» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Brazylia » Brazylia?

Brazylia?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 23
Czy ktoś z Was był może w tym cudownym kraju? Przegladałam oferty i muszę powiedzieć, ze spodziewałam sie, że będzie drożej... ale w alfie faktycznie konkurencyjne te ceny mają. I nie wiem czy nie odłożyć trochę grosza i się nie wybrać? Czy faktycznie tam jest niebezpiecznie? No i jakie są hotele? Można liczyć na wysoki komfort?
IP: 83.24.184.35
Gdynianka
Gość
Byłam kilka miesięcy temu w Brazylii. Jedno mogę powiedzieć - było BOSKO! Rio piękne, wspaniała pogoda, najsympatyczniejsi ludzie na świecie. Dużo pięknych miejsc, ładne hotele. Oczywiście nie wszędzie tak jest, w niektóre dzielnice się nie zapuszczałam. W miejscach w których bywałam było naprawdę ładnie, czysto i bardzo kulturalnie. Nauczyłam się tańczyć Sambę :). Rezydentów mieliśmy fantastycznych, przychodzili do hotelu codziennie, zawsze skorzy do pomocy. Akurat alfa star z którym byłam miało w ofercie przyjemny 3 gwiazdkowy hotel. Nie narzekałam na komfort, miałam wszystko co chciałam. Obsługę, czysty pokój z balkonem, duży basen, bary, restauracje, blisko plaże. Trzeba kasy trochę miec, ale moim zdaniem się opłaca.
IP: 81.219.189.145
Sylwia
Gość
No to muszę powiedzieć, że miałaś szczęście jeśli parę miesięcy temu byłaś i miałaś ładna pogodę,b o oni akurat tam mieli zimę i nie zawsze się zdarzają ciepłe dni. Ja wolałabym jechać do Brazylii jakoś teraz . W tym momencie maja tam upalne dni i wspaniała atmosferę. Zastanawiałam się nawet czy by nie wziąć urlopu i nie pojechać tam raz jeszcze. To jedno z najwspanialszych miejsc jakie kiedykolwiek widziałam. Jeśli chodzi zaś o bezpieczeństwo to jest tam tak samo jak w innych krajach. Może tylko w Rio trzeba bardziej uważać i trzymać się w większej grupie bo może się zdarzyć, że ukradną CI portfel, choć i to może Ci się przytrafić nawet w Warszawie.
Jeśli chodzi o ceny wycieczek to faktycznie Alfa ma bardzo atrakcyjne ceny, dlatego chyba wstrzymam się do wakacji i sobie z nimi polecę, bo za takie pieniądze to można lecieć :)
IP: 195.150.165.2
gość
Gość
Jeśli do Brazylii to tylko na wycieczkę i to na minimum 10, 14 dni. Na przykład na gorączkę złota itaki, gdzie przygoda zaczyna się od przylotu do Salvadoru, a po drodze będzie można zobaczyć jeszcze między innymi półwysep Itapagipe, wodospady Iguaçu czy odwiedzić słynne Rio de janeiro.
IP: 193.59.37.5

Strona: 1

Forum turystyczne » Brazylia » Brazylia?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij