» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Narty z OIS

Narty z OIS

Strona: 1

Autor Treść
narciarz
Gość
Witam, planuję wyjazd z OIS na narty ( Val di Sole) , czytając fora, mam coraz więcej wątpliwości. W zasadzie zalezy mi tylko na normalnym mieszkanku z prysznicem i kuchnią i żadnych tam ekstrasów ( żadnych imprez , zwiedzania, itp). Czy ma ktoś doświadczenia z nart organizowanych we Włoszech przez OIS w miejscowościach Marrilewa i Mezzana- będę wdzięczny za podpowiedz ;)
IP: 89.78.101.115
Użytkownik
Posty: 2
Zapraszam do lektury:


http://forum.gazeta.pl/forum/w,19,101444820,101448865,z_kim_na_Sylwestra_Nie_jedz_z_OIS_em_.html
http://forum.gazeta.pl/forum/w,19,73916139,73916139,Wyjazd_z_OIS_pl_chaos_i_fatalna_organizacja_.html
http://www.tur-info.pl/p/fo_id,40256,,,biuro_ois_sciema_jak_nic.html
http://www.turystyka-forum.pl/index.php?s=5d0cecc057ed866afad9e048836e9290&showtopic=5616&pid=6143&st=0&#entry6143
IP: 188.33.82.202
narciarz
Gość
OK, dzięki za podpowiedz , widzę że organizacja z czasów komuny czyli nikt nic nie wie. Czy był ktoś z OISem na nartach bez Sylwestra? Chodzi mi o wiarygodnośc kwater ( czyt. apartamentów) we Włoszech , i ich położenia względem wyciągów w Val di Sole, reszta mnie nie interesuje, acha, może jeszcze autokar, mam nadzieję że to nie PKS-y z lat 70-tych?
IP: 89.78.101.115
ciecZmagazyna
Gość
Witaj
Czemu tak z oisem planujesz wyjazd jak widzisz ile negatywnych opini ma .
Trzeba cie przekonywac bys nie jechal.Zaraz to zrobie.
Ale jest tyle imprez narciarskich naprawde porzadnie zorganizowanych.
Ja akorat bardziej snowbord preferuje i mam namiar do francji gdzie ktos z kadry naszej jedzie czy cala i szkolenia jakies,
imprezy dj wszystko na poziomie i jak niedrogo.
Jest tych ofert profesjonalnych sporo.

Z Oisem to kompletna porazka od poczadku do konca.
Autokary jada nie wiedzac gdzie, gubia droge, zawracaja nikt nic nie wie.
Maja mapki wydrukowane z neta sa nieczytelne i nie zawsze wszystko sie zgadza.
Trwa to strasznie dlugo zanim cie zakwateruja to tracisz dni twej wycieczki.
Nasz przypadek byl taki ze w nasze miejsce juz kogos ulokowali i wlasciwie nie wiadomo co z nami zrobic.
Nas bylo kolo 10 osob ale nadjechal jeszcze autokar pelen ludzi by ich jeszcze ulokowca w juz pelnej chacie :).
Jazda bez trzymanki.
W OISIE NIE JEST WAZNE CO KUPUJESZ I TAK GDZIE INDZIEJ WYLADUJESZ

My kupilismy pokuj 2 osobowy z lazienka a dostakismy 4 osobowy i bez lazienki dokladny wymiar 3 na 2,5
Jak bardzo bedziesz chcial mam fote ale chyba sie obejdzie.
Samo traktowanie turystow przez ludzi organizujacych jest nie do pomyslenia.
Nie bylo pokoi a kierowca wstal i powiedzial ze nasza sytuacja go nie obchodzi on jest zmeczony i ma miec natychmiast pokoj bo chce spac.
Jakis przewodnik wydzwania do glownych organizatorow w polsce ale oni maja to w dup.e bo wypoczywala w egipcie.
Chata ktorej nie chcielismy byla strasznie daleko od stoku w kolo opuszczona fabryka jakas linia kolejowa dwa bloki i nic 0 sklepow zadupie.
Najlepiej wziasc duzo wodki.(sacze sobie wlasnie piwko ;))
Gora byla jak gora ale odbieraly nas autokary bo to daleko bylo od stoku i krotko jezdzilismy.
Ogolnie organizacja na zadnym poziomie bo jej nie bylo sami bralismy taksowke i jezdzilismy (bo daleko bylo) cos zobaczyc pozwiedzac,dobrze ze kase mielismy.
Mielismy chec wyjsc z tej chaty i kupic miejsca w hotel przy stoku bo nie byl drogo to byla slowacja naprawde ladny hotelik.
Lepiej samemu tam bylo jechac i na miejscu szukac hotelu wyszlo by taniej i przyjemniej .
Incydentow bylo roznych duzo nic ciekawego ten wyjazd.
BARDZO NIE POLECAM masz pozniej taki niesmak Po tym oisie musisz gdzies znow pojechac by odreagowac.
Oczywiscie na reklamacje odpisuja takie glupoty ze az sie zastanawiasz skad oni sa.
ZAPOMNIJ O OISIE
Pozdro
IP: 193.200.150.125
cygan
Gość
Popieram moich przedmówców, narty z ois sobie lepiej odpuść! Jeśli jednak dalej mało ci zimowych wrażeń to może pomyśl o bułgarii. Bańsko to bardzo fajny region który się znacznie rozwinął pod względem narciarskim poza tym sporo o nim teraz dobrego słychać, itaka ma go nawet w ofercie, zobacz hotele, poczytaj może ci się spodoba
IP: 77.113.97.216
adżi
Gość
ludzie, ois to jedna wielka masakra!!! byłam w zeszłym roku we włoszech z nimi. nazwaliśmy to biuro o jak oszuści i s jak spekulanci. warunki w tzw. apartamentach były wujątkowo skormne. aneksy kuchenne nie powinny się tak nazywać. Sama podróż była dramatyczna, opóźnienie ok 10 odzin z powodu złej organizacji jazdy, przepełniny autokar, nasze bagaże nie mieściły sie w bagażnikach, narty wylądowały w tolacie, musielismy się przepakowywać w austrii do innego autokaru bo okazało się że z Polski jadą dwa autokary pomieszane z ekipami do austrii i włoch- takie przepakowanie to był koszmar. z uastrii jechalismy z samymi kierowcami, pilotka uciekła- była niekompetentna i chyba zaczęła się obawiać o siebie, bo ludzie byli mocno zdenerwowani. na miejscu rezydenci- porażka, nie wiem, co tam robli i po co tam byli, chyba tylko pochlać... słyszałm także o organizacj ich Sylwestra na słowacji- przeżyli koszmar. nawet za darmo bym nie pojachała. zajrzałam na to forum, ponieważ na moją pocztę e-mail dostałam dzisiaj reklamówkę- ofertę wyjazdów tego biura. tak więc pomyślałam, żeby ostrzec innych przed OIS. Gdyby nie wpaniały śnieg i słonce no i ludzie których poznałam, to ...
IP: 83.14.240.202
Użytkownik
Posty: 3
Ja się chciałam wybrać na początku przyszłego roku do Włoch na narty. Na własną rękę z grupą znajomych. Jedziemy pierwszy raz do Włoch więc chciałabym się poradzić odnośnie konkretnych ośrodków narciarskich. Macie jakieś sprawdzone miejsca, które polecacie?
IP: 83.10.55.139
piotr-s1
Gość
Zapomnij o OIS No chyba ze chcesz wyrzucić pieniadze w błoto i zadać sobie pokute !!!! A tak powaznie ich poziom organizacji jest niżej poziomu a sciemniania w ofercie jest bardzo wysoki !!!!!
IP: 78.8.17.17
Lena
Gość
Nie rozumiem waszych wypowiedzi o OISIE, czy ktokolwiek był w ogóle gdzieś z OISEM????? Czy wypowiadają się tak pracownicy innych biur podróży??? Jestem stałą uczestniczką podróży z OIS, jeżdże na Sylwestra na, narty, w weekendy wyjeżdżam i jestem bardzo zadowolona;) Niskie ceny i komfort bez zastrzeżeń;) Mam to sprawdzone, także najpierw jedźcie a potem piszcie..
IP: 83.11.62.183
Użytkownik
Posty: 4
Hej, ja wybieram się 6 raz z OIS-em do Livigno i dziwię się skąd wątpliwości niektórych. Jestem zawsze bardzo zadowolony. powiem więcej sa to swietne wyjazdy, zawiozą , zakwaterują, jedyne Twoje zmartwienie jest to gdzie dziś się bawić(mam na myśli nie tylko knajpki itp ale i stoki w Alpach :)) Naprawde świetne wyjazdy!!! I domki maja bardzo dobry komfort, a ceny wyjazdu bardzo niskie jak widać w ich ofertach na www.ois.pl . Pozdrawiam
IP: 80.53.78.242
Użytkownik
Posty: 2
lipa z OISEM !!! ale jak ktoś zamiast wakacji i wypoczynku lubi zszarpane nerwy to POLECAM
IP: 87.205.65.235
Użytkownik
Posty: 4
Ja się nie zgadzam. Jakoś zawsze wyjeżdzałem i wracałem bez problemów i na miejscu tez mi się nic złego nie działo..więc dziwi mnie zła opinia. Livigno jest naprawde bardzo fajne i jeśli nie oczekujesz, ze będą Ci łóżko ścielić i śniadanie do łóżka serwować to naprawde mozna sie nieźle zabwaić za małą kaske.. Pozdrawiam
IP: 80.53.78.242
Użytkownik
Posty: 4
W ogóle nie wiem czy zauważyliście, ale Sylwek w tym roku w Livigno jest: http://www.ois.pl/offer/najlepszysylwesterwalpachlivigno. Myslę, ze może byc naprawde dobrze... Livigno ma klimat..
IP: 80.53.78.242
Użytkownik
Posty: 2
Daj spokój z OIS, lepiej wynajmij sam cały domek. Podsyłam link do atrakcyjnej oferty --> http://www.wlochy-narty.pl/wlochy-narty-stoki-narciarskie-w-livignobormio-wlochy-arnoga-narty-hotel-arnoga-wlochy-autokarem,t2856-61742.html
IP: 83.2.11.227
Olka
Gość
OIS - ODRADZAM! To jest najbardziej nieprofesjonalne biuro jakie spotkałam! Właśnie wróciłam z ich wycieczki na narty (Val di Sole).
Zapłaciliśmy za przejazd "luksusowym autokarem z WC" - podstawiono minibusik z przyczepka, który na miejsce zbiórki spóźnił się 2h i potem tylko wydłużał spóźnienie, bo część pasażerów urządziła sobie imprezę z rezydentem i co godzinę zatrzymywali busa żeby skorzystać z toalety/zwymiotować na poboczu. Z powrotem dodatkowo o 4 rano kazano nam zmienić busa, bo firmie nasz był potrzebny dla innej wycieczki. Zapakowali nas do jeszcze mniejszego, a że nie mieli już do niego przyczepki, nasze bagaże (narty, buty itd) zapakowali nam... między siedzenia w busie, tak, że zablokowali kompletnie wyjście i byliśmy do końca podróży unieruchomieni. Trudno uwierzyć, ale tak było.
Dodatkowo, trasa podróży była inna niż ta, którą podawało biuro. Zamiast 15h, jechaliśmy 28h, bo OIS postanowiło krążyć po całej Polsce zbierając pojedynczych klientów. Straciliśmy przez to 2 dni wakacji, i przez to, że wyjazd z gór odbył się o 10 rano, zamiast o ustalonej g.16, bo "kierowcom nie chce się już czekać".
Zamówiliśmy apartament 6os bez łóżek piętrowych - zapisaliśmy nawet ten wymóg w umowie, bo wiemy, że we Włoszech często są takie łóżka w apartamentach - dostaliśmy apartament z 4 łóżkami piętrowymi...
Po opisaniu takich jawnych oszustw nie będę już się rozpisywać, że np. rezydent był wiecznie pijany i skrajnie nieuprzejmy, a zarówno on, jak i biuro OIS, do którego dzwoniliśmy np. w sprawie zmiany apartamentu niezmiennie odpowiadali "napiszcie sobie reklamację" i ani razu nie padło słowo przepraszam, ani żadne tłumaczenie, dlaczego zmieniają nam warunki w trakcie wycieczki.
Teraz czeka nas walka z nimi o zwrot pieniędzy, pewnie w sądzie, bo nie sądzę, że tacy jawni oszuści uznają oczywistą reklamację.

Sam pobyt był super i polecam Val di Sole jako centrum narciarskie :) Tylko nie jeździe tam z firmą OIS, bo wszystko, co leży z ich strony będzie zawalone ;) np. "wykupienie karnetów przez rezydenta" oznacza, że kiedy wszyscy będą już śmigać na stokach, wy będziecie sterczeć przed kasami czekając na rezydenta, który nie będzie się mógł zwlec rano z łóżka po całonocnej imprezie ;) a stojąc odkryjecie, że ceny karnetów są niższe niż policzyło sobie OIS i straciliście nie tylko czas, ale i kasę ;)
IP: 85.222.79.247
Filipinka
Gość
hello,
no coz moja grupa po kolejnym turnusie z OIS-em 18-27.03.2011, tez jest ekstremalnie niezadowolona, w czasei naszego pobytu doszlo do tego ze wiecznie pijany rezydent naciagnal nas na dodatkowe oplaty, ktore w ostatniej chwili udalo nam sie odzyskac, dodatkowo ledwie widzac na oczy wpakowal sie do karetki, ktora zawozila naszego kolege z kontuzja na badania - w konsekwencji kolega narazony zostal na tlumaczenia i wyjasnianie calej sytuacji miejscowej policji. nasze niezadowolenie siegnelo zenitu w zwiazku z czym rowniez nosimy sie z checia wniesienia reklamacji, poniewaz jednak widze, ze w zasadzie takie dzialania splywaja po oisie jak po kaczce proponuje ewentualne podjecie wspolnych dzialan sadowych w celu odzyskania poniesionych kosztow wyjazdu, nam udalo sie zgromadzic kilka "kwitow" swiadczacych o oszustwach firmy OIS. Pozdrawiam ze wspolczuciem wszystkich bylych wycieczkowiczow z OIS-u
IP: 46.186.32.102
Andrew
Gość
Hej, wybieram sie w tym roku do Livigno , byłem już z OIS , jestem bardzo zadwolony i chce jechac jeszcze raz, tym razem jako singiel :D Znów maja fajne oferty. Jedzie ktoś może?
IP: 80.53.78.242
fircyk
Gość
ja byłem z nimi w Czarnogórze w tym roku. TRAGEDIA, ŻENADA, STRATA KASY! Ludzie jak myślicie, że troszke przyoszczędzicie na wyjazdach z nimi to jesteście w błędzie. Warunki noclegowe koszmar, rezydentka nieogarnieta oszołomka nie wiem jak mogi przyjąc ją do pracy. Zero zainteresowania uczestnikami a przecież jakaś część wpłaconych przez nas pięniedzy szła na jej wyplate. Totalny brak ogłady, podstaw kultury DNO. Transport i organizacja jego pozostawia również wiele do życzenia. Ogólnie miały być fanatystyczne wakacje zero stresu, relax. Wyszło co wyszło. Odradzam i przestrzega wszytskich przed wyjazdami z nimi. Dwa razy się zastanówcie zanim wpłacicie kase
IP: 83.10.137.113
Tomek
Gość
A ja znimi jezdzilem kilka razy wt ym roku bylem w hradku na sylwa polecam
IP: 83.10.150.211
drab
Gość
Tylko nie OIS . Dla nich jesteś Klijentem do momentu wpłaty pieniedzy. Zmieniają warunki umowy.
IP: 89.231.24.2
Ola
Gość
Narty we Włoszech to fajna sprawa, też planuję tam jechać. Na nartostrada. net znalazłam pare ciekawych artykułów odnośnie wyjazdów narciarskich do Włoch. Może coś Cię zainteresuje :)
IP: 77.112.34.20

Strona: 1

Forum turystyczne » Włochy » Narty z OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij