» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Natasa, wyspa Thassos

Natasa, wyspa Thassos

Strona: 1

Autor Treść
123456
Gość
ja też wybrałam urlop w Grecji na Thassos z Aquamaris i jestem pełna obaw czytając opinie.Jeżeli ktoś był w hotelu Natasa to proszę o szczere opinie.
IP: 188.33.116.140
Użytkownik
Posty: 128
witam , ja również spędzam tam tegoroczne wakacje i już kilka osób udzieliło mi odpowiedzi a znajdziesz je na innym forum ...tu masz linka http://forum.travelway.pl/topic-1360-44.html
ja lecę z rodzinką 25.07 :)
IP: 84.10.188.6
Mili___
Gość
Bylismy tam z mezem w zeszlym roku w terminie koniec lipca hotel dla malo wymagajacych pokoje skromne ale czyste bylo reczniki zmieniane smieci codziennie wyzucanie lodowka w pokoju. W hotel ogolnie atmosfera spokojna brak zycia w nim zero imprez cisza i spokuj. Jedzenie mielismy sniadania i obiadokolacje bylo wydzielone a nie szwedzki stol i malo jego wiec trza bylo sie dozywiac. Sklep blisko do plazy tak z 10 min polecamy wyporzyczenie klada lub skuterka bo naprawde warto bo to sama sie zwiedzi a nawet wiecej
IP: 79.163.203.120

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Natasa, wyspa Thassos

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij