Witam serdecznie!W Olimpie byłam w połowie sierpnia z biura Ok Servis - samolot i organizacja dojazdu do hotelu super.Rezydent p.Krzysztof również .Młody przewodnik na wycieczkach opiekował się dobrze turystami i cały czas opowiadal historię danej miejscowości.Ale uwaga nie wszystko było tak fajnie ......Hotel Rynnbow gdzie byłam u znajomych i gdzie jadłam obiadokolacje - to,, syf''.Nie wiem jak inni ale oni mieli pokój brudny a w łazience tragedia - pleśń i grzyb!!!!!Mieszkali na pierwszym piętrze nad resteuracją.Obiado - kolacje w tym hotelu to porażka .Są od 19. do 20.30. ale jak przyszliśmy z mężem ok.20. to nic nie było - musieliśmy się upminać o jedzenie.Na obiad tylko ryż i makaron , raz były fytki.Surówki aż 2 rodzaje - surowa kapustka i pomidory - lepiej nie wykupywać w Grecji jedzenie,bo jest fatalne a stołować sie w tawernach - jest smaczniej i taniej.Nie piszę cen ,ponieważ inne osoby opisywały je na tym portalu.Pani Ania ,która podaje posiłki w tym hotelu miła .Ja mieszkałam w apartamentach SEA VIEW obok - są nowe i czyste ale malutkie.Miał być widok na morze i góry i był!ALE NIKT NIE WSPOMNIAŁ ,ŻE WZDŁUŻ CAŁEJ TEJ ULICY SĄ PARKINGI I DUŻY RUCH.Ja mieszkalam na 3 piętrze więc był w miarę spkój.Klima płatna 5 euro za dobę.W apartamentach nie ma ręcznikow!Ogólnie pobyt wspominam miło - ciepłe morze i sympatyczni mieszkańcy.Ale jestem rozczarowana ,że w Grecji jest brudno....na uliczkach i w większych miastach.Jednak jak się dużo podróżuje to... ja osobiście doceniam teraz piękno czystość naszego kraju i cieszę się ,że mieszkam w Polsce.,,Wszędzie dobrze ,gdzie nas nie ma ''.Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego wypoczynku!!!!
IP: 89.17.228.232