» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » REJS PO NILU

REJS PO NILU

            Egipt wycieczki last minute Opinie o hotelach w Egipcie

Strona: 1 2 >

Autor Treść
KIKA
Gość
WITAM BYŁ KTOŚ NA REJSIE PO NILU?A MOŻE KTOŚ WYBIERA SIĘ W 2010 NA REJS?POZDRAWIAM :P
IP: 62.21.57.190
Gabi
Gość
Nil jest ohydnie brudny. Gorzej niż nasza Wisła :D
IP: 83.19.178.59
KIKA
Gość
Hej Gabi to raczej widziałaś inny Nil niż ja w te wakacje
IP: 62.21.57.190
bilbao
Gość
Gabi chyba jeszcze mało widział :)
Co do rejsu. wybierz statek 5* i rejs z Luksoru do Asuanu. Wolniej się płynie bo pod prąd. Jeśli masz lekki sen weź zatyczki do uszu. Silnik statku potrafi przeszkadzać. Szczególnie na niższych poziomach.
rejs jest bezstresowy, takie sanatorium na statku :)
IP: 87.205.166.151
KIKA
Gość
amat MASZ RACJE Gabi CHYBA FAKTYCZNIE MAŁO CHYBA WIDZIAŁA(ALE WSZYSTKO MOŻNA NADROBIĆ Gabi SPOKO)MNIE TAK EGIPT I NIL ZAUROCZYŁ,ŻE W MAJU 2010 PONOWNIE WYBIERAM SIĘ NA TYGODNIOWY REJS PO NILU-MAM JUŻ KUPIONE I W POŁOWIE ZAPŁACONE HE HE -amat A TY KIEDY BYŁEŚ/AŚ NA NILU?JAKI STATEK?JA W TYM ROKU MIAŁAM Z CHŁOPAKIEM L'AUBE DU NILE REWELACJA-POZDRAWIAM
IP: 62.21.57.190
Gabi
Gość
Macie racje, ja na nilu bylam tylko jakieś pół godziny :P jak przepływałam przez Kair. Nie krzyczcie na mnie :) Także zafascynowalam się Egiptem i chciałabym tam jeszcze raz polecieć, i kto wie, może tym razem rejsik ? :)
IP: 83.19.178.59
KIKA
Gość
Gabi JAK BĘDZIESZ MIAŁA KEDYŚ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTAJ Z OPCJI 7+7 Z TYGODNIOWYM REJSEM PO NILU..REWELACJA I NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIE,MY Z CHŁOPAKIEM JUŻ NIEWYOBRAŻAMY SOBIE INNEGO WYPOCZYNKU JAK EGIPT I REJS PO NILU-I JUŻ 21 MAJA WYLATUJEMY NA PONOWNE LENISTWO-POZDRAWIAM
IP: 62.21.57.190
EDI34SKA
Gość
21 MAJA 2010 A JAKIE KOSZTA Z CIEKAWOŚCI BO TEZ SIE WYBIERAM A CO TO JEST TA OPCJA 7 + 7
IP: 77.237.15.89
EDI34SKA
Gość
kika please NAPISZ COS WIĘCEJ O TYM REJSIE EWENT EDI34SKA@WP.PL
IP: 77.237.15.89
Tobi32
Gość
lepiej chyba zarezerwować wycieczkę, chociażby tajemnice Nilu którą widziałem na stronie Itaki bo cena jest rozsądna a do tego sporo zwiedzania, takie typowe wczasy dla odkrywców
IP: 77.112.194.89
bilbao
Gość
Rejs po Nilu, dla odkrywców ?? To raczej sanatorium!! Jeśli chcesz zobaczyć prawdziwy dziki Egipt skorzystaj z tej stronki
http://www.egipska-sahara.pl/index.php?id=3&L=http%3A%2F%2Fbusca.uol.com.br%2Fuol%2Findex.html%3F
IP: 87.205.192.215
KIKA
Gość
HEJ EDI34SKA wysłałam ci dziś e-maial ale niewiem czy dojdzie bo coś mam z kompem gdyby nie napisz domnie na e-maila jakie konkretnie interesują cię wiadomości pozdrawiam mój e-mail kanar1@poczta.onet.pl pozdrawiam
IP: 62.21.38.168
Ewa
Gość
3.02.2010 wróciłam z rejsu po Nilu. opcja Nefretete A,Hurgada-Luksor-Asuan-Kair-Sharm El Sheik.Imprezę organizował Exim Tours,było fantastycznie. Mnóstwo zwiedzania ale niezbyt męczącego.Fantastyczna przewodniczka Natalia,masę wiadomosci przekazywanych bardzo profesjonalnie,do tego bardzo sympatyczna.Hotele :Hurgada Prima Life Makadi 5* all ,na statku Carnival 5* na miejscu wykupiliśmy opcję all(10 $ za dzień),Kair Oasis 5* all,Sharm Amwaj 5* all.Z Asuanu do Kairu jechaliśmy pociagiem z przedziałami sypialnymi. Temperatury zdecydowanie niższe aniżeli latem ale nie spodziewajcie się ,że będzie chłodno(mimo,że w Kairze mieliśmy okazje zasmakować gradu),w Asuanie temperatura przekraczała 30 st.Zdecydowanie polecam ten sposób spędzenia zimowego urlopu.Dwa lata temu byłam w Sharm dwa tygonie w hotelu i gdybym miała porównać obie formy spędzenia urlopu to bez porównania wybrałabym ta objazdową.
IP: 83.22.229.22
justyna
Gość
A był ktoś może z alfa star? Jak było? Ja wybieram się od 03-17.07.10 Myślę że będzie baaardzo gorąco. Może był ktoś na takiej imprezie w lipcu? Było do zniesienia?
IP: 212.244.129.53
Ela
Gość
W ubiegłym roku byłam z Tui. Trochę drożej, ale nie ma się do czego doczepić. Statek nie pierwszej nowości, ale bardzo czysto. Wspaniała obsługa. Jedzenie doskonałe. Można jeść wszystko, bo bardzo dbają o higienę. Żadnej "zemsty Faraona". Przewodnik mówiący bardzo dobrze po polsku wspaniale się nami zajmował. Na wszystkie wycieczki dojazd ekskluzywnym busikiem. Polecam. Sama chyba jeszcze raz skorzystam.
IP: 153.19.67.195
Ela
Gość
Jeżeli chodzi o temperaturę, to teraz na rejsie są moje koleżanki. W dzień mają 40 stopni, w nocy 30. W lipcu był mój brat. Było strasznie gorąco, a do piramidy nie wpuszczali, bo wewnątrz niej było 70 stopni. Ja byłam w zeszłym roku w połowie marca. W dzień miałam około 30 stopni, noce chłodniejsze ok. 18 st.
IP: 153.19.67.195
robert
Gość
Witam spędzanie zimy w Egipcie to bardzo dobry pomysł. Lecimy tam 7 raz i tym razem na rejs po Nilu.Ostatnio byliśmy dwa razy w lutym2010 i hotele 5* mają normalne jedzenie(szkoda, ze dopiero te).Mamy tam znajmch i jeden z nich oprowadza wyceczki dlatego szukamy samego resu bez zwiedzania bo zwiedzać chcemy ze znajom lokalne miejsca tam gdzie wycieczki nie docierają. Jeśli ktoś słyszał albo był na samym rejsie to dajcie znać w nagrode zoranizuje prywatne zwiedzanie z Egipcjaninem mówiącym bardzo dobrze po polsku
IP: 85.89.170.31
Monika
Gość
Własnie wróciłam z rejsu po Nilu. bylismy tam 2 tygodnie z czego 8 dni na statku. REWELACJA !!!!
IP: 77.253.84.28
KIKA
Gość
Hej Monika-z jakiego biura byłaś?ja odliczam już dni do swojego drugiego rejsu po Nilu i czym bliżej tym bardziej mi się czas powoli leci-pozdrawiam
IP: 62.21.38.168
piotr
Gość
a co chcesz wiedziec
IP: 62.87.152.210
MMB
Gość
Byłam z ALFA STAr -rejs po Nilu - Wszystko zależy od przewodnika jaki się Wam trafi, na wycieczce do Abu Simble był inny ( też z Alfa Staru) i jestem pod wrażeniem a nasza przewodniczka ( ta na stałe) :( czasami zachowywała się jakby za kare musiała coś powiedzieć. Profesjonalizm pozostawiał wiele do życzenia. Sama wycieczka jest super, ekipa też była ok.
IP: 195.82.181.132
rafał
Gość
rejs po Nilu wszystko zależy od biura byłem z małżonką od 2 do 16.04.2010 plus tydzień gratis na koszt biura TRIADA. Przewodnik Krzysztof Dymkowski z wykształcenia egiptolog pasjonata kultury egipskiej rozmawiał płynnie w języku arabskim
Sam rejs coś fantastycznego przyroda poznanie tak wspaniałych miejsc jeżeli ktoś się wybiera bardzo polecam. Rezydenci w Hurgadzie są polakami i nie ma problemu załatwienie czegokolwiek byli na każde wywołanie zawsze dostępni. Podstawa udanego rejsu jest też jak pisze MMB jest EKIPA byli to naprawdę wspaniali lidzie po trzech tygodniach prawie jak rodzina.
Naprawdę polecam
IP: 83.18.90.34
Użytkownik
Posty: 26
ja się miałam wybrać z rodzicami, ale strasznie drogo wychodzilo za kabinę jednoosobową , a niestety na statku mi dostawki nie zrobią. Niemniej jednak chętnie bym się wybrała, bo jest to połączenie aktywnych wakacji, zwiedzania z wylegiwaniem sie na plaży. Jak dla mnie perfekcyjne połączenie.
IP: 83.238.168.152
Gosia
Gość
Byłam w listopadzie z Alfa Star na rejsie po Nilu (Egipt w przekroju 7+7) i miałam 3-osobową sporą kabinę z dużą łazienką. Takie kabiny były na dziobie statku. To właśnie zadecydowało o wyborze biura podróży, bo tylko u nich znalazłam 3-osobowe kajuty. Cały pobyt był bardzo udany, pogoda w listopadzie idealna. Gorąco polecam.
IP: 85.222.87.42
Sakuraba
Gość
Byłem z przyszłą żoną na rejsie po Nilu w listopadzie 2010.Wybralismy sie z Eximem w programie Sfinks.Mielismy pewne obawy przed wyjazdem, ale na szczeście nieuzasadnine :) Wybralismy opcje all ,i w hotelu ,i na statku . Mieszkalismy w 5*hotelu Tia Heights Makadi.Atuty:wyżywienie(mnogość restauracji) ,czystość ,duże pokoje oraz czysta i ładna plaża. Co do strony rejsowej ...na statku wybralismy równiez opcję all 5*.Atutu: trafilismy na bardzo duży pokój,czysto i schludnie,urozmaicone wyżywienie (śniadanko standart).Minus:małe baseniki, podawanie napoi w wersji all dopiero po 12-ej i w plastykowych kubeczkach:( Ogólnie program bardzo dobry i nie specjalnie obciązający.W razie dodatkowych pytań proszę na maila jakuza15@wp.pl
IP: 77.65.52.153

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Egipt » REJS PO NILU

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij