» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » ubezpieczenie

ubezpieczenie

Strona: 1

Autor Treść
Luizka
Gość
Witam jade z rocznym dzieckiem do Egiptu chcę wykupic dodatkowe ubezpieczenie w pzu czy ktos juz wykupywał? czy wystarczy ubezpieczenie z biura?
IP: 78.88.211.35
Użytkownik
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wiem, że dla studentów i uczniów jest coś takiego jak karta Euro26. Można z nią załatwić wiele rzeczy za granicą, np. bezpłatną opiekę medyczną. Kupuje się ją w wybranych biurach podróży, za jakąś niedużą kwotę (od 40 do 70 złotych). Warto zapytać w biurze, czy dysponują czymś podobnym dla małych dzieci, bo możliwe że tak.
IP: 83.10.58.81
Użytkownik
Posty: 3
Czy ktoś kupował już takie czy podobne ubezpieczenie? Jak to w ogóle działa? Niedługo wyjeżdżam z rodziną za granicę i chciałabym się ubezpieczyć, ale nie wiem czy w ogóle warto?
IP: 109.231.37.216
kasia
Gość
zawsze przy wyjezdzie ubezpiecza was biuro podrozy, ale niestety czasem wizyty lekarsie sa czesciowo platne, dlatego warto doubepieczy sie by miec pewnosc ze wizyta bedzie calkowicie bezplatna, takze w przypadku przewleklych chorob takie ubezpiecznie jest wskazane
IP: 41.196.82.15
kasia
Gość
w razie pytan piszcie: marketing@hurghadaglobalclinic.com
dzwoncie lub smsujcie : +20 17 50 20 737
IP: 41.196.82.15
Użytkownik
Posty: 23
Jak leciałam na Teneryfę to nie musiałam wykupować żadnego dodatkowego ubezpieczenia. Takie z biura w zupełności wystarczyło. Mam znajomą, która byla w Egipcie już ze 3 razy i za każdym razem też miała ubezpieczenie tylko z alfastaru. Jedna pani nawet kiedyś zasłabła, miała zapewnioną opiekę medyczną, lekarstwa. Okazało się, że po prostu za długo siedziała na słońcu i wszystko skończyło się dobrze.
IP: 83.6.83.213
Sylwia
Gość
Ja właśnie również z tego powodu wybieram alfę bo nie muszę u nich wykupywać dodatkowego ubezpieczenia. Dla mnie to ważne, szczególnie, że zawsze latam z dziećmi a one często albo się na takim wyjeździe pochorują, albo gdzieś skaleczą i pomoc lekarza jest wtedy niezbędna.
IP: 195.150.165.2
Pepitka
Gość
Słuchajcie a czy wszystkie biura w cenie mają już zawarte ubezpieczenie? Bo widziałam niedawno fajnego lasta na stronie alfastaru, ale nie jestem pewna, czy w tym 1599 zł do Egiptu mam już to wliczone, czy jeszcze do tej ceny będę musiała coś doliczyć? Generalnie jeszcze nigdy nie leciałam nigdzie z żadnym biurem, także chciałabym wybrać dobrze i mieć później tylko miłe wspomnienia.
IP: 81.219.189.145
Użytkownik
Posty: 23
W cenie oczywiście jest ubezpieczenie, leciałam z alfastarem i czytalam dokładnie umowę ( nawet to co było napisane drobnym druczkiem). Wszystkim radzę to samo. Oczywiście, uważam, że biuro jest uczciwe, ale ja zawsze dmucham na zimne. No i okazało się, że wszystko było w jak najlepszym porządku!
IP: 83.6.64.36
Sylwia
Gość
Alfa Star zawsze ma wliczone w cenę ubezpieczenie. A jeśli chodzi o umowę, to mimo, że zawsze z nimi latam to i tak zawsze ją czytam. Lubię wiedzieć co mnie czeka. A nie żebym później wracała do kraju niezadowolona.
IP: 195.150.165.2
Arleta
Gość
NO i masz rację. Ja też zawsze latam z nimi ale mimo wszystko umowę trzeba przeczytać. Na szczęście jeszcze mi się nie zdarzyło żeby było coś nie tak. I z resztą muszę przyznać, że lubię u nich właśnie to, że nie muszę dodatkowo kupować ubezpieczenia.
IP: 195.150.165.2
Administrator
Posty: 71
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Drogi użytkowniku z IP 195.150.165.2 (Sylwia, Arleta), proszę podpisywać się tym samym nickiem, nie odpisywać samemu sobie. W przeciwnym razie zostaniesz zbanowany na forum.
IP: 83.30.141.199

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » ubezpieczenie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij