» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » podróże - Rzym

podróże - Rzym

Strona: 1

Autor Treść
moskol58
Gość
Cześć mam wiele pytań w temacie wycieczki do Rzymu własnym samochodem trasie wymyśliłem sobie do Zgorzelca przez Regensburg Insbrug Bolonie chce przejechać przez wysokie Alpy i tu jest moje pierwsze pytanie ile będzie mnie kosztował przejazd przez autostrady tak orientacyjnie. W Rzymie mam zamiar przebywać 4 dni, Asyżu 2 Wenecji 2 i tu jest mje drugie pytanie gdzie można najtaniej zanocować w tych miejscowościach. Wracać mam zamiar z Wenecji przez Wiedeń i oczywiście opłaty na tej trasie też mnie interesują. I oczywiście jaką wybrać najlepszą pore roku w której nie ma takiego wielkiego tłoku,nie chciał bym tylko jechać przez Alpy zimą. Dziękuje za wszelkie informacje i otwarty jestem na różne inne sugestie czekam na odpowiedzi cześć
« Ostatnio edytowane przez Neta, 02:16, 12.04.2008. »
IP: 89.228.202.108
moskol58
Gość
Cześć czy ktoś potrafi mi powiedzieć w której miejscowości nad jeziorem Garda we Włoszech można przepłynąć statkiem turystycznym, ile czasu trwa taki rejs i koszt takiej przyjemności.
Z góry dziękuje za odpowiedź.
IP: 89.228.202.108

Strona: 1

Forum turystyczne » Włochy » podróże - Rzym

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij