» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » biuro turystyczne selectours

biuro turystyczne selectours

Strona: 1

Autor Treść
grześ
Gość
właśnie wruciliśmy z żoną tojest 17062008r z sharm el sheik wczsy z selectours w hotelu piramisa teoretycznie 4,5*.hotel sam w sobie jest ogromny zdużym basenem oraz sztuczną falą ktura załanczali 3 razy dziennie po 5 min,doplusów mogę zaliczyć piękną rafę z mnustwem kolorowych ryb pływających przy samym brzegu a nawet z ludżmi nie czeba nurkować żeby zrobić zdjęcia.a teraz chciałbym przestrzec wszystkich przed tym biurem ijego ofertami w szczegulności w sharm dla porównania byliśmy w tamtym roku w podobnym hotelu w hurgadzie ibyło jak w raju z rainbow tours pierwszy raz spotkaliśmy się z taką ignorancją i brakiem opieki oraz zainteresowania ze strony poliskich rezydentów .rezydentki widzieliśmy tylko dwa razy po przylocie do egiptu idrugi jak zbierała kase na wycieczki.żebym nie był gołosłowny to podam kilka przykładów młoda para po przylocie okazało sie ze niemaja jednego bagażu zgłosili topani rezydent liczyli na pomoc a ona jak gdyby nic kazała wsiaść doautobusu ze załatwia to w hotelu zeby było śmieszniej to w hotelu powiedziała że nic nie może im nic poradzic może dostaną odszkodowanie w polsce z doświadczenia wiem że że bagaże dolatują a te co niby giną to poprostu biora inni zakreceni polacy że niby takie same torby.mieliśmy takie somo zdarzenie dwa lata temu w tunezji rezydent wypakował wszystkie autokary na lotnisku i torba sie znalazła ponoc pani sie pomyliła nawet przepraszam nie usłyszelismy.drugi przykład hotel milenium 5* pierwszy dzień pobytu pan spalił sobie plecy dzwonią do rezydentki a ona nato że muszą radzić sobie sami bo lekarz jest w recepcji po zejściu okazało się że go wogule nie ma w hotelu potem nie odbierała telefonu.trzeci przykład mój hotel piramisa teoretycznie5*młody chłopak w czasie nurkowania przy brzegu na chwile zdjął płetwe idelikatnie się skaleczył przez co leciała krew nagle zebrało sie wokuł niego mnustwo ryb z czego jedna zareagowala wbijając kolce w stope potem okazalo się żeto nic straszenego same nie wyjdą wystarczy wsadzić do ciepłej wody i sie rozpuszcza ale do żeczy dzwonili do rezydentki oraz pisali smsy przez godzine i nic totalny brak jakiego kolwiek odzewu pomogła ukrainka na samą myśl szlak mnie trafia nawet przy wylocie do polski nikt z polskiej obsługi nie odbierał nas z hoteli iodwoził na lotnisko co jest normą wszedzie na świecie poprostu przysłali araba ktury troche umiał po angielsku co do hotelu piramisa duży cały czas remontowany jedzenie tragedia 5 restauracji z czego trzy czynne jedna płatna nawet w formie all tylko trzy posiłki dziennie nic poza tym dzień w dzień to samo polaków traktują jak towar,brak animacji i innych rozrywek dla dorosłych mugłbym jeszcze pisać i pisać ale nie oto chodzi mogę z czystym sumieniem polecić troche droższe ale sprawdzone biuro reainbow tours imam wielka prośbę kto kolwiek to przeczyta niech przekaze toostrzeżenie innym polaką naprawde lepiej o siebie dbają nawet ukraińcy z daleka od tego biura selektours latają tylko tanimi w 90procentach polskimi liniami a rezydenci zamiast tam być dla polaków są chyba tylko dla siebie traktują swoją pracę jakby byli na wakacjach acha rezydentka z piramisy to jowita w.polacy piszcie takie informacje i nie bujcie sie przez to ostrzegacie innych na przyszłość przed takimi biurami buro ktore nie ma klientów nie istnieje.
IP: 81.219.42.88
tito
Gość
ja pierdzielę, ale bełkot....
chłopie, naucz się najpierw pisać po polsku i bez błędów, a później pisz bzdury...
mam nadzieję, że wieczorynka ci się dzisiaj podobała
IP: 83.13.104.234
nera
Gość
też byłam z tym biurem selektours, przewalone szkoda mówic, smród i brud spływał po ścianach i po śmierdzących arabach,
jedzenie pod psem.. ciągła monotonia , ojciec mój dostał zatrucia po tym psim żarciu.
plaża taka sobie - w sumie ładnie ,ale z oddali gdzieś śmierdziało? (szambo albo zlewki)
Co tu mówic - nabijaja ludzi w "butelkę" pózniej umywają ręce,
Rezydentke mieliśmy ale nie pojawiła się podczas naszego turnusu.
Jedna osoba z grupy ją widziała - to nawet sie nie przyznała ze jest naszym rezydentem. Jakaś nawiedzona - ale miała chyba męża araba !!!
to jej się nie dziwie- oni wszystkich przerovbia na swoje "KOPYTO"
nie polecam tego biura
nera
ps.. a ty "TITO" jesteś bardzo mądry..
facet napisał dokładnie tak jak to widział
IP: 83.17.140.59
Marta
Gość
Nera napisała: też byłam z tym biurem selektours, przewalone szkoda mówic, smród i brud spływał po ścianach i po śmierdzących arabach....

co ty piszesz ?? moze po tobie Nera też brud spływał>>???
Oni tacy są i co na to poradzisz. jak ci się nie podoba to więcej tam jedz i spoko.
To tak jak bys napisała że w Nikaragua po tych małych głodnych dzieciach bród spływał - !!!! to są kraje trzeciego ŚWIATA !!!
Musisz wziąc to pod uwagę i nie pisz . Teraz z tego biura byłam z ciotką i kuzynami w 4* hotelu Sea Gull. Ciotka złosliwa ciągle wszystkie zakamarki ogladał i nam brudy pokazywała , Mi się hotel podobał , kawiarnie basen , tylko woda za dużo chlorowana . ale ogólnie jak na ten Kraj i standart nie ma co narzekac. ;) Trochę ludzie psioczyli na rezydentkę ze coś im tam drogo sprzedała. Ale nie mieliśmy z nią kontaktu - poniekąd dobrze .Pojechaliśmy wypocząc a nie szukac ciągle rezydentki.Jedzenie szwdzki stół było wszystko - gotuja niesamowite rzeczy ze można oczami jeść. Tylko żle przywrawione - mdłe.
Ogólnie mi się podobało - słoneczko plaża woda - o to mi chodziłonajbardziej.
Ale do Egiptu juz nie pojedziemy , wolimy jeszcze raz do Tunezji - . Tunezja jest bardziej krajem zblizonym do standartu i kultury EU.Za 10 lub 15 lat może Egipt też takim krajem będzie. Biuro selektours bez zarzutów - wszystko planowo i wg opisu .
Kto nie był zachęcam pierwszy raz Eg robi wrażenie.
Pozdrawiam Marta
IP: 83.17.140.59
zadowolony
Gość
W wrześniu tego roku byliśmy z żoną w Tunezji wraz z ta firmą. Mówiąc zwięźle to firma zasługuje na wielki szacuneczek. Obsługa miła i solidna. Z pośród wilu firm turystycznych jakie widziałem na miejscu ta jedna zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Rezydenci byli zawsze dostępni i mili choś nie raz bardzo zmęczeni. Pełna opieka od odprawy na lotnisku, poprzez zakwaterowanie w hotelach, przez cały pobyt, aż po odprawe do samolotu. Podam taki jeden przykład: Otóż wylatywaliśmy z Tunezji o 5 rano. Na lotnisku tłok ale powiem szczerze - widziałem tylko jednego rezydenta i był to rezydent firmy selectours. Do odprawy ostatniego pasażera stał przy odprawie i w razie jakiś niejasności inereniował. Reasumując to biuro jak najbardziej polecam a to gdzie wybierzemy miejsce do wypoczynku i o jakich standardach to zależy tylko od nas. Pozdrawiam
IP: 83.7.17.10
zosia
Gość
z biurem Selectours byłam w Egipcie w Sharm El Sheikh w hotelu Sonesta Club już dwa razy.Każdy następny wyjazd ,jestem tego pewna , zaplanuję właśnie w tym biurze.Rezydentka była na każde zawołanie ( dzięki pani Olu), miła obsługa , wyżywienie bardzo dobre, hotel wspaniały.W każdej wykupionej wycieczce brała udział przewodniczka po polsku.A jeśli ktoś wykupuje wyjazd w wersji BB czy HB i oczekuje wszystkiego za darmo to ma prawo być rozczarowany.W wersji ALL wszystko mieliśmy w cenie za nic nie płaciłam. Selectours jest godną polecenia wszystkim firmą w kraju i tam za granicą.
IP: 93.89.194.173
enter-03
Gość
Do Grzesia: najpierw skończ podstawówkę, naucz się pisać, a dopiero potem pomyśl o zagranicznych wyjazdach. Takie buraki jak ty tylko kompromitują innych turystów.
IP: 83.24.140.242
Rezydent z Tunezji
Gość
Wyjezdza sie po to, aby poznac inne kraje, ludzi,kulture,uczyc sie tolerancji wobec innosci.RELAKSUJCIE SIE !!! A jesli nie,to zostancie u siebie, bo najlepiej jest sie obsluzonym przez samego siebie.WTEDY SPOKO NIE MA SIE PRETENSJI DO NIKOGO, TYLKO DO SIEBIE!!!
IP: 41.224.87.189
Rezydent z Tunezji
Gość
Do entera-03 jestes super fecet!!!Oby takich wieczej!!!
IP: 41.224.87.189
ABW
Gość
Nera, marta - ten sam komputer a nawet się cytuja :D :D :D
IP: 77.254.240.115
availableredsea
Gość
jaki turysta taka wypowiedz. biuro sprawnie dziala w hurghadzie i nie ma wiekszych zastrzezen. co do opieki rezydentow, jak w kazdym biurze zaraz po przylocie, najczesciej nastepnego dnia jak sie zbierze wieksza grupa organizowane jest przez rezydentw spotkanie informacyjne, na ktorym powinni byc wszyscy turysci lub chociaz osoby reprezentujace dana rezerwacje, ale jak to czesto bywa polski turystwa zjezdzil caly swiat i wsyztko wie najlepiej i najczescie pozniej wlasnie z takimi kwiatkami sa problemu-a to z ubezpieczeniem bo nie doczytalo sie warunkow przed wyjazdem/wylotem, a to nie mozna sie spotkac z rezydentem, bo nei wiadomo o ktorej godzinie pelni dyzury, choc nawet to mozna znalezc prawie zawsze na tablicy informacyjnej itp przykladow mozna by wymieniac..niestete niektorym nie mozna wymienic zawartosci glowy. slonecznych walacji
IP: 41.153.226.206
availableredsea
Gość
nie, nie jestem pracownikiem biura
IP: 41.153.226.206
zadowolona turystka
Gość
ja jestem zadowolona z selectours - Taba, Morgana Azur Resort - BAJA, polecam wszystkim, smacznie, wesoło, dziko :) , animatorzy super! po angielsku więc jak ktos tylko po polsku mówi to polecam polskie kurorty ;)
IP: 195.205.163.71
Użytkownik
Posty: 1
BARDZO BARDZO DOBRE BIURO!!! nie mam nic do zarzucenia. Pelna gwarancja bezpieczenstwa i satysfakcji!!! Moje wakacje z nimi byly udane, nawet bardzo udane. Turcja to rewelacyjny kraj, poziom obslugi w hotelach bez zarzutow, pelen profesjonalizm, niczym nie odbiegajacy od rodzimej oferty czy europejskiej.
IP: 83.26.29.30
marc
Gość
Ja byłem z tym biurem w Tunezji .Hotel nazywał się Esplanade.
Hotel poraszka ,żarcie też ...
Ale suma sumarum i tak mi się podobało :)
Wycieczka kosztowała mnie 1350 zł za dwa tygodnie , więc na standarty nie mogłem liczyć he he ...
IP: 83.31.95.246
Marcin Nowy Sącz
Gość
Nie zgadzam się z tym co pisze marc, mi się akurat podobal hotel Esplanade. Poznaleł Tunezyjczyka Józka z którym gralem w siatkówke przeciwko cwaniakom z Francji.
PS. Czy ktoś ma jakiś kontakt, numer albo zna nazwisko Rezydenta z Monastir z hotelu Esplanade Ahmeda prosze o odpowiedz.Będe wdzęczny za to.
Numer GG 2718523
IP: 83.23.53.181
elas
Gość
Marcin, ja znam Ahmeda z Esplanade, a kiedy tam byles? bo Ahmed tam co drugi
IP: 83.168.70.8

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » biuro turystyczne selectours

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij