» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: « < ... 14 15 16 17 18 19 20 > »

Autor Treść
sara
Gość
Nie to że bronie bo nie miałam z mini do czynienia poprostu piszę z mojego doświadczenia a wy róbcie sobie co chcecie ona pojdzie siedzieć a wy kasy nie dostaniecie bo po czasi nie bedzie z czego sciągnać. Tylko dlatego powiedziałam o własnym przykładzie bo jeśli ktos jest mściwy to niech sie mści mnie to nie obchodzi ale jesli ktos chce odzyskać kasę i to jest dla niego najważniejsze tak jak było dla mnie to zróci sie do wspólnika tej pani. Tak jak wcześniej pisałam róbcie co chcecie ja piszę tylko ja było w moim przypadku co prawda z innym biurem podróży ale też tam było dwuch wspólników i wszystko wyglądało podobnie mściwi niech sie mszczą jedyna korzysć jaką będą mieli to, ze ona wyladuje w wiezieniu a o kasie można zapomnieć :twisted:
IP: 212.244.6.202
sara
Gość
do qqq ja w tobie widzę własnie chec zemsty i to jest ok jak ci z tym dobrze ja też walczę jak ktoś mnie oszuka ale w celu odzyskania kasy lub naprawienia błedu anie żeby sie mścic bo nikt z nas nie jest swiety i pisząć jak to brzydzisz sie oszustami to musisz walczyc chyba z ponad 70 % polaków
IP: 212.244.6.202
qqq
Gość
Saro, ja walczę z tymi którzy mnie oszukali a nie z wiatrakami całego świata, parafrazując Cervantesa. Kasę już odzyskałem, teraz postaram się o ukaranie oszustki/oszustów.
IP: 62.148.90.130
anielka
Gość
wspólnik nic nie wiedział.To przyzwoity człowiek.Sam jest w szoku.
IP: 83.6.183.132
sara
Gość
Anielka nie rozśmieszaj mnie a skad to wiesz nikt by aż takich pieniędzy (bo widzę ze tyle osób zostało oszukanych) nie ukradł bez wiedzy drugiego wspolnika to za duże pieniądze zeby tego nie zauważyć i nawet głupi to wie. A nikt przecież sam sie nie przyzna ochoczo że zgarnął częsc kasy więc nie ma co wierzyć. Bo pomyśl tyle tysiecy i co on ślepy był no bez przesady
IP: 212.244.6.202
sara
Gość
A jestem pewna, że znalazło by sie kilka osób które by stwierdziły że pani magda też jest przyzwoitym człowiekiem bo mimo wszystko z tego co wiem było troche osób nie oszukanych które były zachwycone wycieczkami i samą panią Magdą wiec jak widać jedna jaskołka wiosny nie czyni i każdy z nas ma ludzi którzy mówia o nas źle ale i takich którzy mowia o nas dobrze
IP: 212.244.6.202
gość
Gość
Czy ktoś zna aktualny adres pani W.? Nie odbiera korespondencji i nie można dostarczyć jej wyroku sądu.
IP: 77.253.220.18
Gość 666
Gość
Słuchajcie, właśnie dowiedziałam się, że Pani Magda W. dziś wieczorem wylatuje samolotem do Brazylii: chyba chce uciec od kłopotów.
IP: 178.73.63.143
gosc
Gość
ja to niewiem jak po takich oszustwach mozecie jeszcze mowic na ta babe ''pani w.'' to oszustka jest i kazdy o tym wie
IP: 86.26.60.180
Użytkownik
Posty: 5
Szanowni Forumowicze,
proszę zakończyć już te zbędne pyskówki! Forum miało na celu wymianę informacji poszkodowanych osób przez Happy Travel, a nie rozważania o pisowni, odmianie wyrazów itp. Wymieńcie się mailami i dyskutujcie, a to forum zostawcie w spokoju dla osób zainteresowanych w sprawie.
IP: 79.191.48.16
gosc
Gość
Przychylam sie do ostatniej wypowiedzi. Byloby milo gdyby administrator odsial z tego forum wszelkie niepotrzebne posty. Doprawdy coraz trudniej znalezc tu jakies sensowne informacje w gaszczu bzdur.
IP: 83.31.200.138
Administrator
Posty: 71
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
gosc napisał
Przychylam sie do ostatniej wypowiedzi. Byloby milo gdyby administrator odsial z tego forum wszelkie niepotrzebne posty. Doprawdy coraz trudniej znalezc tu jakies sensowne informacje w gaszczu bzdur.


Rzeczywiście powstało tu małe śmietnisko... już posprzątane!
IP: 83.7.242.181
mi_ma
Gość
Witam,
Do osob, ktore nie wiedza jak odzyskac pieniadze, napisac pozew etc.

Osoby zainteresowane prosze o kontakt na adres:

mi_ma[@]vp.pl

Przed wyslaniem maila prosze o wykasowanie nawiasow.

Dziekuje
IP: 89.228.113.245
Gość
Gość
Może powinniście Państwo z łozyć pozew zbiorowy do Sądu?
IP: 178.36.159.102
Miki
Gość
Witam, proszę o informację, na jakim etapie są w chwili obecnej sprawy związane z odzyskaniem pieniędzy od Happy Travel. Mieliśmy lecieć na Malediwy, wyjazd nie doszedł do skutku, trochę późno zabraliśmy się za odzyskiwanie pieniędzy, ale mam nadzieję,że jeszcze nie wszystko stracone. Będę wdzięczna z informacje.
IP: 83.11.227.124
Piotr Witaszek
Gość
Szanowni Państwo,
prowadzę kilka postępowań w tej sprawie. Służę zatem pomocną informacją. W razie zainteresowania proszę o kontakt.
Z poważaniem
adwokat Piotr Witaszek
kancelaria@kancelariawitaszek.pl
IP: 109.243.237.236
gość z Poznania
Gość
Prokuratura w Wołominie po raz drugi umorzyła postępowanie. W uzasadnieniu porkurator jawi się jako obrońca W. Czy ktoś Z Państwa odwołał się od decyzji prokuratora?
IP: 85.221.143.152
mimi
Gość
gość z Poznania napisał
Prokuratura w Wołominie po raz drugi umorzyła postępowanie. W uzasadnieniu porkurator jawi się jako obrońca W. Czy ktoś Z Państwa odwołał się od decyzji prokuratora?


Czym tę decyzję tłumaczyła prokuratura?
Jak to jest możliwe, przecież sprawa jest ewidentna i to jeszcze na gigantyczną w sumie kwotę
IP: 83.6.233.63
qqq
Gość
Zgodnie z tym co pisałem kilka miesięcy temu, nas kilkoro pieniądze odzyskało - niemniej wciąż śledzę ten topic, licząc że oszustka zostanie wreszcie ukarana...Coraz bardziej zawodzi mnie "państwo prawa"...Ciekawe, czy związek W. z PiS (kandydowała na radną z ich listy) ma jakieś znaczenie w sprawie...?W każdym razie, niezaleźnie od ustaleń prokuratury, skoro Państwo wiedzą gdzie mieszka i mają nakazy zapłaty z klauzulą wykonalności - rozumiem, że komornicy sądowi odwiedzają jej dom regularnie?A i Państwo w sumie mogą zajrzeć co jakiś czas z kurtuazyjnym "proszę oddać moje pieniądze!"...
IP: 62.148.90.130
gość
Gość
Pani W. mieszka w Zielonce. Ma sie dobrze, nawet bardzo i nie rozumiem kto i dlaczego wczesniej taką informacje wykasowal. Mieszka dokladnie naprzeciwko biura podróży, którego klienci zasponsorowali jej klawe życie..
IP: 217.153.175.85
Administrator
Posty: 71
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
gość napisał
Pani W. mieszka w Zielonce. Ma sie dobrze, nawet bardzo i nie rozumiem kto i dlaczego wczesniej taką informacje wykasowal. Mieszka dokladnie naprzeciwko biura podróży, którego klienci zasponsorowali jej klawe życie..


Drogi Panie/Pani informacje osobowe są chronione prawem, dlatego post został skasowany.

Proszę pamiętać, że internet nie jest anonimowy i pisząc na naszym forum rejestruje się adres IP oraz data i czas. Podpisanie się jako gość nie daje żadnej anonimowości.
IP: 83.22.142.59
Gość
Zdumiewajace, adres Kobylki nie jest chroniony, ale Zielonki juz tak. Jesli Pani uwaza ze jej interes jest naruszony to moze niech wytapi do sądu. Szkoda, ze interes oszukanych ludzi nie jest chroniony tak dobrze jak tej pani.
IP: 83.12.103.226
marysia
Gość
witam,

czy mozecie podac imie i nazwisko drugiego wspólnika? w jakim postępowaniu macie wydane nakazy, upominawczym czy nakazowym?
dzieki
IP: 79.191.29.235
gosc
Gość
winna jest tylko magda w. i nikt inny!!!
IP: 217.137.126.219
gość
Gość
Uwaga !
M.W.-T. Naszego Prymasa 10i1 A 2, 1+4 - ??? Ziel????
IP: 83.19.117.114

Strona: « < ... 14 15 16 17 18 19 20 > »

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij