» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Rawda - Kostadinovi

Rawda - Kostadinovi

Dodaj opinię Opinie o hotelu Kostadinovi

Strona: 1

Autor Treść
misiek
Gość
jedzie ktoś do Rawdy początkiem sierpnia do Kostadinovi było by razniej z jakimiś swojakami
IP: 62.141.209.201
Użytkownik
Posty: 1
Cześć:) My ze znajomymi wybieramy się do Rawdy dokładnie wylatujemy 23.07.2010r i zostajemy do 3.08 więc jak będziemy jeszcze na miejscu jak przyjedziesz można się zgadać na jakieś dobre piwko:) Pozdrawiam:)
IP: 83.29.241.105
jimi
Gość
JA Z MŁODĄ LECE 14.07.10.POZDRO I DO ZOBACZYSKA:) :D
IP: 78.88.78.60
misiek
Gość
my bedziemy dopiero 3.08. wieczorem to chyba sie rozminiemy
IP: 62.141.209.201
gosc
Gość
jimi napisał
JA Z MŁODĄ LECE 14.07.10.POZDRO I DO ZOBACZYSKA:) :D


a skad lecisz ? bo ja katowic i w tym samym terminie
IP: 89.76.166.42
Pojo
Gość
Przed tygodniem wróciłem z Ravdy z hotelu Kostadinovi. Jako że nie ma opisu w/w hotelu na forum napiszę kilka zdań, może komuś się przyda.
3-piętrowy hotel usytuowany jest ~300m od głównej ulicy miejscowości, do morza droga spacerkiem zajmuje nie więcej niż 5 minut, do plaży góra 10 . Pokoje schludne z telewizorem, lodówką i co najważniejsze klimą i czajnikiem bezprzewodowym. W każdym pokoju łazienka z prysznicem i balkon na którym można wypić poranną kawkę:) W przedpokojach deska do prasowania + żelazko. Hotel prowadzony jest przez przemiłą bułgarską rodzinę - czysty i zadbany, pokoje sprzątane są codziennie, ręczniki wymieniane co ~3 dni. Hotel ma WŁASNY basen i windę, z tego co się zorientowałem od niedawna, bo niema tej informacji w prospektach biur podróży. Na dachu prowizoryczne bistro z ładnym widokiem, na parterze w lodówce chłodzi się piwko i soki w cenach sklepowych.
Dopatrzyłem się tylko dwóch małych minusów. Pierwszy to akustyka hotelu, wszystkie hałasy (woda w rurach, kroki, stuki) bardzo się niosą, jakby ściany były z kartogipsu;) Drugi dotyczy pokoi zlokalizowanych od strony ulicy, poranna śmieciara i inne samochody potrafią zorganizować skuteczną pobudkę mimo iż jest to boczna ulica miejscowości.
Polecam hotelik osobom ceniącym ciszę i spokój nie wymagającym spektakularnych luksusów. Ja bez wątpienia wybrałbym go po raz kolejny.
IP: 93.159.16.199

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Rawda - Kostadinovi

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij