» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Domina Coral Bay Aqua Marine

Domina Coral Bay Aqua Marine

Dodaj opinię Opinie o hotelu Domina Coral Bay Aqua Marine

Strona: 1

Autor Treść
aga
Gość
Do dzisiaj cieszyłam sie z zapłanoanych na lipiec wakacji w hotelu Domina Coral Bay aqua Marine z biurem Sun fun ,my lecimy 15.07,czy ktos był po przeczytaniu opinii o biurze zaczynam myslec :?
IP: 83.13.87.194
Dudu
Gość
Ja już byłam kilka razy z tym biurem i wszystko było bardzo ok!
IP: 217.98.12.175
renia
Gość
ja bylam z tym biurem juz 5 razy i bylo ok ale czy doszly cie jakies niepokjace wiesci ze pytasz? w tym roku tez z nimi lece 15.07
IP: 77.236.3.16
ania
Gość
ja byłam z Sun&Fun w Egipcie miesiąc temu- bez zastrzeżeń
IP: 193.111.236.16
daruś
Gość
Byłem w sharm z Sun&Fun na przełomie lipca i sierpnia 2008 w hotelu Domina Coral Bay.Hotel bardzo rozległy po którym kursują taf-taf (bus) i jak już połapiecie się gdzie i jak one kursują to rozległość hotelu nie będzie żadnym kłopotem.Hotel znajduje się 3km od centrum i tamże proponuję wybrać się po zakup wycieczek,kłady,nurkowanie itp. bo 30-50% taniej.Aqua Marine była super,w basenie bar z alkoholem:).Morze super ciepłe,czyste itd. Super platforma na morzu z której pięknie się nurkuje by obejrzeć rafę.Rafa przepiękna.Co do zemsty faraona proponuję bezpośrednio po przyjeździe zakupić odpowiednie środki polecane przez rezydentkę lub picie dużych ilości alkoholu (tylko bez lodu bo w lodzie są bakterie odpowiedzialne za chorobę).Jedzenia dużo i każdy coś znajdzie dla siebie.Polecam firmę San&Fan bo wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo.
IP: 213.25.120.165
Aaa
Gość
Daruś , zabrałeś może z Domina Coral Bay Mapke uliczek itd ?
W każdym pokoju była mapka :)
IP: 83.22.26.3

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Domina Coral Bay Aqua Marine

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij