» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Czy znajdę jeszcze jakieś last minute?

Czy znajdę jeszcze jakieś last minute?

            Egipt last minute wczasy Opinie o hotelach w Egipcie

Strona: 1

Autor Treść
e_lisska
Gość
Witam! Orientuje się ktoś może czy biura mają jeszcze w swoich ofertach jakieś ciekawe i w miarę tanie oferty last minute? Już jest trochę późno, zdaję sobie z tego sprawę. Koniec stycznia to już raczej first, a nie last minute. Ale chyba się nie pomylę mówiąc, że lasty są tańsze? Nie mam zbyt wielu funduszy na wypoczynek, chciałabym np do Egiptu chociaż na tydzień polecieć. Dajcie znać w jakich BP jeszcze mogłabym czegoś poszukać?
IP: 91.94.69.165
Beata
Gość
według mnie first minute czy last minute znajdziesz w tych samych cenach. Nam ostatnio w biurze obliczyli ok. 1300 zł za osobę do Egiptu (maj/czerwiec), last widziałam w podobnych cenach
IP: 46.113.210.118
Linka
Gość
Lasty są bardzo tanie, szczególnie kiedy decydujesz się na wyjazd z dnia na dzień. Biura teraz chyba jeszcze organizują takie wyjazdy. Musisz sobie popatrzeć na stronach internetowych. Wjedź sobie na stronę itaki czy tui oni chyba mają. Alfa Star ma na pewno. Z tego co ostatnio patrzyłam to do Egiptu można pojechać za śmieszną kasę. Jeśli bym tylko dostała urlop sama chętnie gdzieś bym poleciała. Ta zima już mnie męczy...
IP: 195.150.165.2
e_lisska
Gość
Polecę chyba na tydzień do Hurghady. Wiem, że są jakieś zamieszki w Egipcie, ale podobno daleko od tych popularnych kurortów. Turyści są bezpieczni więc chyba spokojnie będę miała szansę na odpoczynek. Widziałam nawet jedną niedrogą w alfie, patrzyłam jeszcze w itace, ale to już ceny troszkę większe. Jak zobaczyłam dzisiaj w TV ludzi, którzy się opalają na plaży to zwariowałam! A u nas taka zima!
IP: 91.94.240.187
bilbao
Gość
zanim kupisz, sprawdź hotel na http://www.holidaycheck.pl/state-Informacje+turystyczne_Egipt-lid_1.html. Zapoznaj się z opiniami, obejrzyj zdjęcia i filmy, sprawdź mapkę okolicy. Najczęściej najtańsza oferta to ta najgorsza. Oszczędzając 100 czy 200 zł można zmarnować cały wyjazd
IP: 77.254.228.104
Martiq17
Gość
Amat ma świętą rację- ludzie są głupi-czasem nie dopłacą 50zł i potem się dziwią,że było źle. Tak samo jeśli jadą z itaki,triady itp.-tanio,a potem wymagają luksusu że nie wiem.
W Neckermannie są fajne lasty-a do końca stycznia -30% zniżki :)
IP: 83.5.21.130
lora
Gość
Jeśli chodzi o nastroje w Egipcie to faktycznie w tych dużych kurortach jest spokój. Tylko, że w tym momencie piramid nie zobaczysz. Ale wycieczki są tanie i można lecieć i się polenić przez tydzień na plaży w spokoju. A jeśli chodzi o biuro które sobie wybrałaś to ono akurat jest dobre i specjalizuje się w Egipcie także bez obaw, mają tanie lasty i dobrze zorganizowane. Mogę to powiedzieć, bo byłam z nimi na takim wyjeździe.
IP: 195.150.165.2
Beata
Gość
może i w kurortach nie ma zamieszek, ale możesz mieć problemy z powortem do kraju, jak zostanie zablokowane lotnisko... Ja bym nie ryzykowała, tym bardziej jak widać wiele biur (Tui, Itaka, itp) odwołuje wczasy w Egipcie
IP: 188.33.180.23
ość
Gość
Ja teraz szukam sobie jakiegoś last minute bo najprawdopodobniej dostanę urlop i chcę go dobrze wykorzystać bo jednak do wakacji jeszcze trochę czasu. Zastanawiałam się nad Teneryfą. W sumie to nigdy nie byłam na kanarach a to podobno raj na ziemi. Był ktoś z was? Poza tym to co mnie skłania ku Teneryfie to cena, znalazłam w Alfastar (z resztą ktoś już tu pisał o tym biurze), bardzo fajną i bardzo tanią wycieczkę właśnie z lastów. Patrzyłam na hotel, który oferują i wygląda na bardzo ładny i zadbany. Nie jest duży a jak dla mnie to spory plus. Do plaży jest jakieś 400 metrów, ale co to za problem się przejść, zawsze można wypatrzeć coś fajnego?
To co myślicie o Kanarach? To chyba niezła alternatywa...
I jeśli ktoś tam był, to bardzo proszę o opinie. Jak tam jest? Czy warto pojechać sobie na jakąś wycieczkę? I jakie są ceny ( tak orientacyjnie) za obiady w restauracji.
IP: 195.150.165.2
Malina
Gość
Słuchajcie, last minute jest od groma! Naprawdę można znaleźć super wycieczki w bardzo atrakcyjnych cenach. Niestety ja na lasta nie mam możliwości pojechać, za dużo mam pracy, ale urlop na czerwiec już zaplanowany! Lecimy z mężem na Teneryfę. Drugi raz w to samo miejsce, ale tak bardzo nam się podobało, że nie możemy sobie odmówić. No i jest nie drogo ( w alfie płacimy ok 3900 zł za osobę, już ze wszystkim na 2 tygodnie). W przyszłym roku polecimy sobie gdzieś indziej. Póki co z niecierpliwością czekam na wakacje!
IP: 178.235.211.74

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Czy znajdę jeszcze jakieś last minute?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij