» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Napoli, Rawda

Napoli, Rawda

Dodaj opinię Opinie o pensjonacie Napoli

Strona: 1

Autor Treść
asia
Gość
Mam pytanie czy ktoś może był w pensjonacie Napoli w Rawdzie ?? jadę 05-08-09 z Katowic.
IP: 85.14.85.118
Karina
Gość
Hej, ja też tam jade, tylko 19.08 także dołączam się do prośby o info:) pzdr
IP: 83.22.185.43
Asia
Gość
do Kariny:właśnie koleżanka do mnie dzwoniła z Bułgarii i oglądała pensjonat Napoli , podobno jest super i lepiej wygląda niż w katalogu :P
IP: 85.14.85.118
Karina
Gość
No to super :) Asiu a wiesz może co jest na wyposażeniu pokoi? :) blisko do plaży?
IP: 83.22.185.149
Karina
Gość
heh juz przeczytałam o tym w innym wątku, dzięki :>
IP: 83.22.185.149
asia
Gość
do Kariny: mam pytanko nie wiesz może czy w pokojach są szklanki i talerze bo sztuczce wiem że są a o reszcie nie umiałam nic znaleźć :D
IP: 85.14.85.118
Karina
Gość
Do Asi: też właśnie nie wiem czy są :/ orientujesz sie czy gniazdka elektryczne są takie jak u nas/ czy trzeba miec przejściówke?
IP: 83.22.195.125
asia
Gość
do Kariny : gniazdka są takie jak u nas. ;)
IP: 85.14.85.118
Karina
Gość
ok:) dzięki.
IP: 83.22.198.191
Bartek
Gość
Mam pytanie bo my jedziemy tesz 19.08.2009. Jakie wziąść piniądze euro czy funty???
IP: 78.8.232.15
Karina
Gość
do Bartka: Raczej euro :)
IP: 83.22.201.118
grr
Gość
wróciłem z Napoli kilka dni temu. Pokoje fajne, czyste w pokojach czajnik i dwie szklanki, nraj sztućców. do morza około 400m, ta sama odległość do plaży miejskiej i kamienistej, pensjonat położony przy głównym deptaku, wszędzie blisko. polecam alkohole
IP: 145.237.97.94
BArtek
Gość
Mam pytanie jak jest cena piwa i papierosuw ;)
IP: 78.8.55.189
Martka
Gość
w Bułgarii płaci się lewami, wiec lewa trzeba zabrać!;)
Napoli fajny, chociaż zdarzało mi spotkac sie tam mrówki! ;))))
Gniazdka takie same , chociaż mi moj jeden domowy sprzęt nie pasował do wejścia!
Plaża w miare blisko , ale taka nie za fajna, ta lepsza to jakies 10 min drogi ! ;)
POLECAM! ;))))))
IP: 91.201.121.180
martka
Gość
Piwa ok. 1 lewa - Zagorka - b, dobre, a papierosy od 2-4 lewa! ;)
IP: 91.201.121.180
asia
Gość
Wróciłam z Rawdy było super , pensjonat NAPOLI bez zarzutów , pokoje czyste sprzątane co 2 dni ręczniki wymieniane co 5 dni na czyste. w pokoju tv, lodówka,czajnik,dwie szklanki. POLECAM !!!!!!!!!
IP: 85.14.85.118
Ronald Cybulski
Gość
Odpowiem po raz kolejny..... Większość negatywnych wpisów... to bzdury wyssane z brudnego palca.... byłem w Ravdzie kilka razy .. zawsze z OK SERVICES przedtem T.TRAVEL.... i zwylke już na miejscu kręcili nosem ci którzy za 800 zł spodziewali się że trafią do San Marino albo Kaprun... Otóż tak jak w opisie... Ravda to spokojna miejscowość wg. mnie porównywalna z polskim Rewalem.. Dziwnowem ... i to jest jej atut. Ceny są takie jak u nas i mniejsze. Dobry obiad do 15 zł.....butelka wina 0k.7 zł!! Ktoś pisze o glonach na plaży... zdarzaja się we wszystkich ciepłych morzach i sa dowodem czystosci a po za tym są sprzątane..plaże są darmowe.Polecam hotele Elwira i IWAN. Jeszcze WAŻNA UWAGA!!! Odradzam nadużywanie alkoholu w trakcie podróży!!! Podróż trwa 27 godzin!!! Kierowcy Pasztuszaka i Śladowskiego to jedni z najlepszych w Naszym kraju, ale nie tolerują pijackiego zachowania!!!Ronald CybulskiODPOWIEM na każde sensowne i grzeczne pytania - steppenwolf@onet.eu
Ronald
Cybulski
IP: 83.30.232.115
Agawa
Gość
Zgadzam się z panem Ronaldem. Jadę z rodziną trzeci raz z tego biura i nie narzekam.
IP: 79.190.253.66
ewka
Gość
trochę się uspokoiłam czytając pozytywne opinie. jadę z dziećmi 4.08. czy dużo jest atrakcji dla dzieci. Chodzi o to czy nie będą się nudzić.
IP: 83.30.106.218
asid
Gość
Pensjonat Napoli mieści się przy głównej ulicy w Rawdzie ul.Makedonia. Jest to nieduży pensjonat z bardzo, bardzo miłą obsługą i miłym właścicielem Mietko. Są bardzo pozytywnie nastawieni na Polaków. Pokoje są w dobrym standardzie hotelowym, wygodne łózka, wykładzina dywanowa, tapety - ładnie i gustownie. Do dyspozycji łazienka, czajnik, szklanki, sztućce itp...Zamiast klimy wiatrak ale jest to w zupełności wystarczające.
POLECAM KUCHNIĘ W RESTAURACJI!!!Jedzenie u nich jest najlepsze w całej Rawdzie! Lokal wygląda bardziej na taki barek niż restaurację ale w rzeczywistości jest to pizzeria i restauracja. Kucharką jest mama właściciela i gotuje świetnie, 30 lat pracowała w Słonecznym Brzegu jako szef kuchni. Dodatkowo można się dogadać z właścicielem w każdym temacie, wyjazd na zakupy do Burgas, wycieczka na błota lecznicze (super sprawa - najpierw wchodzi się do błota a potem wchodzi się do morza na dzikiej plaży - rewelacja) Mietko może też odebrać kogoś lub zawieżć na lotnisko - wszystko do uzgodnienia!!!
Dla klientów pensjonatu na restaurację jest 10% rabatu! a ceny i tak są niskie: zupa 1,3 lv drugie danie od 3 do 7 lv, pizza (przepyszna) od 4 do 10 lv. Piwo 0,5 l w kuflu 1,6 lv.
Polecam, naprawdę warto!!!
IP: 79.162.232.236

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Napoli, Rawda

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij