» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » hotel aura beach w Konakli

hotel aura beach w Konakli

Dodaj opinię Opinie o hotelu Aura Beach

Strona: 1

Autor Treść
Monika
Gość
bardz proszę o opinie na temat tego hotelu.pozdrawiamś :
IP: 213.199.204.66
Pegas
Gość
Witam,

Hotel Aura Beach *** Konakli

Byłam w hotelu Aura Beach w czerwcu z GTI. Hotel znajduje się w miejscowości Konakli, jakieś 8 km do centrum Alanii. Leży pod samymi górami Taurus, w niedalkiej odległości od hoteli: White City, Blue Fish, Mirabell, Doganay i apartamentów Kolonaros. W bliskiej odległości znajduje się poczta, internet, niewielki skelp spożywczy itp.

Pokoje są czyste, schludne i duże, wszystkie z widokiem na basen. Pościel zmienianan co 2 dni, ręczniki codziennie, jest TV i mała lodówka.

Plaża znajduje się kawałek od hotelu. Basen przy hotelu jest taki w sam raz. Przy basenie leżaki i parasole bezpłatnie. Jedzenie bardzo mi smakowało :) Szwedzki stół .

Hotel godny polecenia, ja byłam bardzo zadowolona z pobytu :)
IP: 83.22.252.89
Monika
Gość
Bardzo dziękuje za informacje bo w necie oprócz katalogowych opisów jest naprawde niewiele opini.Ciekawa jestem czy są tam jakieś atrakcje dla dzieci ,może jakiś mały plac zabaw? Prawdą jest że hotel leży na "końcu świata"i jest w tej okolicy strasznie nudno?? Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam :P
IP: 213.199.204.66
Abba
Gość
Witam,
Byłam w tym hotelu we wrześniu 2006 roku.Mnie bardzo to odpowiadało. ponieważ byłam poza sezonem, był spokój i duzo miejsca na plaży, przy basenie i w stołówce, ponad połowa hotelu była pusta. Wyobrażam sobie jaki jest straszny tłok gdy w sezonie sa wszystkie pokoje zajęte, basen jest nie za duży i miejsca na plaży tez mało. Nie ma żadnego placu zabaw dla dzieci, jest tylko brodzik, nie było animatorów zabaw. W tej okolicy jest chyba 5 hoteli i wokół pusto, ale łatwo można dostac się dolbusami do KOnakli ok. 8 km i bardzo hałaślowej, rozrywkowej Alanyii. Dla ludzi rozrywkowych raczej bym nie polecała, to wspaniałe spokojne miejsce do podziwiania niewielkich gór i falującego morza. :roll:
IP: 83.4.253.225
Magda
Gość
Witam serdecznie,
Byłam w Aurze w lipcu 2007 i jestem bardzo zadowolona. Nie prawda, że nie ma rozrywek, wystarczy wsiąść w dolmusza i za 15 minut jesteście w Alanyi, gdzie rozrywek jest naprawdę dostatek:)))) Czyli właściwei jest ''dwa w jednym '' spokój w hotelu i rozrywka na wyciągnięcie ręki. Polecam ten hotel.
Sama pojechałabym jeszcze raz do tego hotelu, więc gdyby ktos znał biuro podrózy które, na sezon urlopowy 2008 organizuje urlop do tego hotelu to prosze o info na meila, z góry dziękuję:)
magdusia.aniolek@wp.pl
IP: 87.116.239.5
gość
Gość
My w tym hotelu byliśmy latem 2007, chyba mieliśmy pecha. Nie mam siły się już o nim wypowiadać ,w skrócie powiem tak: na plaży barek był nieczynny-połamane leżaki i bardzo brudna plaża, zostaliśmy pogryzieni przez pchły-młodzi ludzie w pokoju obok złapali parę sztuk więc wiem ze to nie komary, tak zwany animator w brudnym ubraniu kąpał się w basenie, byliśmy świadkami bójki nożowej między pracownikami hotelu, cały czas psuła się winda, byłam świadkiem jak szef stołówki szarpnął za ramię i wyrzucił osoby które o 5 minut za wcześnie przyszły na obiad-to dobrze charakteryzuje atmosferę w hotelu, tureckim gościom wszystko było wolno widziałam jak mała Turczynka kucnęła i siusiała do basenu, reakcja-śmiech matki i obsługi, hotel jest stary i zniszczony wystrój-wczesny gierek, rezydentka na skargi podróżnych odpowiedziła:trzeba było sobie kupić droższy hotel.Pewnie tak ale i ten trochę kosztował.Opisałam to czego byłam świadkiem, pewnie ze to subiektywne ale przedstawiam fakty. Podsumowując: zabrakło blankietów reklamacji, a GTI nie ma już tego hotelu w ofercie. Stanowczo nie polecam
IP: 85.219.239.26
Natalciaa
Gość
A ja byłam w tym roku, w sierpniu i jestem baaaardzo zadowolona. Jedyne na co mogłam narzekać ( ale to podobno wszędzie) to długi oczekiwanie na pokój (ok 4h) Obsługa przemiła, tarktowano nas z wielkim szacunkiem. Pokoje jak pokoje; łożka, stoliki, łazienka, lodówka i duuże balkony. Z basenem i z pchłami nie było problemy. Nawet nikt nic o nich nie słyszał. Jeśli w basenie coś "pływało" np kamienie z plaży wtedy wypraszano gości i filtrowano wodę. Szef kuchni bardzo miły, sam nas zapraszał wcześniej , by zająć miejsca. Plaża przynam brudna.... ale to świadczy tylko o turystach. Turcy charują za 100 euro 18h/ dobe a turyści tylko potrafią śmiecic i narzekac
IP: 79.186.26.192
outro4
Gość
witam mam pytanie ja wybieram sie w tym roku do tego samego hotelu tylko on ma juz zmieniona nazwe na Eliz Beach chialbym sie dowiedziec czy znasz adres tego hotelu lub nr telefonu chialem b zostawic dzieciom ,dorosle ale dalej martwia sie o swoich staruszków mój adres e-mail outro4@wp.pl z góry dziekóje
IP: 195.116.238.242
Beti
Gość
Ja tam lecę 2 lipca i mimo tych złych opini które wyczytałam w necie jestem dobrej myśli:)
IP: 93.105.172.71

Strona: 1

Forum turystyczne » Turcja » hotel aura beach w Konakli

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij