» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » YAKINTHOS, Paralia - kto jedzie?

YAKINTHOS, Paralia - kto jedzie?

 Dodaj opinię Opinie o hotelu Yakinthos

Strona: 1

Autor Treść
WWW
Gość
JEDZIE KTOŚ 04.09. DO PARALII DO YAKINTHOSA ? AUTOKAREM
IP: 79.189.141.58
fanka Michaela
Gość
Albo 9 sierpnia?:)
IP: 83.29.141.163
WWW
Gość
HA TO CHYBA WE WRZEŚNIU BĘDZIEMY SAMI W TYM HOTELU :)
IP: 79.189.141.58
Nata
Gość
No nie,nie, ja też jade, też autokarem, też wa wrześniu tylko troszkę pojniej tak 14.09
IP: 80.53.235.251
mmm
Gość
byłam w tym hotlu dwa dni temu wróciłam.
IP: 83.23.192.106
marula78
Gość
Jedziemy 10 czerwca 2010 do YAKINTHOS
IP: 83.4.160.117
monika
Gość
do "mmm" czy ten chotel jest w miarę czysty?? i czy aneks kuchenny posiada podstawowe naczynia??? bo wybieram się 8 wrzesnia i nie wiem czy zabrać takie rzeczy czy nie???
IP: 83.7.214.127
solon
Gość
hej ja jadę 8.09.2010 do tego hotelu i niema tam nic szczególnego z tego co jest napisane przez inne osoby pozdrawiam
IP: 77.254.197.234
Renia
Gość
Ja byłam w tym hotelu w ubiegłym roku. Hotel na uboczu, czysto, naczynia w aneksie są, nie było ręczników ale dostaliśmy jak sie o nie upomnieliśmy. Jedzenie bardzo monotonne, na śniadanie zawsze ten sam zestaw , a na kolacje sałatka grecka (bez fety i oliwek) i drugie danie obiadowe (takie sobie). W innych hotelach tam gdzie był bufet było duzo lepsze żarcie. Ale Grecja super nie po to sie tam jedzie żeby jeść i sprawdzać co jest w pokojach.
IP: 83.30.192.122
gosc
Gość
Witam na wstępie chciałbym zaznaczyć ze, jedyna super atrakcja była pogoda:)W pokojach wystrój pożal się boże,nie mówiąc już o małych mrówkach .Pokój z balkonem...super jak się nie ma go tam gdzie chodzą wentylatory bo trzeba krzyczeć!!Szczerze nie polecam ,a gdy jest wieczór grecki albo wesele co miałem przyjemność przeżyć to totalna porażka :(Wentylatory chodziły aż do trzeciej rano niestety a potem umilkły ...za to obsługa tłukła się przy sprzątaniu dalej.A biuro OK serwis nikomu nie polecę na pewno totalna rozwałka ,a wycieczki już są zalatane w autokarze czego radze się zastanowić bo greckie małe biura na mieście maja taniej,dużo lepiej z jedzeniem i picem tak ze jeśli coś więcej to proszę napisać na forum gg :)pozdrawiam turysta:)
PS..Jedzenie serwowane w tym hotelu to to samo każdego dnia!Obiado kolacja niby szwedzki stół ale to tylko z nazwy.
IP: 89.77.253.26

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » YAKINTHOS, Paralia - kto jedzie?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij