» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » BEE FREE HOLIDAYS opinie

BEE FREE HOLIDAYS opinie

Strona: 1

Autor Treść
elwira
Gość
Wyjeżdżam do Turcji z biurem BEE FREE HOLIDAYS proszę i opinie na temat tego biura?
IP: 83.14.76.225
bilbao
Gość
Bee Free to "córka" Rainbow Tours. Spółki notowanej na GPW. Przejęcie firmy nastąpiło przez wykupienie udziałów od pięciu właścicieli. W obecnej chwili to raczej bezpieczne biuro.
pozdrawiam
IP: 77.254.245.123
Miras
Gość
:( Właśnie wróciłem z Tygodniowego wypoczynku w Turcji 40 km od miejscowości Alanya w hotelu Holiday Park. Oczywiście z biurem Holiday Bee free. Przelot Ok. Rezydent odbierający nas z lotniska i odstawiający nas do poszczególnych hoteli to jest porażka. Po opuszczeniu przez nas autokaru po prostu zostawił nas samych zabrał się i pojechał dalej. Hotel ok. pokoje naprawdę super, ale! Jak ma się widok na Morze lub park większość okien jest na autostradę ( niemiłosierny hałas) lub na okna sąsiedniego hotelu lub śmietnika? Obsługa nawet ok. jedzenie takie sobie, ale da się zjeść. Plaża kamienista mała ilość leżaków.
Wcześniejsze rezerwowanie pokoi można sobie oczywiście zamawiać, ale w hotelu recepcjonista jest władcą a jak niema rezydenta, który by mógł pomoc możemy zapomnieć o pokoju z jakimś innym widokiem lepsze są zarezerwowane dla Rosjan, Gruzinów Niemców i Tych lepszych.
Przy zapisywaniu się na wycieczki podstawa to autokar, jeżeli do Pamukale lub Kapadocji przyjedzie mały bus nawet do niego nie wsiadajcie jest to jakąś porażka. Nawet nie będę opisywał tych horrorów związanych z jazda tym czymś. Niektórzy piloci są totalnie nieprzygotowani do oprowadzania wycieczek. Martwi a sie tylko o swoje profity a my to już inna sprawa.
Aby ktoś mi nie zarzucił stronniczości pewnie inni tez opiszą wyjazd z biura Holiday Bee free do Alany w pierwszych dniach Maja 2011 roku
IP: 195.246.216.216
Użytkownik
Posty: 3
Widzę po raz kolejny że wycieczki z dużym biurem wcale nie muszą być lepsze a wręcz przeciwnie. Od dwóch lat wyjeżdżałem z mniejszym biurem FIliz Tour i myślałem żeby w tym roku coś zmienić i pojechać z jakimś innym większym, może będzie lepiej ale chyba nie warto w takim razie skoro takie nie miłe doświadczenia macie
IP: 46.112.45.116
bilbao
Gość
Wracając do opisu Miras. Rozumiem że to nie Ty wybrałeś hotel tylko BP Ci go zamieniło? Świństwem jest też gdy klient wykupi pokój "sea view" a dostanie z widokiem na śmietnik. Jasne jest też, że w umowie na wycieczkę mieliście wyraźnie wpisane że środkiem transportu jest autokar z klimatyzacją i WC. Jeśli to wszystko miało miejsce możesz śmiało domagać sie rekompensaty za zmarnowany urlop. Poniżej znajdziesz spory zbiór przepisów dotyczących reklamacji w BP
http://naszewojaze.cba.pl/?category_name=reklamacja
IP: 217.212.230.14
kasik89
Gość
Też mam zamiar jechać z tym biurem - do Turcji. Wydawało mi się, że skoro partneruje RT, to warto mu zaufać, a tutaj widzę raczej negatywne opinie... no nie wiem. Wczasy mam juz zarezerwowane, wiec nie bede nic zmieniać. Na innym forum ludzie nie mieli zarzutów... jade do Sultan of Side - moze jakies konkretne doswiadczenia co do tej wycieczki?
IP: 95.155.78.26
elwira
Gość
Była w maju z BF w Alanyi w hotelu Kleopatra Ada. Moim zdaniem bardzo dobra organizacja jeśli chodzi o biuro i o cała reszta. Żal było wracać
IP: 83.14.76.225
kasik89
Gość
No i właśnie wróciłam. Bez zarzutów, a wręcz same dobre słowa można mówić! :) organizacja dobra, hotel identyczny jak na zdjęciach, niebo niebieskie, woda ciepła (wiem, wiem, to nie nalezy do biura...), ale i wycieczki ciekawe, i przewodnicy interesująco opowiadali, i autokar wygodny, i z rezydentem kontakt w każdej chwili. Polecam bez wahania!
IP: 77.112.245.35
nicksg
Gość
Bardzo solidne biuro, bardzo dziękuję za udany, bezpieczny pobyt w hotelu KLEOPATRA ADA HOTEL

Podejście rezydentów biura Rainbow tours$bee free profesionalne
IP: 195.72.148.216
goja
Gość
super biuro Bee Free
IP: 79.184.163.222
Użytkownik
Posty: 6
Ja równiez sprawdziłam biuro bee free, nie zawiodło! :)
IP: 84.10.210.43
Ballladaaa
Gość
Zaliczyłam Tunezję z Bee Free i wiem, że na pewno nie była to moja ostatnia wycieczka z nimi, bo już planuję Turcję na 2012 rok. Sprawdzili się, więc pozostanę im wierna.
IP: 95.155.78.26
Iwona
Gość
Polecam to biuro,sprawdziło się dwa razy bez zarzutu.Jeśli jeszcze będę wyjeżdzała w grupie zorganizowanej to napewno z tym biurem
IP: 46.112.135.183
Grazyna
Gość
Byłam z nimi w Maroku. Wyjazd naprawdę udany. I dobry wybór wakacji i organizatora. Polecam.
IP: 77.115.234.74

Strona: 1

Forum turystyczne » Turcja » BEE FREE HOLIDAYS opinie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij