» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » Cudowne wakacje na Teneryfie

Cudowne wakacje na Teneryfie

Teneryfa wakacje Teneryfa Pogoda

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 23
Chciałam podzielić się z Wami opinią dotyczącą moich wakacji,które w tym roku miałam okazję spędzić na Teneryfie. Ponieważ wykupiliśmy wakacje dosyć wcześnie, dostaliśmy naprawdę sporą zniżkę. Organizatorem było BP AlfaStar. Polecieliśmy w lipcu. Zamieszkaliśmy w 3 gwiazdkowym hotelu, ale szczerze powiedziawszy czułam się jak w pałacu! Nie było mowy o jakiejś zmianie hotelu czy warunków umowy - biuro naprawdę profesjonalnie podchodzi do swojego klienta. Kiedy dolecieliśmy na miejsce, czekał już na nas ładny autokar z rezydentem. Na miejsce, do "Bahia Flamingo" mieliśmy z lotniska ok 40 km także nie jechaliśmy długo. Później szybko zostaliśmy zameldowani i można było rozpoczynać wymarzony urlop. Pokoje ładnie urządzone, czyste łazienki, bardzo uprzejma obsługa. Codziennie zostawialiśmy im jakieś drobne napiwki. Wykupiliśmy sobie opcję all inclusive. Jedzenia mieliśmy naprawdę pod dostatkiem. W hotelu była wypożycza samochodów także czasami z niej korzystaliśmy i jeździliśmy na wycieczki po mieście. Do oceanu mieliśmy naprawdę chwilę. Rezydenci dbali by niczego nam nie brakowało. Wakacje oceniam naprawdę super.
IP: 83.6.83.213
Pepitka
Gość
No proszę, aż miło czytać jak ludzie są zadowoleni ze swoich wakacji! Też bym chciała gdzieś polecieć, najlepiej jeszcze w tym roku. Ponieważ piszesz, że byłaś z alfastarem chciałabym Ci zadać pytanie - mianowicie, czy w cenie wycieczki miałaś już ubezpieczenie? Znalazłam fajnego lasta na ich stronie za 1599 zł i tak się zastanawiam czy w cenie już jest wszystko czy trzeba jeszcze coś dopłacać? Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam!
IP: 81.219.189.145
Użytkownik
Posty: 23
W cenie było już ubezpieczenie. U nich na stronie masz wycieczki z cenami i w nich są już zawarte takie rzeczy jak ubezpieczenie czy np. wyżywienie. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, wszystko jest dokładnie opisane na stronie także wystarczy zajrzeć.
IP: 83.6.86.157
pepiko
Gość
Witam wybieram się na Teneryfe w maju 2012 chciałem się dowiedzieć jak tam z pogodą w maju i jak tam jest ;)
IP: 85.198.222.32
kracjan
Gość
w maju czesto pada snieg ale szybko potem topnieje,temp.15 st okolo a noca 10
IP: 83.137.2.150
bilbao
Gość
kracjan napisał
w maju czesto pada snieg ale szybko potem topnieje,temp.15 st okolo a noca 10


Ale tylko z alfa star, z pozostałymi BP nie :P :D :D
IP: 77.255.229.140
Użytkownik
Posty: 2
Od 27 lipca 2012 roku spędziłem z rodziną dwutygodniowy urlop w REGENCY RESORTS , Atutem było, to że mogę zabrać ze sobą dorosłego syna ( oferty biur podróży tej możliwości nie dają i 20- latka traktują jako kolejną osobę dorosłą ). Sam Hotel, apartamenty a przede wszystkim obsługa bardzo dobra. Rezydenci – p. Magda i p. Paulina dbają o swoich podopiecznych.
Jadąc wiedzieliśmy, że musimy wziąć udział w prezentacji apartamentu i zakupu własności wakacyjnej (TimeShare ) i że zajmie to nam kolka godzin. Spotkanie odbyło się w uzgodnionym z nami terminie, trwało około trzy godziny i przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Sam zakup nie jest warunkiem pobytu i zależy od własnego nastawienia do takiej formy podróżowania no i posiadanych możliwości finansowych.
Jeżeli chodzi o warunki pobytu to: apartament o pow. Około 50 m2, pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i taras. Wyposażenie od łyżeczki poprzez żelazko do telewizora, czyli wszystko co potrzebna. Obsługa serwisu sprzątającego codziennie, również wymiana ręczników.
Do oceanu około 10 – 15 minut spacerem ( powrót dłuższy ba pod górę ) ale można skorzystać z bezpłatnego busa, który o określonych godzinach odjeżdża z hotelu a następnie wraca pod hotel.
Na terenie Hotelu basen, restauracja, Spa, w pobliżu sklepy spożywcze oraz hipermarket.
Jeszcze raz mogę stwierdzić że ośrodek, apartamenty, ludzie są super i tam wracam za rok.

Jedyną wadą tego wyjazdu było to, że skorzystaliśmy z oferty jednej z warszawskich firm organizujących takie wyjazdy ( co do organizacji żadnych uwag ) i za ten wyjazd trzeba było zapłacić 4000 zł. Faktycznie taki wyjazd można mieć bezpłatnie ( tylko przelot i wyżywienie przy czterech osobach, ale zdarzają się często promocje dla dwóch osób tylko za koszty przelotu )

Dziś po powrocie, mogę osobom chętnym zorganizować taki tygodniowy wyjazd bez dodatkowych kosztów ( poza biletami lotniczymi i jw. ) w dowolnym terminie i nie jest to żadne oszustwo ani naciąganie.
Więcej informacji email: wieca@op.pl
IP: 78.154.90.43
karole
Gość
od jakiegoś czasu jestem zainteresowany timesharingiem, czy to dla siebie czy dla firmy. zastanawiam się. I spotkałem już użytkownika Wieca. Zapytam znów podpierając się Friedmanem - nie ma czegoś takiego jak zupa za darmo- moge jechac na teneryfę za darmo? Rozumiem - taniej, w lepszym standardzie. ale za darmo? sorry...
IP: 46.76.249.10
soja
Gość
Ogólnie nie lubię wracać z wakacji bo zawsze tęsknię za piekną pogodą i cudowynymi chwilami beztroski, ale też muszę powiedzieć, że zazwyczaj wracam tak niesamowicie wypoczęta, że aż chce mi się pracować. Baterie mam w 100% naładowane. I uwielbiam czytać opinie ludzi, którzy są zadowoleni ze swoich wyjazdów i coś polecają. W porównaniu do innych, życzę ludziom dobrze i jak inni są zadowoleni to i na mnie to pozytywnie działa. Ja jestem np bardzo zadowolona z Fuerteventury, z hotelu Bahia Flamingo. Polecam każdemu z kim się spotykam i miejsce i organizatora.
IP: 178.235.110.221
jakubek
Gość
Timshareing nie jest za darmo, ale jadąc do apartamentu, którego jesteś Panem i władcą ponosząc tylko cząstkowe koszty jego utrzymania możesz się czuć, że masz luksusowe i najlepsze zakwaterowanie prawie za darmo :) Co roku pewne wakacje bez przeglądania ofert i okazji. Dopasowujesz jedynie swój urlop, załatwiasz bilety i jesteś jak u siebie na swoim.
IP: 89.67.153.28
ilonka
Gość
w końcu jakieś fajne forum ludzi zadowolonych z życia a nie jak w większości sfrustrowanych trolli, którym nie wyszło w życiu i zazdroszczą ludziom.
ja też pochwale się. mamy w rodzinie timesharing na apartament na Teneryfie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ostatnio z mężem wynajeliśmy motocykl i zwidziliśmy całą wyspę, coś wspaniałego
IP: 188.147.206.141
Dena
Gość
Wakacje mamy już zarezerwowane i na początku stycznia lecimy! Mąż znalazł hotel, bardzo ładny, niedaleko plaży, całkiem nie drogi. Lecimy z alfa starem już któryś raz z kolei więc spoko, niczym się nie martwimy. Pogoda na pewno będzie piękna, w zeszłym roku o tej porze nasi znajomi byli, wrócili bardzo opaleni i zachwyceni.
IP: 81.219.189.145
Liza
Gość
My chcemy z rodziną wybrać się gdzieś na ferie, myśleliśmy o Turcji albo Fuerte, ja bym wolała jednak na Fuerte, mamy katalog alfa staru i poprostu zdjęcia Fuerty wyglądają mocno zachęcająco, za to dzieciaki wolą do Turcji, powód błahy...tureckie słodycze, Teneryfa też wchodzi w grę, co polecacie?
IP: 164.126.6.13
Megg
Gość
Byliśmy z mężem na Fuerte w Corralejo. Mieszkaliśmy w apartamentach Oasis Village. 3 gwiazdki, ale standard naprawdę wysoki. Blisko do centrum i do super parku wodnego, który gorąco polecam - Baku. Od lotniska również niedaleko, bo ok 40 km. Mieliśmy apartament składający się z salonu, sypialni i łazienki. Wynajmowaliśmy sobie samochód i jeździliśmy po bliższej i dalszej okolicy. Cisza, spokój, piękna pogoda. Polecam wszystkim chcącym sobie odpocząć! Idealne miejsce na wakacje!
IP: 31.11.134.47
Użytkownik
Posty: 5
Będąc na Teneryfie trzeba odwiedzić tamtejszy park wodny. wyspa nie jest duża więc każdy może do niego dojechać. A pokazy i atrakcje są naprawdę imponujące.
IP: 77.254.81.49
Megg
Gość
O tak zdecydowanie do parku wodnego trzeba się wybrać! U nas alfa star nawet coś takiego chyba organizowało. Nie jest to drogie przedsięwzięcie, ale do najtańszych oczywiście też nie należy. Natomiast sama zabawa w takim miejscu i miło spędzony czas jest bezcenny. Już szukam następnych wakacji!
IP: 31.11.134.47
Użytkownik
Posty: 1
Jeśli chodzi o Teneryfę to apartamenty ostatnio wynajmowaliśmy stąd i polecam każdemu ;)
IP: 83.168.87.23
Marmolada
Gość
Witam!

Wybieram się z chłopakiem na Teneryfę, w terminie 25 czerwca - 5 lipca.
Południe wyspy, plaże Los Christianos i San Miquel.
Jeżeli ktoś z Was wybiera się w tym samym terminie, chętnie spotkamy się na drinka, kolację, whatever.
Lecimy z Warszawy.
(DW - Ja 26 lat, On 37)

Zapraszam do kontaktu :)
martyna-sw7@tlen.pl

Pozdrawiam!
IP: 217.153.202.34

Strona: 1

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » Cudowne wakacje na Teneryfie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij