» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Hotel nancy Słoneczny Brzeg

Hotel nancy Słoneczny Brzeg

Dodaj opinię Opinie o hotelu Nancy

Strona: « < 1 2 3

Autor Treść
rozalia
Gość
Matt jedziesz z OK Servise?
IP: 83.17.147.230
rozalia
Gość
A co tu taka cisza?:) Do wyjazdu 4 dni ja już się nie mogę doczekać:( Zapewniam wszytskich że jak tylko wróce to opisze jak było
IP: 83.17.147.230
Browar
Gość
Jade z ok servise do nancy 20 lipca...z rodzicami;p.Juz sie doczekac nie moge
IP: 83.23.45.71
xxx
Gość
Jada do hotelu nancy jakies osoby w wieku 14-16 lat??:)
IP: 83.23.51.193
monika
Gość
kto jedzie 5 sierpnia do Nancy????
IP: 217.8.188.162
rozalia
Gość
Byłam widziałam odpowiem na wszystkie pytania:)
IP: 83.17.147.230
megi
Gość
czy w końcu ktoś powie jak tam jest?
IP: 93.105.87.139
rozalia
Gość
A więc tak nie czarujmy się hotel jest przeciętny ale jak naj bardziej do przeżycia:) do plaży nie jest 400metrów tak jak piszą w katalogu ale jakies 1,5 km czyli spokojnie 15 minut spacerkiem. Pokoje to standard łoże małżeńskie dwie szafki nocne szafa na ciuchy biurko w którym stoi lodówka telewizor i stolik z krzesełkami. Naj ważniejsze jest to że klima jest w każdym pokoiku.
Śniadania to niestety żadna specjalność codziennie opierają się na jajku tylko pod inna postacią no i niestety zawsze jest zimne i do tego okropna jak dla mnie herbata;/
Jeśli chodzi o basen to jest całkiem przyjemny podzielony na brodzik dla dziecie i basen dla dorosłych. Krasimir który trzyma rękę nad całym hotelem jest bardzo życzliwym i miłym czlowiekiem u niego polecam wymieniać euro na lewy a nie szukać kantorów na mieście ma stały kurs i nie oszukuje no i przede wszytskim możesz wymienić kiedy masz na to ochotę.
Bardzo fajną opcją jest gril na dworze taki murowany solidny można spokojnie biesiadować wieczorkami tylko nie polecam tamtejszych smakołyków na grila mnie bynajmniej nie podchodziły bo były na bazie kminku którego bardzo nie lubie;/
Blisko hotelu jest dużu supermarket w którym można kupić kompletnie wszytsko jak się wychodzi z hotelu to kierować sie w lewo:) hmmm Słoneczny Brzeg to ogólnie miejsce typowo turystyczne same hotele bary i dyskoteki promenada ma ok 2 km długości także wieczorkiem można sie spokojnie rozerwać na jaki kto woli sposób. A jeszcze jedno nie musicie daleko chodzić żeby dobrze zjeść wychodząc z hotelu w kierunku plaży będziecie mijać hotel IRYS i tam można naprawdę dobrze zjeść:) a na promenadzie polecam pizzerie w takim murowanym zamku fakt ze kosztuje 10leva ale jest pyszna.
IP: 83.17.147.230
rozalia
Gość
Jeśli ma ktoś więcej pytań to chętnie odpowiem
IP: 83.17.147.230
dora
Gość
Witam wszystkich ! Właśnie wróciliśmy z Bułgarii ze Słonecznego Brzegu , z Hotelu Nancy.
Było super , nie wierzcie w te bzdetne opinie które czsami się pojawiają , OK biuro spisało się na medal , autokar luksusowy , 3 kierowców dobra i szybka jazda , widać że to profesjonaliści , częste przystanki . W hotelu jak w hotelu ten co zwiedził już trochę świata jak ja wie że za te pieniądze było w porządku , pokoje czyste ładnie urządzone a śniadania też nie najgorsze oni poprostu tak jadają , dla mnie było ok. fakt że do morza był spory kawałek ale nie przesadzajmy trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi.Polecam wszystkim kto chce za niewielkie pieniądze wypocząć - nie zastanawiajcie się było fajnie.
IP: 85.89.183.184
dora
Gość
Pytajcie odpowiem na wszystkie pytania.
IP: 85.89.183.184
Nina
Gość
Witam, my wyjeżdżamy jutro :D przerażają mnie niektóre opowieści o autokarach. Chciałam też zapytać o łazienki i pokoje, np. o czajnik :P jak jest w mieście? czy jest gdzie się bawić? jak są nastawieni miejscowi ludzie? Sejfu w pokoju pewnie nie ma, ale czy w hotelu jest? czy lepiej nosić dokumnety ze sobą?
IP: 83.27.247.111
Użytkownik
Posty: 31
Witam wszystkich, widze że jest dużo pozytywnych opini o tym hotelu. Wybieram sie do niego w lipcu ze znajomymi, czy ktoś też jedzie. A może odezwie się ktoś kto tam już był i powie coś więcej o lokalizacji. Z góry dziękuję za każde nowinki.
IP: 94.42.133.144
brigate
Gość
Witam. Poproszę o udzielenie informacji.
Czy hotel znajduje się w ścisłym CENTRUM Słonecznego Brzegu?
Czy posiada ktoś zdjęcia hotelu/pokoi.... inne niż w ofertach na www

Z góry dziękuję za informacje.
IP: 79.189.152.82
Użytkownik
Posty: 31
Do Brigate - w jakim terminie jedziesz do tego hotelu? Ja tam będe od 13 lipca.
IP: 94.42.133.144
brigate
Gość
no właśnie myślałem o tym terminie ;)
IP: 83.14.126.146
Użytkownik
Posty: 31
Myśle że to dobry termin bo można się ładnie opalić. Ja jadę z Bielska z chłopakiem i 2 kolegami a ty skąd jesteś?
IP: 94.42.133.144
agi86
Gość
Witam! Ja jadę z chłopakiem 12 sierpnia :) dzisiaj rezerwował
IP: 79.163.209.157
Użytkownik
Posty: 31
Ja będe miesiąć wcześniej, więc jak wruce to Ci opisze wszystko. Ale jak teraz cos znajdziedz na necie to daj znać.
IP: 78.88.60.119
sylwunia
Gość
pozdrawoam wszystkich urlopowiczów:):) jak wrocicie to piszcie jak byli>? jak hotelik?jak podróz ile godzinek w autokarze itp:)podzielcie sie swoimi wrazeniami bo ja z chlopakiem i znjaomymi tez lanujemy wakacje w slonecznej bulgarii w hoteliku nancy:):) jedziemy 24 sierpnia 2010:) moze ktos jedzie w tym terminie:)
IP: 79.190.235.70
Użytkownik
Posty: 31
Napewno wszystko opisze jak przyjade
IP: 94.42.133.144
Kinga
Gość
Proszę o więcej opinii;))

ja tam będę 19.08.2010

katowice pozdrawiają;))
IP: 89.76.197.151
Bzyk..
Gość
hejka my tez wraz ze znajomymi wyjezdzamy 19.08.2010 do slonecznego brzegu do hotelu nancy ale z bielska białej..i powiem tak byłem juz w tym hoteliku 3 lata temui jest ok..bliziutko do plazy czystej plazy to wazne na miasto tez bliziutko 5min.hotelik mały skromny nie ma rewelacji ale jest czysto schludnie blisko jest supermarket cos ala nasze małe Tesco ale co wazne ceny wtym markecie sa super..sniadania sa serwowane i nie sa rewelacyjne ale powiem tak ze jak masz ochote to idziesz na te sniadania a jak nie to 100m dalej masz mini market i kupujesz sobie co chcesz..polecam wszystkim hotel nancy..jak za taka cene to hotel ok niema co wybrzydzac czysto schludnie własciciel Rusek super gość,,a cała reszta jak ktos sie umie zabawic to sobie poradzi..jakby co tu jest moj email.. tomis316@gmail.com ja tam jade 19.08.2010r wraz z znajomymi jak ktos sie wybiera to dajcie znac na maila moze byc fajnie...pozdrawiam i do usłyszenia Tomek z Bielska jak ktos ma pytania chetnie opowiem byłem tam i wiem jak tam jest..pozdroo
IP: 77.255.174.16
Gość
Gość
Witam ja wybieram sie 03.09 do hotelu nancy w SB z mężem mam nadzieje że będziemy zadowoleni.
IP: 212.106.158.118

Strona: « < 1 2 3

Forum turystyczne » Bułgaria » Hotel nancy Słoneczny Brzeg

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij