Korzystałam z usług Sun and Fun podczas wycieczki do Egiptu. Oferta była "podkoloryzowana" , ale takie prawo reklamy. Co było oburzające to zdarzenie od którego odpowiedzialności biuro i rezydenci UMYLI RĘCE!!!. Podczas transportu na lotnisko w Tabie otworzyła się klapa samochodu (zdarza się) i wszystkie bagaże wypadły na drogę przy prędkości 80-100km/h (jeżdżą jak szaleni) uszkodzeniu uległy plastikowe walizy, a zawartość wysypała się na drogę. Rezydent po dowiezieniu nas na lotnisko uciekł, a inny poproszony o potwierdzenie zdarzenia pracownik Sun and Fun stwierdził, że niczego nie podpisze i nie poświadczy. Panie z biura reklamacji w Polsce, gdzie złożyłam formalna prośbę o odkupienie mi zdruzgotanej walizki (wartość ok. 500zł) przekazały mi, że na podstawie relacji rezydenta ZDARZENIE TAKIE NIE MIAŁO MIEJSCA!!! Nie dość, że musiałam zbierać rozwalone ubrania z drogi, zakupić nową walizkę, to Sun and Fun robi jeszcze z człowieka kłamcę i naciągacza!!! Każde biuro jest ubezpieczone od takich nieoczekiwanych zdarzeń, natomiast próba wyłgiwania się miesiącami od odpowiedzialności przez biuro zasługuje na najwyższą naganę. BIURA SZCZERZE NIE POLECAM. Poza tym rezydent wiedząc, że samolot będzie opóźniony ok. 3-4 godz. i tak zawiózł nas na lotnisko i naraził na spędzenie całego dnia w poczekalni lotniska - to też się zdarza, ale inni organizatorzy powiadomili swoich uczestników i przywieźli ich po prostu później (wiem bo podróżowali z nami znajomi z Neckermanem).
IP: 91.150.221.2