» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Francja » wycieczka do Paryża

wycieczka do Paryża

Strona: < 1 2 3 >

Autor Treść
moska35
Gość
Och Paryż,polecam,ale nie przez biura podróży.Jest poprostu bardzo drogo.Oczywiście samolotem,jest szybko i wygodnie,proponuje tanie linie Wizzar,oni też pomogą znaleść tanie noclegi.
IP: 83.6.225.199
Użytkownik
Posty: 2
mimo wszystko ja wolałabym z jechać biurem. sam Paryż jest bardzo drogi, więc jedzenie w restauracja sporo nas wyniesie, jeśli chodzi o nocleg to słyszałam, że ciężko jest znaleźć tzw. "tani nocleg". ja osobiście wolałabym mieć opłacony nocleg i wyżywienie oraz przewodnika. naprawdę sam paryż jest bardzo drogi....mała kawa w kawiarni kosztuję bardzo dużo.
IP: 87.205.241.213
Użytkownik
Posty: 4
To mnie trochę zmartwiliście. Ja jadę w środę, ale autokarem (eh na samą myśl mnie mdli, bo już raz "tłukłam się" do Anglii 36 godz :roll: ) Na całe szczęście nocleg mam za darmo, bo jadę do koleżanki. Ale i tak z tego co piszecie to przez tydz nie poszaleje chyba za bardzo 9student wiecznie biedny człowiek ;) )A tak orientacyjnie na 6 dni ile wypadałoby wziąć kasy?
IP: 77.254.155.161
charles
Gość
no na tydzien to minimum 1000 Euro, inaczej nie dasz rady. i to tak na bide!
IP: 109.255.84.6
Ola
Gość
Cześć,
Ja zajmuję się turystyką w Paryżu czyli rezerwacją hoteli i apartamentów w Paryżu i wycieczkami po mieście. W Paryżu łącznie byłam już co najmniej rok. Znam to miasto bardzo dobrze. Jak ktoś potrzebuje pomocy czy chce zaplanować sobie wyjazd piszcie do mnie : Olka na Skype : kijkowna albo na gg 7652793. Chętnie pomogę.
IP: 87.205.75.207
Użytkownik
Posty: 14
Skąd: 3miasto
jadąc z biurem podróży można więcej zwiedzić, nie trzeba się ograniczać tylko do Paryża, no i chyba wychodzi taniej, z tego co widzę, bo nie trzeba mieć 1000 Euro na tydzień ;) nie wspominając już o tym, że na takiej wycieczce można poznać mnóstwo ciekawych ludzi :)
IP: 89.191.160.80
magda świrczak
Gość
Dlatego zdecydowałam się na zorganizowaną wycieczkę. Mi taka forma podróżowania odpowiada bo wiem, że jestem w dobrych rękach. Wykupiłam objazdówkę Itaki - Paris, Paris... i liczę, że będę się świetnie bawiła przez te kilka dni.
IP: 95.41.102.96
Gość
Gość
A macie może jakieś przewodniki po Paryżu które warto zabrać? A może opisy zabytków na mp3?
IP: 194.126.210.211
slawek
Gość
Własnie wróciłem jechalismy sami z zona autem było wiele nie wiadomych ale juz wszystko jasne na drugi raz moge byc tam przewodnikiem...
IP: 84.10.107.78
gość
Gość
Ola napisał
Cześć,
Ja zajmuję się turystyką w Paryżu czyli rezerwacją hoteli i apartamentów w Paryżu i wycieczkami po mieście. W Paryżu łącznie byłam już co najmniej rok. Znam to miasto bardzo dobrze. Jak ktoś potrzebuje pomocy czy chce zaplanować sobie wyjazd piszcie do mnie : Olka na Skype : kijkowna albo na gg 7652793. Chętnie pomogę.


ja z koleżanką gadałem i naprawdę pomogła mi w wyboże więc polecam konsultację z Nią :)
IP: 79.188.29.114
rafal
Gość
slawek jest szansa zebys podal swoje gg ja bym chcetnie popytal Ciebie o rozne sprawy bo takze wybieram sie autem do paryza:d
IP: 89.228.69.1
alicja6
Gość
Słyszałam dobre opinie od znajomych na temat firmy Lekier (maja stronę internetowa lekierfrance.com). Organizują wycieczki do Francji, zwłaszcza Paryża. Moja koleżanka w zeszłym roku zwiedziła Paryż z polskim przewodnikiem oraz spędziła weekend w Disneylandzie i Asterixie. Była zadowolona, a ceny były przystępne. Sama w tym roku zamierzam korzystać z ich usług. Kontakt z biurem podroży Lekier jest wygodny ponieważ maja oni siedzibę we Francji i w Polsce (z panem Sławkiem można się kontaktować mailowo - lekier@orange.fr)
IP: 83.114.71.131
kadaj2
Gość
witam, zastanawiam się nad wycieczką do paryża w pierwszej połowie września i chciałbym z dziewczyną iść do disneylandu, i nie wiem jak duzy jest to teren i czy jest sens kupować droższy bilet na 2 parki? tzn pytanie czy będąc na wybranych atrakcjach czy da się w jeden dzień poruszać po obydwu parkach? czy lepie kupić bilet na jeden park? moze wiadomo jest od której jest czyny ten park ? i do której? za odpowiedzi aktualne dziękuje z góry

jade na zareczyny we wrześniu autokarem
IP: 77.255.53.22
rafal
Gość
hehe siemka kadaj:d Ja tez jade sie zareczyc do Paryza tyle ze autem.
Z tego co slyszalem to dla starszych osob bez dzieci lepiej jest pojechac do Parku Asterixa. A cena tez jest mniej wiecej ta sama chyba kilka euro taniej. 35-40E. My na pewno odwiedzimy Park Asterixa a co do Disneylandu to na miejscu sprobuje sie dowiedziec:d
IP: 89.228.69.1
rafal
Gość
w google wyszukaj sobie disney-a stronke i tam masz napisane dokladnie w jakie dni od ktorej do ktorej sa parki otwarte, a jesli chodzi o cene za 2 parki to cena jest min wieksza chyba kilka euro
IP: 89.228.69.1
lauretta.w
Gość
Witam wynajmuje pokoje osobom ktore chca zwiedzic to piekne miasto,dwa pokoje 2 i max 4 osobowy ,20 min od centrum Paryza.waiecej info prosze pisac na maila lauretta.w@gazeta.pl
IP: 82.233.152.104
Użytkownik
Posty: 1
ja bym radziła wybierać się samemu, jechałam trochę przestraszona ze nie znam francuskiego ale spokojnie, w paryżu bez problemu można dogadać się po angielsku, nie obrażaja się za nie-znajomośc ich języka. Ja byłam tam rok temu i wybieram się teraz na jesień, nocujac u kogoś znajomego (nocleg to naoprawde droga impreza) można ziwedzić naprawde tanio jak się wie co i jak, mnie się udało zmieścić w 200 euro za tydzień, ciekawe jak bedzie w tym roku czy bardzo podskoczyły ceny.

jeśli chodzi o porady dotyczące zwiedzania Paryża polecam zajrzeć tutaj parę praktycznych porad i bardzo sympatyczne zdjęcia :)
IP: 89.75.185.139
kadaj
Gość
to rafale czeka nas cos niezapmnianego a dziewczyny będą szaleć :) trzeba czesami sobie pozwolić na coś wiecej, pracuje sie i pracuje sie
IP: 87.205.252.180
rafal
Gość
Powodzenia kadaj:d i napisz jak bylo jak wrocisz:d
IP: 89.228.69.1
KKK
Gość
Witam,
W marcu wybieramy sie ze znajomymi do Paryza ( 4 osoby). Czy moglibyscie polecic jakis tani nocleg ( w cenie do 15 euro za dobe za osobe...o ile to mozliwe w Paryzu)??
IP: 213.23.158.162
ruda
Gość
Witam! znaleźć nocleg za 15 euro w samym Paryżu wg niemożliwe. Ja jadę na weekend majowy, będziemy wynajmować pokoje za 20 euro do osoby ze śniadaniem francuskim pod Paryżem, ale blisko kolejki RER.Jest parking, w mieście jest pod tym względem kaszana. Francuzi parkują dosłownie zderzak w zderzak i jak wyjeżdżają to się przepychają.Widzałam na własne oczy!
IP: 83.20.185.240
motyl
Gość
ja również odradzam pchanie się autem w centrum paryża,
rer metro itp.....są świetnymi środkami dzięki którymi szybko możemy znaleźć się tam gdzie chcemy i nie tracimy czasy na znalezienie miejsca parkingowego.
Samochody są tam nie źle poobijane
Jesli ktoś jedzie do Paryża autem, zostawcie je na parkingu hotelowym
IP: 89.240.27.70
motyl
Gość
ps, ja znalazłem nocleg za 255 euro na 4 osoby (3 noce) wraz ze śniadaniem, jest to jeden z hoteli Disney, 3 km od parku, darmowy autobus zapewnia dojazd do disneyland a po przeciwnej str ulicy jest kolejka rer więc do centrum dojade bez problemu
IP: 89.240.27.70
paSTOrEK
Gość
Ja właśnie planuje wyjazd na 4 dni do Paryża i szukam noclegu. Może poda ktoś coś fajnego ze śniadaniem dla 2 osób. Ten koło Disneylandu jak się nazywa za 15 Euro od osoby ?

Oto nasz plan zwiedzania może ktoś go skoryguje czy da rade to wszystko zobaczyć.
Piątek

• Katedra Norte Dame
• Bastylia
• Centrum Pompidou
• Luwr
• Plac Vendome
• Plac Concorde
• Łuk Triumfalny
• Grande Arche
• Montmartre

Sobota

• Disneyland


Niedziela

• Wersal
• Wieża Montparnasse
• Wieża Eiffel
• Rejs Sekwana


Poniedziałek

• Cmentarz Perocha
• Sorbona
• Pantenon
• Ogrody – Pałac Luksemburski
• Katakumby
• Plac Inwaidów
IP: 87.248.90.82
moo
Gość
pastorek: Na tyle rzeczy ile chcecie zobaczyć to dobrze byłoby poświęcić z tydzień ;) Sam Luwr wymaga przynajmniej jednego dnia (plus kolejki do kasy). Także nie wiem czy nie lepiej na sobotę przerzucić sobie parę atrakcji, a trochę krócej zabawić w Disnaylandzie. Chociaż to wszystko zależy od tego, na zwiedzeniu czego najbardziej wam zależy.
IP: 83.26.10.177

Strona: < 1 2 3 >

Forum turystyczne » Francja » wycieczka do Paryża

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij