam był, proszę, o odezwanie się na tym forum. Bardzo mało jest informacji o hotelu Iris 3*. :'(
IP: 62.121.102.160
Zielona
Gość
Chodzi mi oczywiście o hotel Iris3* z Grecji na półwyspie Chalkidiki (odnoga Kassandra)w miejscowości Siviris. Z góry dziękuję za pomocne wypowiedzi :D
IP: 62.121.102.160
Zielona
Gość
Czekam na jakieś adekwatne wypowiedzi ;)
IP: 62.121.102.160
Użytkownik
Posty: 2
ja również jadę do hotelu Iris 7 września, wczoraj natknąłam się na taki opis i szczerze mówiąc jestem lekko zaniepokojona http://hoteliris.republika.pl/
IP: 83.143.40.154
Zielona
Gość
Witam,
Nie denerwuj się tak bardzo tymi opisami. Nie ma sensu myśleć na zapas, że będzie źle. Każdy ma swój własny gust i indywidualnie ocenia sytuacje. Myślę, że zakaz wynoszenia żywności ze stołówki jest podyktowany praktycznymi względami- insekty także lubią jeść ;) Myślę, że jak będziemy mieć dobre podejście do ludzi to i oni nam odwzajemnią. :P
Dziękuję za tą stronkę. Ja nic nie znalazłam, chociaż ostatnio też za dużo nie szukałam. Może spotkamy się na miejscu. Aha czytałam także kilka opinii dużo bardziej pozytywnych (dokładnie 4). Dołączone są do internetowych ofert.
Pozdrawiam
IP: 62.121.102.160
Użytkownik
Posty: 2
Dzięki, na gorąco po przeczytaniu tekstu rzeczywiście dopadły mnie wątpliwości. Zadzwoniłam nawet do Ecco aby ewentualnie zamienić wycieczkę. Pracownik biura śmiał się,mówił że każdego dnia mają kilka tego typu telefonów właśnie od "forumowiczek :-)
W rezultacie nic nie zmieniam i jestem dobrej myśli :-)

Pozdrawiam
IP: 80.53.110.126
Zielona
Gość
Cześć,
Ja przygotowuję się już do wyjazdu. Cieszę się na to, że pojadę tam gdzie pogoda nie będzie tak kapryśna jak w naszym kraju. Trochę znudził mi się już ten ciągły pogodowy kołowrotek. Jadę tam zobaczyć, wypocząć, cieszyć się słońcem. Nie mam zamiaru pić hektolitrów piwa i drinków. Może niektórym nie wystarcza dwa, trzy drinki na wieczór lub taka ilość piwa aby kulturalnie zakończyć dzień, więc narzekają na skąpstwo i patrzenie na ręce. Mam nadzieję, że będziemy mieć bardzooooooo udane wakacje! :D Trzeba poczytać trochę o Grecji i mentalności Greków aby zrozumieć ich postępowanie. Dowiedziałam się, na przykład , że oni zjadają bardzo obfite kolacje i spędzają bardzo dużo czasu przy stole wieczorem, więc śniadania spożywają bardzo symboliczne. Oni po prostu przyjmują nas u siebie w domu.
Do Wakacji,
Pozdrawiam. :P
IP: 62.121.102.160
Klaudyna
Gość
Przeczytałam opinię hotelu i powiem szczerze że jetem przerażona,wylatuję 1 września sama z 4 letnią córką...boże ratunku :shock: nie no żartuję damy radę...
IP: 87.206.43.77
Aaaga
Gość
Byłam w "Iris" we wrześniu tego roku.. Naczytałam się mnóstwa negatywnych komentarzy.. Muszę jednak powiedzieć, że to bujda, bo hotel naprawdę ok, jedzenie dobre.. Właściciele hotelu - dwaj bracia, o których żadnego dobrego słowa nie przeczytałam na forach byli naprawde ok!! Basem czysty, pokoje posprzątane, klimatyzacje bez dopłaty co nie wszędzie można spotkać.. Plaża blisko, woda słona;) Po angielsku i niemiecku można było dogadać się z recepcjonistkami, także nie było problemu z porozumieniem. Polecam
IP: 193.22.83.104

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » czy ktoś był w iris na chalkidiki

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij