» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » hotel Grand Plaza - Sharm el Sheikh

hotel Grand Plaza - Sharm el Sheikh

Dodaj opinię Opinie o hotelu Grand Plaza

Strona: 1 2 >

Autor Treść
pawulon67
Gość
Witam lecimy z żoną do hotelu Grand Plaza 13 maja z Wrocławia z biura Sun & Fun . Czy leci ktoś w tym terminie ? Prosimy o opinie o hotelu oraz inne przydatne informacje Dziękujemy !!!!
IP: 83.19.204.22
HOTEL GRAND PLAZA SH
Gość
WITAM, HOTEL JEST SWIETNY. POKOJE ŁADNE, WIDOKI CUDNE, JEDZENIE PYCHAAA.NAPRAWDE POLECAM TEN HOTEL.NIEDALEKO JEST MAŁE CENTRUM HANDLOWE I W RAZIE W BANKOMAT W POBLISKIM HOTELU SAS. OBSŁUGA MIŁA, ALE WEGIPCIE WSZĘDZIE CHCA NAPIWKÓW A POLAKÓW TO DZIWI.PRZYJEŻDŻA TAM MASA WŁOCHÓW, GRY I ZABAWY DLA DZIECI SA GŁOWNIE PO WŁOSKU.POLECAM WYCIECZKE FAKULTATYWNA NA ŁÓDŹ PODWODNA I DO IZRAELA-NAPRAWDE WARTO ZA TAKA KASĘ OK. 100eURO ZA OSOBĘ.DOBRA RADA:ZWIEDZAĆ INNE TERENY NA GŁODZIE CZYLI BEZ SPOŻYWANIA CZEGOKOLWIEK POZA HOTELEM-INACZEJ GWARANTOWANE WAKACJE NA KIBELKU. ŻYCZE FAJNEJ ZABAWY
IP: 83.16.58.123
#10
Gość
Witam,
Wróciliśmy z tygodniowego pobytu w Sharm 17.04.09. Mieszkaliśmy w Hotelu Grand Plaza i po raz pierwszy w życiu byłam przeszczęśliwa, tak jak moja rodzina i inni goście z Polski, że wracam z wakacji.
Hotel jest ładnie położony i prezentuje się okazale. Pokoje są duże i wygodne . Zieleń wypielęgnowana , Baseny czyste i tyle dobrego mogę powiedzieć na temat hotelu. Wszystkie pozytywne stronu tego miejsca nie są w stanie zrekompensować atmosfery jaką stwarza arogancka , niemiła i niekompetentna obsługa.
Personel traktuje gości jak intruzów , byliśmy musztrowani i napominani na każdym kroku ,o wszystko trzeba walczyć - wymiana ręczników , miejsce na stołowce( restauracja to za wielkie słowo ), sztućce, szklanki, wodę do picia, napoje w barach ( one person one drink), godziny posiłków przestrzegane rygorystycznie,
jedzenie niedobre- dzieci jadły suchy makaron , frytki i wysuszoną pizze przez cały pobyt.Przestrzeganie higieny nie uchroniło nas przed zatruciem pokarmowym , w moim przypadku ostrym, rodzina na szczęście troszkę łagodniej to przeszła. Mogłabym jeszcze długo opisywać przykrości ,których tam doświadczyliśmy jak i przypadki innych wczasowiczów o których nam opowiadano. Zadowolonych osób nie spotkaliśmy.
Pojechaliśmy tam wypocząć a dopiero teraz w domu wypoczywamy po pobycie w Grand Plaza. Szczerze nie polecam tego hotelu ,jeśli komus zależy na spokojnym wypoczynku
IP: 83.8.165.207
DARIA
Gość
WITAM. NASZ POBYT W HOTELU GRAND PLAZA MINĄŁ W NAPIĘCIU I OCZEKIWANIU NA POWROT DO POLSKI.PO OWYCH DOŚWIADCZENIACH POLECAM "NAJGORSZY" KRAJ EUROPEJSKI ZAMIAST NAJLEPSZEGO AFRYKAŃSKIEGO.OBSŁUGA FATALNA MIELISMY WĄTPLIWĄ PRZYJEMNOSC W OGLĄDANIU CODZIENNIE PIJANEGO BARMANA, NIEZADOWOLONEJ,I NIEMIŁEJ OBSŁUGI UTKWI MI ZAPEWNE W PAMIĘCI 'ONE DOLAR"KTOREGO NA KAZDYM KROKU DOMAGA SIE OBSŁUGA.OCZYWISCIE DOPADŁO NAS ZATRUCIE POKARMOWE .REZYDENTKA BYŁA WRECZ NIEZADOWOLONA NASZYM WIDOKIEM ,PANI KAROLINA HENICZ SPRAWIAŁA WRAŻENIE IŻ PRZESZKADZAMY JEJ .MYSLE IZ POWINNO ZATRUDNIC SIE BARDZIEJ KOMPETENTNA OSOBE CHYBA ZE PRACUJE TAM ZA KARĘ ,TO ROZUMIEM.ALL INCLUSIVE TO TYLKO UMOWNA NAZWA.OCZYWISCIE WSZYSTKO ZALEŻY OD WYMAGAŃ KLIENTA ALE TO ZA DUŻĘ SŁOWO JEZELI DOTYCZY TEGO WYJAZDU 5 GWIAZDEK TO ROWNIEZ PRZESADA .JEDYNYM PLUSEM POBYTU BYŁ CZYSTY POKÓJ.ODEBRALIŚMY POBYT W HOTELU I W EGIPCIE JAKO WIECZNĄ 'SZARPACZKE'DOTYCZĄCĄ ZAKOPÓW I OBSŁUGI .JESLI MYSLA PAŃSTWO O SPOKOJNYCH WAKACJACH BEZ KŁÓCENIA SIE O RESZTE W SKLEPIE LUB O DARMOWEGO DRINKA BEZ UISZCZENIA DODATKOWJ OPŁĄTY NAPIWKOWEJ DLA PIJANEGO BARMANA LUB PANA WYDAJACEGO RECZNIKI NIE ODWIEDZAJCIE EGIPTU GRAND PLAZY NIE POLECAM .POZOSTANA MI MARNE WSPOMNIENIA .POZDRAWIAM
IP: 87.96.45.157
anika
Gość
Wylatuję 1 września do tego hotelu. Czy leci może ktoś w tym terminie?
IP: 217.28.152.148
gość
Gość
ja lece pod koniec lipca i jestem ciekawa jak będzie
IP: 79.184.17.111
Albin
Gość
był ktos moze w Sharm El Sheikh w styczniu ?
IP: 89.79.225.192
Albin
Gość
ponawiam pytanie
IP: 89.79.225.192
iwonka
Gość
do anika-> ja lecę do tego hotelu 25.08 do 09.09 więc moznaby sie spotkać :D (gg:2883382)
IP: 94.145.242.6
gość
Gość
Czy ktoś leci do Grand Plazy w terminie 29.09.2009 - 13.10.2009? Jeśli tak to proszę o kontakt - dariap24@wp.pl - poznajmy się :)
IP: 80.53.18.42
user
Gość
Bede ze swoja dziewczyna w Sharm Plaza od 3 listopada. Czy jedzie tam tez ktos? Chetnie sie spotkamy. Kontakt na kadio69@gmail.com
IP: 213.10.173.158
iwonka
Gość
jejku ludzie trochę optymizmu!! ja byłam w Grand Plaza 25.08-08.09 było przecudownie!!! nie było żadnych pijanych barmanów i obsługa hotelowa traktowała nas jak szlachtę, więc nie wiem skąd taka opinia. Jedzenie bardzo dobre, każdy coś dla siebie wybierze i wcale nie ma suchego makaronu-żal jak czy tam takie opinie. Szklanek zawsze pełno w restauracjach i wcale nie ma zasady jedna osoba jeden drink, można iść i nawet 10 wziąć jak dasz radę i tu pozdro dla super barmana Amira. Śmiem twierdzić, że napisała to jakaś typowa snopka warszawska, jak się jedzie na wakacje to się szuka pozywywów a nie negatywów, od tego są wakacje. Animacje super, drużyna niesamowicie wczuwa się w swoją rolę,zawsze uśmiechnięci i zadowoleni!!! pozdrowionka dla nich a szczególnie dla Rico, Luisa, JJ, Natasza, Oksana i Rio:******** aha i o ręczniki też się nie walczy i o leżaki tym bardziej :) Polecam w 100% to były najlpesze wakacje w moim życiu!!! w razie pytań gg 2883382
IP: 213.238.127.161
Siema
Gość
Ja byłam zachwycona pobytem w Grand Plaza
Pijani barmiani? Ich religia zabrania spożywania alkocholu, a poza tym odrazu by wylecieli zpracy gdyby coś takiego miało miejsce :)
Szczerze brakuje mi tego
Cześć. Jak sie masz?
IP: 213.92.128.168
Gabi
Gość
Wg mnie do Egiptu leci sie nie po to, by marudzić na standart hotelu. Do przewidzenia było, ze np. hotel 3 gwiazdkowy w Egipcie nie odpowiada standardowi 3 gwiazdek europejskich ;) Ale nawet w takim da się przezyc. My mielismy ciagle zajaranego jednego barmana a chyba nie bylo osoby ktora by go nie uwielbiala :D na dodatek okazal sie włochem, nie arabem :P serio ... moim zdaniem kazdy powinien sie cieszyc jezeli ma mozliwosc byc w tym wspaniałym kraju :) a nie narzekac, bo jakby nie patrzyl to wszedzie znajda sie jakies niedociagniecia, gdziekolwiek by sie nie było ;)
IP: 83.19.178.59
eraba
Gość
my chcemy lecieć w styczniu ;)
IP: 83.2.30.86
kate
Gość
witam,
własnie wróciłam z grand plazy, ferie uznaje za super udane, nie ma mowy o pijanym barmanie!!! ich religia tego absolutnie zabrania, hotel ładnie położony, duże pokoje, szereg przeróżnych animacji, jedzenie ok, każdy znajdzie coś dla siebie, polecam gorąco!!!
byłam w styczniu-pogoda super ok. 25 stopni, woda cieplutka, polecam raz jeszcze serdecznie
IP: 217.98.12.244
Administrator
Posty: 71
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Zapraszam do dodawania opinii na temat hotelu Grand Plaza:
http://opinie.travelway.pl/dodaj/Grand_Plaza_Hotel_Egipt_Sharm_El_Sheikh_Sharm_El_Sheikh,2921.html

Na forum mogą one się zagubić w gąszczu tematów, a tam zawsze będą. Z góry dziękujemy za współpracę :)
IP: 83.21.172.160
Damiano
Gość
my lecimy do grand plazy 3 sierpnia 2010, leci ktoś w podobnym terminie?? Również jesteśmy ciekawi jak to będzie, ale liczymy, że jak w większości, będą to udane, niezapomniane wakacje :) proszę również o kilka informacji praktycznych dotyczących pobytu w hotelu nr gg 1463768
IP: 83.10.62.147
lucy5405
Gość
lecę 2 marca 2010 do hotelu grand plaza.proszę o aktualną opinię na temat tego hotelu jak i okolicy
IP: 79.162.90.41
MARTA
Gość
8) Wruciłam tydzin temu z hotelu Grand Plaza jedzenie okropne dzieci nie miały co jeść raz w tygodniu były frytki dzieci się cieszyły Brak miejsc na stołówce o wszystko trzeba prosić .Brak środków czystości Raz na dzien dobry była woda w hotelu Sam kurort jest ładny Jeśli wybieracie sie do tego hotelu zabirzcie ze sobą zupki hinskie knserwy i jakieś pasztety Przez tydzien schudłam 5kg Nie polecam tego hotelu
IP: 83.21.11.82
MARTA
Gość
hOTEL GRAND PLAZA JEST KAWAŁEK OD MIASTA SAM HOTEL JEST ŁADNY W SKLEPACH NIE MA CEN OSZUKUJĄ JEŚLI WYBIERACIE SIE DO TEGO HOTELU ZABIEŻCIE ZE SOBĄ POLSKIE JEDZENIE BO TAM JEST OCHYDA DZIECI NIE MIAŁY CO JESC BYŁAM TYDZIEŃ I MIAŁAM DOŚĆ JEST PIĘKNYAQUA PARK CITY COŚ PIEKNEGO POLECAM TYLKO NIE WYBIERAJCIE SIĘ TAM SAMI PRZY HOTELU PAN NAS OSZUKAŁ I TAKSÓWKA ZAWIOZŁA NAS ZAMIAST DO TEGO PARKU TO ZAWIOZŁA NAS BLIŻEJ BYŁY DWA BASENY I PLAC BÓDOWY I ZERŻNELI Z NAS NA 4 OSOBY 140S ZAZĄDALISMY ZWROTU PIENIĘDZY ODDALI ALE Z ŁASKĄ I ZAWIEZLI NAS DO TEGO ŁADNEGO PARKU UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW NIE WYBIERAJCIE SIE DO IZRAELA BYLIŚMY TAM WRACAJĄC DO EGIPTU PODŁOŻYLI NAM BOMBE NA GRANICY MAŁO NIE ZGINELIŚMY JEST TAM NIEBEZPIECZNIE AUTOKAR Z POLSKIMI TURYSTAMI ZEPSÓŁ SIE NA SRODKU PUSTYNI NIEGDY JUŻ TAM NIE POJADE
IP: 83.21.11.82
lucy5405
Gość
Wróciłam wczoraj z hotelu grand plaza.Było wspaniale.Obiekt pięknytaki jak we folderach.Obsługa miła,stołówka piękna czysta .Wybór jedzenia bardzo duży.Rezydent pan Arek wpełni kompetentny.Przy hotelu jest postój taksówek.Za kurs do Old Market trzeba zapłacić 10 dolarów.w jedną stronę.Bardzo miły kierowca taxi 779 warto się go trzymać.Jest uczciwy.Jest sporo organizowanych wycieczek na które warto pojechać z polsko języcznam przewodnikiem -p.Kamila ogromna wiedza i kompetencja.Jeśli jeszcze nie macie biura podrózy to jedzcie z BEE FREE Polecam
IP: 79.162.7.30
angelika
Gość
Damiano napisał
my lecimy do grand plazy 3 sierpnia 2010, leci ktoś w podobnym terminie?? Również jesteśmy ciekawi jak to będzie, ale liczymy, że jak w większości, będą to udane, niezapomniane wakacje :) proszę również o kilka informacji praktycznych dotyczących pobytu w hotelu nr gg 1463768


hej my jedziemy tam 4 sierpnia
:) skad jestes? i z jakiego biura lecisz? my z oasis tours
IP: 83.4.170.116
zemsta
Gość
Lecimy do Grand Plaza z dzieckiem 04.05.2010 . Czy leci ktoś z dziećmi w tym terminie ?
IP: 193.104.99.4
robertgda
Gość
Drodzy Państwo, czytając negatywy o hotelu, obsłudze itp, a szczególnie o tym , że dzieci nie mają co jeść bo frytki podawano raz w tygodniu ogarnia mnie przerażenie, a to z tego powodu iż nikt z tych osób nie dopatrywał się pozytywów tylko szukał dziury w całym. Przepraszam, ale jak ktoś zapycha frytami dzieciaki i one nie znają żadnych innych smaków to wina rodziców, którzy hodują dzieci, a nie je wychowują( jakby były głodne to pewnie z wielką radością "wciągną" coś ze smakołyków kuchni orientalnej). O ile nie potrafią jeszcze rozróżnić swoimi kubkami smakowymi frytki od np kofty to niech siedzą z babciami w domu bo i tak g... zapamiętają z wyjazdu , a tylko spełnią ambicje nowobogackich rodziców. Reasumując ....trochę szacunku dla innych kultur, bądźmy bardziej uśmiechnięci i otwarci i do cholery zostawmy prę dolców napiwku obsłudze bo oni tylko tak naprawdę z tego żyją. :)
IP: 94.231.56.50

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Egipt » hotel Grand Plaza - Sharm el Sheikh

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij