» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Wakacje w Nesseber

Wakacje w Nesseber

Strona: 1

Autor Treść
łukasz
Gość
Witam Czy ktoś był w tym miasteczku?słyszałem ze bardzo fajne ?Czy ktoś mógłby polecić jakiś fajny hotel ale nie drogi?Jak wygląda sytuacja z dyskotekami idzie się zabawić w tym miasteczku?Jak wygląda plaża czysta piaszczysta?Może polecicie jakiś sprawdzone biuro podroży??proszę o odpowiedzi:)
IP: 83.30.198.94
Sylwia
Gość
Hej!
Byłam na wczasach w Nessebarze w zeszłym roku na przełomie lipca i sierpnia.
Miasteczko całkiem przyjemne choć jak w całej Bułgarii brudno i niezbyt bezpiecznie dla pieszych na ulicy :( Stare miasto w Nessebarze przecudne, dużo zabytków i fajny klimat zwłaszcza pod wieczór. Mi przeszkadzały wszechobecne kramiki z pamiątkami.
Plaża w Nessebarze jest w większości zastawiona płatnymi - drogimi - leżakami. Ma to jednak swój plus gdyż jest regularnie sprzątana i czysta. Byłam na plażach w innych miejscowościach m.in. w Rawdzie i smrodu rozkładających się śmieci i glonów naprawdę nie da rady przetrawić.
Polecam hotel Złota Rybka. Nie widziałam go w tym roku w ofercie żadnego biura podróży, ale może uda Ci się jakoś znaleźć. Jeśli chodzi o ceny dla indywidualnych podróżnych, to był dosyć drogi. Hotel bez basenu, za to z indywidualną klimatyzacją, bardzo czysty, zadbany. Przyjemna obsługa, a całe wyposażenie nowe i nie zniszczone. Blisko do plaży i sklepów. Położony przy ulicy, ale klimatyzacja zapewnia komfort zamkniętych okien - panoramicznych.
Przestrzegam przed wymianą gotówki w kantorach. Nabierają ludzi jak tylko mogą. W Nessebarze są dwa banki narodowe i radzę tam dokonywać wymiany gotówki.
pozdrawiam
IP: 83.24.157.35
asia
Gość
Witam!Wybieramy sie w sierpniu do Bułgarii do hotelu Zlota Rybka w Nesseber. Jakieś cenne wskazówki, uwagi mile widziane :) I jak wyglądają plaże w tej okolicy?
IP: 83.15.147.138

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Wakacje w Nesseber

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij