» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » odradzam eximtours

odradzam eximtours

Strona: 1

Autor Treść
mazowiak
Gość
własnie wróciłem z wycieczki do egiptu (20.10.2009) zorganizowanej przez eximtours.hotel owszem ok.wycieczki troche gorzej -czasami czekalismy na człowieka który mial nas odebrac zhotelu po 40 minut.
kiedy wróciłem do polski okazało sie ze zaginał mój bagaż.zgłosilem na lotnisku ale niestety przewoznik AMC nie przywozi zagubionego bagazu do domu i kazano mi po niego przyjechac drugi raz o ile sie snajdzie.zadzwoniłem do exim tours zeby zapytac sie jak zamierzaja zalatwic sprawe-bo to nie zmojej winy bagaz zaginał - jakas mało inteligentna Anna S. stwierdziła ze exim tours nie dowozi bagazu a jak chce to moge zgłosic reklamacje a oni mają 30 dni na rozpatrzenie-gdybym byl akurat na ulicy lechickiej w warszawie w siedzibie eximtours to od razu za twarz wyciagnąłbym ja zza biurka.
wysłałem swoje ządania do działu jakosci eximtours i czekam na wynik ---mysle ze spotkamy sie w sądzie z ta firma.odradzam wam eximtours.
drugi myk tej firmy to to ze płace za 7 dni a jestem 5 dni bo exim organizuje wylot tak bym na miejscu byl w nocy a wyjazd tez w nocy tylko poł doby wczesn iej.
musiałem wstać o 3 rano a doba konczyla się o 12 w poludnie-nie wykorzystalem ani pokoju ,ani wyzywienia ani nic do konca w opcji all inclissive..
WYBIERZCIE INNĄ FIRMĘ
IP: 217.28.147.28
arabella
Gość
a ja polecam exim. byłam z nimi w turcji i jestem bardzo zadowolona
IP: 81.219.180.106
mazowiak2
Gość
do mazowiak
po pierwsze: czyta się umowę
po drugie: czyta się umowę
po trzecie: czyta się umowę

chyba że niektórzy nie nauczyli się czytać i są mało inteligentni...
... a takich to w twarz :)
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
IP: 83.28.220.121

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » odradzam eximtours

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij