» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » leptokaria wrzesień 2007

leptokaria wrzesień 2007

Strona: 1

Autor Treść
ila26
Gość
jadę we wrześniu do leptokari z rocznymi dziećmi z jakiego biura najlepiej skorzystać (samolot) jak to jest na koniec turnusu kiedy trzeba opuścić apartament lub hotel- wyżywienie we własnym zakresie, można w sklepie kupić jedzenie dla takich małych dzieci czy drogo to wychodzi, co trzeba wiedzieć?
pozdrowienia :P :lol: ;)
IP: 83.238.17.50
karina
Gość
Apartamenty czy hotele przeważnie trzeba opuścić w ten sam dzień wyjazdu we wczesnych godzinach ok 9 - 10. Są wyjątki - kwestia dogadania się. W leptokari wrzesień to tak jak lipiec, sierpień pełno sklepów, straganów. Nie widać końca zezonu. Co do jedzenia dla takich małych dzieci to nie widziałam, więc lepiej wziąć ze sobą, napewno taniej wyjdzie. Pozostałe artykuły żywnościowe występują tak jak u nas tylko są droższe. Lepiej iść na zakupy w boczne uliczki dalej od głównej ulicy, ceny są tam mniejsze i jest większy wybór. Warto wziąć więcej pieniędzy na takie artykuły jak parasole czy materace do pływania, leżenia na plaży, ponieważ plaża jest trochę brudna. (parasol- 5 E materac od 3.5- 5 E). Co do biura to najlepiej iść w swoim mieśćie do paru i zrobić porównanie. Życze miłego wypoczynku.
(warto pojechać na wycieczkę na meteory)
IP: 87.239.27.49
ann
Gość
w jakim terminie we wrześniu jedziesz??
IP: 213.77.101.64
ila26
Gość
w I połowie września jestem z gliwic a ty pozdro
IP: 83.238.17.50
ann
Gość
ja jestem z Katowic i jadę 14.09 z biura BUT Śląsk
IP: 213.77.101.64
ila26
Gość
jeszcze nie mam wykupionego czekam na last minute jest taniej wszyscy mówią że nie będzie miejsca ale zawsze są może się spotkamy napisz o sobie coś więcej pozdro
IP: 83.238.17.50

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » leptokaria wrzesień 2007

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij