Wczoraj wróciłam z wycieczki do Lwowa organizowanego przez biuro OIS. Proszę Państwa to skandal!!!
Nawet nie wiem od czego zacząć bo cała jeszcze kipię złością.
Wizerunek firmy, pilot, to gość w obszarpanych spodniach z kolczykiem w dolnej wardze nie mający zielonego pojęcia o prowadzeniu i opiekowaniu się grupą. Nawet nie raczył się przedstawić. Nie znający ani drogi do celu, ani nawet historii miasta. Nie potrafił zapanować nad grupą pijanej młodzieży która niemalże sterroryzowała resztę autokaru i gdyby nie kierowca to pewnie zmuszeni byli byśmy do spędzenia kilku godzin na wysłuchiwaniu wulgaryzmów płynących z ust tych młodych ludzi. Pilot za to zajmował się tylko i wyłącznie paleniem papierosów. Nie miał zielonego pojęcia o odprawach i tutaj znowu gdyby nie pomoc kierowcy to pewnie nie 5 a 8 godzin stali byśmy na granicy. Pozwolił nawet na to że pijany pasażer poszedł razem z nim zaproponować łapówkę celnikom. Proszę Państwa, pilot to jedna baaaaaaaaaaaaaardzo długa historia, a hotel w jakim zostaliśmy umieszczeni to kolejna jeszcze dłuższa. Hotel WLASTA !!!!!!!
NIE WIEM JAK MOŻNA UMIEŚCIĆ LUDZI W TAKIM CHLEWIE!!!!!!
Tak to naprawdę istny CHLEW! Czy ktoś z szefostwa tego biura pofatygował się
i sprawdził co to za miejsce! Wszędzie okropny smród i przerażający bród! Obdrapane ściany i okna pozaklejane chyba jeszcze od zimy taśmą klejącą, na parapetach zdechłe muchy!
Też jeszcze chyba z tamtego roku, w drzwiach dziura na szerokość dłoni i do tego wszystkiego jeszcze łazienka która przeszła wszystko!! Łazienka okazuje się dziurą w podłodze z której śmierdzi jak z szamba, do tego sedes który nie widział środka czyszczącego czy dezynfekującego chyba od kilku lat ( załatwialiśmy się w lokalach gdzie chodziliśmy jeść ) i spłuczka bez przykrywki.
Woda dostępna w godzinach od 6 do 24 gdzie ciepła jest tylko
od 7 do 9 rano i od 21 do 23 wieczorem i to też nie wiadomo czy będzie. Dla nas była dopiero o 22. Nie liczcie więc, że po kliku lub kilkunastu godzinach podróży będziecie mogli zażyć kąpieli o nie z tym musicie zaczekać do wieczora o ile jeszcze zabraliście ze sobą klapki basenowe bo zetknięcie się z podłogą na pewno okupicie grzybicą lub jakimś innym paskudztwem. I to wszystko za cenę nie bagatela 100 zł za noc jaką biuro OIS zainkasowało od nas ( dodam, że cena cennikowa wg cennika hotelowego to po przeliczeniu na nasze złotówki 48 zł!!!).
Byłam już w kilku miejscach na świecie podróżując z różnymi biurami, ale to co zaoferował biuro OIS za dwa dni we LWOWIE za cenę 338 zł przechodzi ludzkie pojęcie.
JAK NAJDALEJ OD TEGO BIURA!!! A może ktoś z Państwa wie gdzie mogła bym zgłosić tą
sprawę żeby zajęła się tym jakaś instytucja i nie dopuściła do tego żeby więcej już ludzie nie nabrali się na taki wyjazd. Dysponuję pełną dokumentacją zdjęciową przedstawiającą standard hotelu WLASTA.
IP: 213.158.199.137