» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » HOTEL NANCY SLONECZNY BRZEG

HOTEL NANCY SLONECZNY BRZEG

Strona: 1

Autor Treść
Top
Gość
Moze ktos cos wie na temet hotelu NANCY???
IP: 83.30.146.119
donka
Gość
:mrgreen: :lol:
IP: 83.5.64.241
michal
Gość
skromnie bez jakiegos szalu ale czysto i schludnie
IP: 193.151.54.135
jew
Gość
a w ktorym miejscu znajduje sie ten hotel. Jak mozna go namiezyc, wiem gdzie znajduje sie aquapark, albo np o ile oddalony jest od dyskoteki mania. Prosze o odpowiedz tych co byli
IP: 89.187.248.13
rennne
Gość
Nikt już nic nie napisze na temat:( piszcie
IP: 83.17.147.230
rennne
Gość
Michał napisz coś więcej jak wygląda sprawa z basenem?
IP: 83.17.147.230
RamBo
Gość
wrociłem tydzień temu z Nancy. Hotel bardzo fajny, imprezy w basenie, przy grillu do rana.

Sniadanka w porządku, blisko duży market i sklepy całodobowe:)
Polecam GIN 6 lub Whisky wypilismy ich hektolitry;)

Wlaściciel Krasimir bardzo w porządku jak się rozchorowałem to zawiózł mnie do lekarza i na lotnisko do Burgas:) wszystko po polsku rozumie wiec uwaga


Uwaga na prawdę to co mówi rezydent jest prawdą, lepiej nie pić na słoncu zimnych napojów lub wchodzić do klimy rozgrzanym..
bylem w szpitalu w SB nie było fajnie, przeswietlenie beznadzieje,leki przeterminowane na szczescie wszystko z polisy
IP: 188.33.6.227
RamBo
Gość
Hotel Nancy jest bardzo blisko dyskoteki Multi Place a my i tak chodzilismy do Orange lub Lazur

nie wiem o co chodzi z basenem ale był OK
IP: 188.33.6.227
Użytkownik
Posty: 31
A napiszecie coś więcej na temat tego hotelu?
IP: 78.88.60.119

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » HOTEL NANCY SLONECZNY BRZEG

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij