» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » TABA proszę o opinie

TABA proszę o opinie

Taba wakacje Taba Opinie Taba Pogoda

Strona: 1

Autor Treść
Darek
Gość
Wybieramy się do Egiptu na święta konkretnie do TABY. Jeśli ktoś tam był niech mi opowie coś na ten temat. Planujemy pobyt w hotelu Holiday Taba Resort. Planujemy również wycieczkę do Izraela i Jordanii. Jeśli ktoś może mi o tym opowiedzieć to proszę o pomoc.
IP: 83.144.118.116
myszorek1.1
Gość
BYLEM Z ZONA I DZIECMI TAM ROK TEMU, HOTEL LADNY, SWIETNE WIDOKI BYLY NA ZATOKE :) BYLISMY TEZ NA REJSIE PO NILU,
DODAM ZE ORGANIZACJA BP ALFA STAR BYLA NAPRAWDE DOBRA
IP: 83.24.135.228
mari
Gość
Razem z mezem i dzieckiem wybieramy sie do Taby hotel Holiday Taba Resort 19 grudnia.
IP: 83.22.27.244
ELA
Gość
JA TAKŻE 19 GRUDNIA JADĘ DO TABY DI HOLIDEY TABA RESORT-MÓJ POIERWSZY WYLOT DO EGIPTU
IP: 84.40.163.93
iga ni
Gość
my lecimy 29-go grudnia

pozdrawiam
IP: 195.117.255.195
ania
Gość
tez lecimy do taby 19 grudnia... HOLIDAY TABA RESORT.. bardzo jeste ciekawa..
IP: 80.55.65.236
Riche
Gość
Byliśmy z żoną w Tabie 3.10-17.10 w hotelu Sol Y Mar Sea Star, wspaniałe wczasy, pogoda super, plaża cudowna, spokój, cisza. Wycieczki wspaniałe ale męczące. Do Jerozolimy tylko w niedzielę nie w piątek. Do Petry lepiej statkiem, ubrać się odpowiednio, bardzo się kurzy w kanionie. Pamiętajcie że ważne są miejsca które zwiedzacie a nie sklepy, które czasami proponują rezydenci, kosztem ciekawych miejsc. Im mniej sklepów zwiedzicie tym więcej cudownych miejsc w Jerozolimie, proszę o tym pamiętać.
IP: 80.55.179.42
ELA
Gość
JESTEM CIEKAWA JAKA BĘDZIE TEMPERATURA W TABIE- LECĘ Z MĘŻEM I ZNAJOMYMI TAKŻE 19 GRUDNIA- WYLOT Z WROCŁAWIA
IP: 84.40.163.93
mari
Gość
Witam ja tez z rodzina lece z Wroclawia 19 grudnia na 2 tygodnie temp. ma byc w granicach 24 st.interesuje mnie czy na wymiane zabrac euro czy dolary
IP: 83.22.13.112
ELA
Gość
MY BIERZEMY DOLARY- LEPIEJ SIĘ OPŁACA
IP: 84.40.163.93
mari
Gość
Dzieki za informacje o walucie
IP: 83.22.47.178
piotr
Gość
ze znajomymi jedziemy do Taby- Hotel Holidey Taba. Może ktoś tam już był?, proszę o opinie nt tego hotelu.
IP: 84.40.163.93
piotr
Gość
ze znajomymi jedziemy do Taby- Hotel Holidey Taba. Może ktoś tam już był?, proszę o opinie nt tego hotelu.
IP: 84.40.163.93
hala
Gość
lecimy z mezem 12 grudnia do taby holiday resort bylam juz w egipcie diabli mnie skusili zeby leciec tam drugi raz a mowilam nigdy wiecejja sie poprostu ich boje
IP: 83.27.198.90
tomek
Gość
Byliśmy z żona i dziećmi w czerwcu 2007 w Holidey Taba Resort hotel i jedzenie ok lecz serwis obsługi do bani.Widoki super z hotelu lecz jest to hotel dla nas *** gwiazdkowy a nie****.
IP: 62.141.242.114
ósma
Gość
czy ktoś był z BP Alfa Star w Egipcie z oferty fortuna, Ja jadę pierwszy raz 21.01.2009 z WROCłAWIA, MOZE KTOś MI COś DORADZI, A MOZE I KTOS TEZ TAM LECI I WIE WIęCEJ NIż JA
IP: 213.158.196.71
Kinga i Artur
Gość
Alfa Star - kiepskie biuro nie polecamy!! Bardzo ale to bardzo niezorganizowani rezyenci, a do tego niemili, nic nie mogliśmy z nimi załatwić, wszystko musieliśmy zrobić sami niestety przy użyciu sporego nakładu finansowego ....
IP: 78.88.219.78
olfen @op.pl
Gość
Riche napisał
Byliśmy z żoną w Tabie 3.10-17.10 w hotelu Sol Y Mar Sea Star, wspaniałe wczasy, pogoda super, plaża cudowna, spokój, cisza. Wycieczki wspaniałe ale męczące. Do Jerozolimy tylko w niedzielę nie w piątek. Do Petry lepiej statkiem, ubrać się odpowiednio, bardzo się kurzy w kanionie. Pamiętajcie że ważne są miejsca które zwiedzacie a nie sklepy, które czasami proponują rezydenci, kosztem ciekawych miejsc. Im mniej sklepów zwiedzicie tym więcej cudownych miejsc w Jerozolimie, proszę o tym pamiętać.
Ile trzeba mieć waluty $ aby zwiedzić te miejsca.
IP: 89.77.9.66
Rewelka
Gość
Witam leci ktoś do taba 10 sierpnia 2009?:)

widzę dośc duzą ilosc komentarzy lecz są w wiekszosci z 2007, moze ktos powie mi jak wygląda to wszystko na dzien disiejszy?
IP: 79.191.48.208
bilbao
Gość
a tak konkretnie to co chcesz wiedzieć?
IP: 87.205.240.238
rewelka
Gość
Hmm.. przedewszystkim chodzi mi o jedzie i o dyskoteki? czy mozna poruszac sie wieczoram pomiedzy hotelami?
IP: 79.191.31.88
bilbao
Gość
W Tabie??? Od jednego do drugiego hotelu często kilka kilometrów, ale poruszać się możesz :)
Dyskoteka albo hotelowa albo zapomnij. Jedzenie zależy od hotelu.
Taba to nie miasto, to miejsce na pustyni.
Google Earth się kłania :)
IP: 87.205.253.125
renataMorganaAzur
Gość
Byliśmy w Tabie w październiku w Morgana Azur, rzeczywiście oferta wycieczek jaką ma rezydent dość droga. Ale do Jerozolimy i Petry skorzystaliśmy z oferty e-sharm.pl, zamówiliśmy mailem przed przyjazdem. Przyzwoite ceny: Jerozolima 100$ ze wszystkim, Petra 220$. Odebrali nas z hotelu i odwieźli do hotelu. Wycieczki ok! Przewodniczka Pani Gosia - nadzwyczajna!
IP: 41.153.217.182

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » TABA proszę o opinie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij