» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » crikvenica

crikvenica

Strona: 1 2 >

Autor Treść
Mimi
Gość
hej! Czy był ktos w miejscocości crikvenica(chorwacja)? Bo wybieram sie tam na obóz i nie wiem czy jest tam drogo,jaka pogoda tam jest no i czy fajnie?;P zgóry dzieki za odp.
IP: 85.219.182.127
sialalal
Gość
ja nie byłam, ale też wybieram się w tym roku tam na obóz;p
IP: 213.158.199.209
Paulina
Gość
Ja byłam w Crikvenicy w zeszłym roku i bardzo mi się podobało. Wzięlam chyba 160 euro i udalo mi się przywieźć 50. A wcale nie jestem oszczedna. W Chorwacji euro wymieniane jest na kuny dlatego zaoszczedzilam sporo pieniedzy. Pogoda jest cudna( no przynajmniej rok temu taka była ;]) Slonce swieciło cały czas, na początku było trudno się przyzwyczaić do upałów, ale po paru dniach już było super ;-) Jeśli chodzi o morze, to jest bardzo ciepłe i słone. I konieczne trzeba mieć te gumowe buty, ponieważ jest tam sporo jeżowców. Miasto bardzo ładne, takie czyste. Duzo kawiarni, sklepikow. A do jakiego hotelu jedziesz jesli mozna wiedziec ? ;]
IP: 89.174.101.16
sialalala
Gość
Dramalj ;)
IP: 213.158.199.192
Mimi
Gość
Do AdTurres;p
IP: 217.96.110.1
Paulina
Gość
ja byłam w Dramalj i jak najbardziej polecam. Jest cudnie, przy samej plaży ;-) Do miasta jest kawałek, a da się przeżyć ;] Udanego pobytu.
IP: 89.174.101.16
sialalal
Gość
oo, a mogę prosić Twoje gg żeby się dowiedzieć czegoś więcej?;)
IP: 213.158.199.195
Paulina
Gość
a kiedy wyjeżdżasz, bo ja już jutro jadę ;]
IP: 89.174.101.16
sialala
Gość
ja dopiero na początku sierpnia..;p
IP: 213.158.199.227
ola
Gość
byla rok temu w crikvenicy- przepiękne miasteczko. Płatna plaza w samym centrum piaszczysta pozostale kamieniste. Morze gorące bardzo slone i czyste. sa jezowce, wiec przydadza sie specjalne buty. w samo centrum miasta to wlasciwie 1 ulica ciagnaca sie brzegiem morza. pelno restauracji, sklepikow, bank. Polecam wycieczke do plitvickich jezior!
IP: 95.40.237.61
sialalal
Gość
a kluby, dyskoteki jakieś są??;) . Ogólnie to słyszałam ze to bardzo tętniące życiem miasteczko, ale oceniać jeszcze nie mogę..
IP: 213.158.199.209
ola
Gość
kluby sa, bardzo ladne i dobra muzyka;]
IP: 77.112.92.60
Madzia
Gość
w Crikvenicy jest zajebiscie dzisiaj wrucilam do domu a moglabym tam siedziec cale wakacje sa 2 fsjnr dyskoteki i fajna muza leci duzo sklepow troche drogo zajebisty krajobraz polecam
IP: 94.254.177.9
sialalala
Gość
a sklepy z ciuchami? są? ;)
IP: 213.158.199.216
Madzia
Gość
no i musze powiedziec ze bardzo przystojne chlopaki tamsa hehe poznalam paru naprawde fajni nie dosc ze bardzo przystojni to jeszcze fajnie sie z nimi gada i super sie z nimi bawi ja bym tam mieszkac mogla
IP: 94.254.222.12
Olusia370
Gość
Paulina napisał
ja byłam w Dramalj i jak najbardziej polecam. Jest cudnie, przy samej plaży ;-) Do miasta jest kawałek, a da się przeżyć ;] Udanego pobytu.


Paulinko a możesz mi przybliżyć cenę jaką placiłaś za noc w tym hotelu? Byłabym Ci baaardzo wdzięczna!! Tez wybieram się do cirkvenicy. Z tym, że jeśli nie na zarazerwowany hotel lub domet to pewnie będę próbować w ciemno. No i powiedz jak sytuacja stoi z prywatnymi kwaterami? Rzucały Ci sie w oczy tabliczki frei zimmer? dużo? mało?
IP: 80.85.225.116
Kuba
Gość
Ja wybieram się właśnie do Dramalj w turnusie od 24 lipca ;-) ktoś może jedzie?
IP: 83.30.244.78
dakus
Gość
czy był ktoś ostatnio w Crikvenicy, czy jest tam jakie miejce z ineternetem hot-spot, jakiś McDonalds, czy inne miejsce?
IP: 79.163.124.56
magda
Gość
Hej, w maju byłam z męzem i dziecmi na 5 dni na majówce, właśnie w Crikvenicy. Wczesniej już 2 razy byliśmy w makarskiej- najlepsze wakacje!!! Ale że Crikvenica jest sporo(300km) bliżej na te 5 dni pojechaliśmy własnie tutaj. W maju jeszcze było pusto , mało turystółw, plaże puste ale miasteczko nam się podobało. Mieliśmy rowery więc sporo jeżdziliśmy. Fajna promenada jest wzdłóż morza, sporo knajpek( chociaż wtedy jeszcze duzo było pozamykanych) , jakas dyskoteka przy plaży już działała. Teraz za pare dni też ruszamy właśnie do Crikvenicy, rezerwacje już zrobiłam bo w maju wziełam namiar. Ale mniejsza jest od Makarskiej i bałam sie trochę jechać w ciemno ( tam zawsze własnie tak jechaliśmy). Bo szukająć w maju pochodziliśmy trochę i 90% kwater już było na lipiec i sierpień porezerwowanych. Mówie o takich bliżej morza bo tam wyżej może i cos by się znalazło ale my z dziecmi i wwózkiem to nawet tam nie oglądalismy nic- to już trzeba mieć kondycję łazić po tych uliczkach pod górkę. Jeżdziliśmy wzdłóż do miejscowości Selce- super knajpki przy samym morzu, byliśmy na KRK w BASCE- polecam, byliśmy w OPTIJI- też fajne większe miasto tylko plaży nie mogliśmy znależć- tylko taka kiepska betonowa była. Ale centrum fajniutkie. Ogólnie to nie wiem kiedy mi sie ta Chorwacja znudzi, jade 4 raz i pewnie nie ostatni. PZDR
IP: 83.1.41.44
magda
Gość
MC Donalda nie ma z tego co pamiętam!
IP: 83.1.41.44
Paula
Gość
Ja właśnie jadę na obóz 24 lipca :) Czy ktoś też jedzie?
To , że jest ładna pogoda to słyszałam i akurat się z tego cieszę , mam nadzieję , że mi też dopisze. Ale mam taakie obawy dotyczące tych jeżowców no i słyszałam też coś o meduzach ? Jezeli ma się buty do chodzenia po wodzie to wystarczy ? z gÓry dziękuję za odpowiedź :)Pozdro! :o
IP: 77.45.114.2
malami
Gość
ja mam zamiar sie wlasnie wybrac do tej miejscowosci wlasnie na oboz tylko niewiem jak tam jest z jakimis imprezami czy dyskotekami bo nie moge nigdzie info znalezc na ten temat ??;)piszcie prosze jak ktos juz byl albo cos wie...??
IP: 188.147.229.254
robna
Gość
Tydzien temu wrocilam z Crikvenicy, to byl moj drugi i ostatni wyjaz do Chorwacji :x , nie polecam tej miejcowosci! :( !
IP: 77.181.198.173
koo
Gość
a mozesz jakos uzasadnic swoja ocene ? bo planuje sie tam wybrac ale chcialbym wiedziec jak cos jes tnie tak z ta miejscowoscia
IP: 193.19.165.3
ewa
Gość
Byłam w crikvenicy na obozie, jeśli chodzi o dyskoteki, nie chcieli nas wpuścic na żadną mimo prób... trzeba miec 18 lat. co do reszty, krajobraz jest cudowny, malowniczy. jako miejscowośc do odpoczynku mogę zdecydowanie polecic.
IP: 83.31.45.165

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Chorwacja » crikvenica

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij