» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » Teneryfa, polecam !

Teneryfa, polecam !

    Teneryfa wycieczki i wczasy Opinie o hotelach na Teneryfie

Strona: 1 2 >

Autor Treść
Malina
Gość
Postanowiliśmy z mężem, że jak już oboje będziemy mieli trochę czasu to zorganizujemy sobie jakieś fajne wakacje. Początkowo mieliśmy lecieć sami, na własną rękę, ale okazało się, że brat mojego męża i jego żona lecą z alfastarem na Teneryfę. Długo nie trzeba było nas namawiać, polecieliśmy we 4. Wakacje udały się fantastycznie! Pogoda piękna, cały pobyt grzaliśmy się w słońcu. Mieszkaliśmy w eleganckim, ładnie urządzonym hotelu Paradise Park w kurorcie Los Cristianos. Nie powiem, do plaży trochę się szło, ale aż tak daleko nie było, jakieś 600 metrów. Za to ilość basenów wynagradzała tą odległość... ogólnie było 6 basenów, w tym jeden z jacuzzi na ostatnim piętrze hotelu, skąd roztaczał się zapierający dech w piersiach widok! Pokoje czyste, mieliśmy indywidualnie sterowaną klimatyzację, czyste ręczniki, ładną łazienkę. Mogliśmy liczyć na dzienną i wieczorną animację, fitnes, saunę, łaźnię turecką. Atrakcji co niemiara! W tym roku też tam lecimy, mamy już nawet wycieczkę zarezerwowaną!
IP: 178.235.211.74
Heidi
Gość
No... muszę powiedzieć, że wycieczkę faktycznie mieliście fantastyczną. Ja właśnie w tym roku chcę lecieć na Kanary. Tylko nie wiem co wybrać, czy Teneryfa czy Fuertaventura? Był ktoś może? Jesteście w stanie mi doradzić co lepiej? Ty byłaś z BP Alfa Star? Jak się spisali? Słyszałam całkiem pozytywne opinie na jego temat.
IP: 195.150.165.2
Malina
Gość
No nie powiem, bo spisali się naprawdę bardzo dobrze. Już na lotnisku wszystko było takie bardzo uporządkowane, po przylocie czekał na nas ładny autokar. Rezydenci byli na miejscu, jak była potrzeba to zawsze chętnie komuś pomagali. Wybór wycieczek duży, hotel zgodny z opisem. Fakt mieszkaliśmy w pięknym hotelu, bardzo odpoczęłam, strasznie bym chciała żeby już było ciepło!
IP: 178.235.211.74
mambi
Gość
Teneryfa! Bardzo Urocz miejsce.
Byliśmy z mężem na tygodniowym Urlopie.
Wszystko od początku do końca sami sobie zaplanowaliśmy. Jedynie Hotel Regency Resorts zarezerwowała nam firma Holiday Travel Center w której mamy wykupiony pakiet wczasów więc za apartament nic nie płaciliśmy. Hotel cudowny jak cała wyspa.
Totalny Exclusiv. Chyba najlepszy na wyspie. Apartament miał wszystko czego mogłam sobie zamarzyć. nawet prywatny basen do własnej dyspozycji. Kuchnia niesamowita, nawet starałam się tam gotować bo owoce morza jakie była dostępne aż prosiły się żeby samemu je przyrządzić.
Super odpoczynek, na pewno wrócimy tam jeszcze raz.
IP: 85.25.84.205
Malina
Gość
mambi to o czym piszesz brzmi jak bajka! U mnie jednak sytuacja wyglądała tak, że chciałam żeby pewne rzeczy ktoś załatwił za mnie. Nie chciałam lecieć na własną rękę. I w sumie dobrze na tym wyszłam, ceny biletów jednak z biurem są tańsze.
IP: 178.235.211.74
Heidi
Gość
Ja tez chyba wolę załatwić sobie przez biuro. I na pewno nie będzie mi się chciało gotować ;) Chcę być przez dwa tygodnie w roku rozpieszczana, nie sądzę by przy pięknej pogodzie chciało mi się cokolwiek ugotować! Wole ten czas spędzić na plaży albo na jakiejś fajnej wycieczce. Patrzyłam na BP Alfa Star i muszę powiedzieć, że mają niezłe hotele w ofercie. Malina, a na jakich wycieczkach byłaś? Warto?
IP: 195.150.165.6
antosia
Gość
kiedyś byłam na wyjeździe ze znajomymi w Chorwacji. wynajeliśmy fajny apartament.mieliśmy wspólnie gotować ale po paru dniach nikomu sie nie chciało i przygotowywanie posiłków stało się zmorą pobytu. teraz wolę jak mi ugotują, podadzą pod nos i posprzątają a ja mogę oddawac sie beztroskiemu leniuchowaniu i podziwianiu widoków. w tym roku zastanawiamy sie nad objazdówką po Portugalii. podobno jest tam pieknie. widziałam taki wyjazd w alfie. z opisu sądząc to dużo sie zwiedza przez tydzień a potem kilka dni się odpoczywa na plaży. był ktoś może na takim objeździe?
IP: 195.150.165.6
Użytkownik
Posty: 26
Bardzo często decydujemy się na wyjazd z biurem podróży dlatego aby nie zaprzątać sobie niczym głowy. Wszystko mamy wtedy załatwione i zarazem spokojna głowa. Wyjazdy na własną rękę bywają bardziej ekscytujące,ale wtedy wszystko musimy załatwiać sami.
IP: 79.185.214.126
bilbao
Gość
Do antosia. Byłem w ub.r. z Rainbow Tours na Iberiadzie. Przepiękna objazdówka po Hiszpanii i Portugalii. Polecam.
zdjęcia z wyjazdu znajdziesz tu:
http://naszewojaze.cba.pl/
IP: 80.239.242.30
MarianG
Gość
To holiday Travel Center o którym pisał mambi to jest firma, która proponuje usługę timeshare i oni też pomagają zorganizować wyjazd. Apartament ma się wykupiony wcześniej na konkretny tydzień w roku i płaci sie za to tylko raz przy podpisaniu umowy. Później juz tylko za dojazd i jedzenie a firma jeżeli się chce może wszystko zorganizować.
IP: 89.72.54.73
Krystian
Gość
Jeszcze Marian zapomniałeś, że płaci się roczną składkę ale to i tak suma sumarum wychodzi dużo taniej niz jak by się co roku wyjeżdzało w takie miejsce. HTC mogę smiało polecić jeżeli chodzi o timeshairng. Działają juz 16 lat i mają bardzo bogatą ofertę.
IP: 89.72.54.73
MarianG
Gość
No tak, masz rację Krystian. To nie jest wysoka opłata. Regency Resorts jest pięknym miejscem. Poszukałem sobie informacji o tym miejscu i prezentuje sie świetnie :) Już wiem, że muszę tam sie wybrać!
IP: 89.72.54.73
Luizao
Gość
Na spotkaniach informacyjnych można nabyć za jakąś niewielką sumę karte rabatową .
karta uprawnia cię do darmowego 7 dniowego pobytu w hotelu regancy resorts na teneryfie.
Z różnych żódeł internetowych wiem że tu żadnego haczyka nie ma.
Kupujesz przelot i jedzenie na miejscu.
Może to być atrakcyjny sposób na odwiedzenie teneryfy.
IP: 89.72.54.73
Krisoo
Gość
No własnie coś sobie poczytałem na temat tej karty rabatowej i faktycznie coś takiego istnieję.
Czy myślicie że można ją nabyć jakoś.
Pewnie musisz być zaproszony na spotkanie.
a czy samemu można się zaprosić na spotkanie??
IP: 173.224.217.162
Janek
Gość
Możesz do nich zadzwonić, wypełnić formularz i Cię zaproszą :) Testowy pierwszy wyjazd jest zawsze oferowany na spotkaniach.
IP: 174.121.226.33
do janek
Gość
Jeśli chodzi o spotkanie to faktycznie można się zaprosic ale oni zanim zaproszą cię na spotkanie to zweryfikują twoje dane i twoją sytuację finansowo osobistą.
Po spotakniu faktycznie jest oferowany testowy wyjazd na teneryfę - jest to wyjazd w ramach karty rabatowej którą trzeba nabyć za 300zł(chyba bo nie pamiętam) - i tak się to opłaca bo apartament jest wart 2 tys za tydzień.
IP: 188.138.84.132
William
Gość
Albo czekać aż sami do ciebie zadzwonią.
Wiem że do mojego kolegi to sami zadzwonili.
Najpierw jakaś ankieta a póżniej zaproszenie na spotkanie do Hotelu gdzie jest prezentacja firmy.
Warto się wybrać - mój kolega własnie tam dostał darmowy pobyt na teneryfie- śmialiśmy się że nie wróci- ale o dziwo wrócił i w 100% zadowolony.
IP: 80.79.125.143
Użytkownik
Posty: 26
2 tyś zł na tydzień,ale na 4 osoby tak? Jeśli tak to bardzo by się to opłacało,sam chętnie odwiedziłbym Teneryfe bo to wspaniałe miejsce. Jak macie jakieś zdjęcia to warto byłoby je wstawić:)
IP: 79.185.64.202
Fereli
Gość
Uważam, że warto się przejść na spotkanie. Ja osobiście nie wykupiłem timesharingu bo lubie ciągle zmieniać miejsce wyjazdów ale moi znajomi kupili i sa zadowoleni. Wycieczka testowa jest bardzo fajna ofertą, warto skorzystać.
IP: 89.72.54.73
matylda
Gość
Warto to na pewno.
Ale jak na takie spotkanie się dostać.
na stronie Holiday Travel Center są informacje o spotkaniach ale jeszcze nie udało mi się trafić żeby spotkanie odbywało się mojej rodzinnej okolicy.
Najlepiej chyba jak do nich zadzwonię i się zapytam.
IP: 89.72.54.73
Kasper
Gość
Zadzwoń!.
Ja akurat przejazdem byłem w Warszawie i mnie zaprosili na spotkanie do swojej firmy.
Bardzo mi się podobało.
IP: 93.185.104.26
Matylda
Gość
Trzeba zadzwonić odpowiedzieć na kilka pytań i Cie zaproszą. Spotkania są w różnych miejscach, więc może akurat trafisz coś niedaleko siebie.
IP: 89.72.54.73
Matylda
Gość
Matylda napisał
Trzeba zadzwonić odpowiedzieć na kilka pytań i Cie zaproszą. Spotkania są w różnych miejscach, więc może akurat trafisz coś niedaleko siebie.

Zapomniałam dodać, że jak tak właśnie zrobiłam, w piątek telefon i już wszystko wiem.
IP: 89.72.54.73
Do Matyldy
Gość
Czyli nie jest aż tak trudno się do nich dostać.
Bo ludzie wypisują na forach że to jakieś totalnie zamknięte spotkania -prawie jak sekta.
Rozumiem że jest jakaś weryfikacja - żeby nie było hołoty.
Teraz strasznie tego dużo jest.
Dziękuję za info i Pozdrawiam
IP: 68.168.113.67
Sajke
Gość
Nie jest tak bardzo trudno. Oni tylko sprawdzają czy ma się ustabilizowaną sytacje majątkową czyli po prostu czy kogoś stać na ich ofertę
IP: 66.90.104.57

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » Teneryfa, polecam !

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij