» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Tunezja - hotel Marillia

Tunezja - hotel Marillia

Dodaj opinię Opinie o hotelu Marillia

Strona: 1

Autor Treść
Jenny
Gość
Witam! Wybieram się w tym roku do Tunezji i polecono mi hotel Marillia. Chciałam zyapytać o opinie i czy na Hammamet jest ładnie. Dzięki :)
IP: 83.16.98.90
Mariola
Gość
Witam, Hammamet sam w sobie jest bardzo dużym miastem, jednak dzielnica Yasminie, w której znajduje się hotel o którym wspominasz jest naprawde cudowna. Jest to najnowsza część miasta, typowo turystyczna. Piękne uliczki, cudowne nowe hotele ktróre ciąngą sie wzdłuż całej plaży, mnóstwo restauracji i kanajpek. Serdecznie polecam!:)
IP: 82.177.118.166
aga
Gość
Mariola ...a gdzie te cudowne nowe hotele, uliczki....i knajpki???? Chyba nie o tym Yasminie myślisz?!!
IP: 83.7.29.182
Zbyszek_57
Gość
Hotel wart polecenia, tym bardziej że w sąsiednim przebywał sam Bil Gates, ale tam cena za dobę wynosi 7000$
IP: 83.30.85.81
EWA
Gość
LECIMY DO TEGO HOTELU 02.08.07 MOŻE KTOŚ SIĘ TAM WYBIERA W PODOBNYM TERMINIE .PROSZĘ O OPINIE NA TEMAT TEGO HOTELU KOGOŚ KTO TAM BYŁ ODEZWIJCIE SIĘ.
IP: 83.10.52.242
Pablo
Gość
Witam ja właśnie sie też wybieram do tego hotelu ale 19.07.2007. Prosze o opinie tego hotelu
IP: 83.4.211.239
laura
Gość
hotel Marilla jest okpołozony jest blisko plazy, ma super baseny woda czysta .Duż atrakcji na terenie hotelu,animacje na wysokim poziomie
IP: 83.30.148.40
Bożena
Gość
Ja też się wybieram z rodziną chyba 13. 08.07
jeszcze nie zrobilismy rezerwacji, mam nadzieje ze jeszcze są miejsca. Od miesią ca szukamy jakiegos fajnego hotelu ale czytajac opinie o niektorych chotelach to az ciarki przechodza. W hotelu Marilla był nasz znajomy i bardzo sobie chwalił. Chyba nie bedziemy szuykali nic innego.
Leci ktoś w tym terminie?
IP: 89.228.79.199
Bożena
Gość
pomyliłam miesiace, oczywiscie 3 wrzesień:)
IP: 89.228.79.199
Bożena
Gość
13 wezesień:)
IP: 89.228.79.199
nena
Gość
Byłam z rodziną w tym hotelu dwa tygodnie od 14 do 28 czerwca 2007r., bardzo nam sie podobało. Baseny, plaża, jedzenie i animacje - super. Można troszkę ponarzekać na obsługę, ale Dinar czyni cuda. jechalismy z Neckermanna i prawdę mówiąc rozczarowała nas pani rezydent. warto pczytać co jest napisane w segregatorach rozłozonych w hotelu, ale polecam obcojęzyczne, szczególnie niemiecki, bo nasz jest dość kiepski. Wycieczki fakultatywne też polecam. Jeśli chodzi o pokoje to są różne, najładniejsze są te z widokiem na plażę i basen (dwa pokoiki w jednym) duże z dwoma łazienkami. Pozostałe są mniejsze, nie powalają z nóg, ale są schludne i czyste. Ogólnie Tunja bardzo nam sie podobała, ludzie przyjażnie nastawieni i co ważne: jest bezpiecznie na ulicach. Uwaga na kostki lodu dodawane do napojów lub dinków, robione są z kranówki i ja to odchorowałam. Życzę wszystkim miłego pobytu.
IP: 83.31.170.83
sfof
Gość
czy wc i łaźenka są razem
IP: 86.111.104.122
sfof
Gość
ja wybieram sie ta 19.06.08
czy ktoś wybiera się w tym terminie
i czy są tam jakieś zabawy dla młodzieży w wieku 7-13??
prosze o odpowieć
IP: 86.111.104.122
Jaszek
Gość
wybieramy się 5.06.2008?

Może ktoś też ma taki termin?
IP: 157.25.47.3
aga
Gość
jadę z rodziną od 13 czerwca na 2 tygodnie
IP: 83.4.83.33
Jaszek
Gość
W takim razie miniemy się gdzieś na lotnisku bo my tylko na tydzień z rocznym synkiem.
Ale obiecujemy, że nie wypijemy wszystkich drinków :)
IP: 157.25.47.3
Kasia
Gość
Jadę 19.06.08. mam 12 lat.
Może mi ktoś napisać czy w pokoju jest czajnik?
IP: 86.111.110.105
zbyszek
Gość
Witajcie chcialem zapytac o opinie hotelu marillia
IP: 193.34.52.239
zibif
Gość
kto leci do hotelu marillia w czerwcu
IP: 83.31.48.218
wiesława
Gość
BYŁAM w tym hotelu 10-17 06 2010, było super, najlepszy z hoteli , czysta plaża , daleko od zatoki, nie było glonów, baseny duze do pływania, wtedy prawie puste, tylko polacy pływali, jedzenie b. dobre, obsługa też, nie należy ich traktować z góry to też ludzie, znać przynajmniej parę słow w języku obcym te podstawowe, mieć trochę fantazji i wyjść z gorsetu sztywniaka i będzie ok. w pokoju nie ma czajnika...., suszarki, jest lodówka i telewizor. ten hotel wart jest polecenia, ja tam wrócę za rok dla tej plaży i basenów
IP: 83.30.74.70
A77
Gość
Witam. My też mamy zamiar wybrać się do tego hotelu z dziećmi ( 3 i 10 lat). Planowany wylot 28.08.11
Czy może był ktoś w tym roku i podpowie czy warto? Pozdrawiam AJ
IP: 83.31.240.149

Strona: 1

Forum turystyczne » Tunezja » Tunezja - hotel Marillia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij