» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Włochy - wycieczka objazdowa

Włochy - wycieczka objazdowa

Strona: 1

Autor Treść
Belor
Gość
Cześć jedziemy w sierpniu do Włoch na wycieczkę objazdową. Był może ktoś na owej? Proszę o jakieś info :)
IP: 87.239.58.74
Małgosia
Gość
Nie jest to wprawdzie odpowiedź na Twoje Pytanie, bo już po terminie, ale może kogoś zainteresują moje wrażenia. Byłam dwa razy na objazdówce we Włoszech z biurem Triada i serdecznie polecam to biuro. Pierwszy raz 6 lat temu na 10-cio dniowej wycieczce od Wenecji przez Sienę, Rzym, Florencję, Pompeje, Neapol, Wezuwiusz aż po wyspę Capri. Wycieczka rewelacyjna! Drugi raz byłam w tym roku w maju na nieco krótszej, ale także bardzo udanej.
Biuro bardzo zorganizowane, dobrzy piloci, bardzo się starają aby wypełnić wszystkie punkty programu, szwankują czasem hotele na trasie, ale na objazdówkach trzeba to brać pod uwagę, że hotele są lepsze lub gorsze. Ja nie narzekam, zwiedzić można maksimum w krótkim czasie, oczywiście trzeba przygotować nogi i dobre buty, jest trochę męczące, ale po to jadę, żeby zobaczyć jak najwięcej. Jedna uwaga: nie wybierajcie terminu na weekend majowy, bo jest wtedy tysiące turystów i np. do muzeum watykańskiego staliśmy ponad 2 godz. w kolejce, poza tym w maju jest najwyższa ilość opadów i mieliśmy szczęście, że nie padało w Wenecji.
W ogóle to kocham Włochy i muszę tam wracać - wszystko mi tam odpowiada - cudne wzgórza Toskanii, świetna kawa ( np. marachino), zabytki, pyszne jedzenie i zapachy na ulicach miast.
Polecam!!!
IP: 83.10.154.166

Strona: 1

Forum turystyczne » Włochy » Włochy - wycieczka objazdowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij