» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » podróż autokarem do Hiszpanii

podróż autokarem do Hiszpanii

Hiszpania wycieczki Hiszpania opinie Hiszpania pogoda

Strona: 1

Autor Treść
zzzZz
Gość
czy becnie opodczas podróży autokarem do hiszpanii na granicy są sprawdzane bagaże podróżnych jak to było kiedys???
IP: 83.10.6.160
Użytkownik
Posty: 5
wydaje mi się, że nie. W końcu mamy Schengen - tradycyjnych kontroli na granicach nie ma (nie ma granic) ale może zdarzyć się, że w strefie przygranicznej policja celna zatrzyma pojazd do kontroli.

Swoją drogą chyba nigdy bym się nie zdecydował na podróż do Hiszpanii autokarem. Jak sobie pomyśle, że miałbym jechać pewnie z 24 h... Nie lepiej tanimi liniami w niecałe 2 ? lista tanich lotów do Hiszpanii jest dłuuga, jest w czym wybierać...
IP: 81.219.68.22
Grzegorz
Gość
Do Hiszpanii jedzie się ok 36 godz ale jest spoko też się bałem , fajny postój 10 godz w Monte Carlo a w drodze powrotnej to samo w Wenecji i tak dużo się widziało fajnie się bawiło , postoje co 3-4 godz po ok 30-50minut , nic na granicach nie sprawdzają nawet autobus się nie zatrzymuje:-)
IP: 89.77.109.30
skrzypek.
Gość
no ja też mam zamiar z koleżankami wybrać się do Hiszpanii autokarem, ale nie wiem czy to nie bd zbyt męczące?:)
IP: 77.253.239.42
Beata
Gość
Grzegorz napisał
Do Hiszpanii jedzie się ok 36 godz ale jest spoko też się bałem , fajny postój 10 godz w Monte Carlo a w drodze powrotnej to samo w Wenecji i tak dużo się widziało fajnie się bawiło , postoje co 3-4 godz po ok 30-50minut , nic na granicach nie sprawdzają nawet autobus się nie zatrzymuje:-)


36 godz jechałeś??? to chyba ciągnikiem :lol:
do Hiszpanii zawsze jedziemy 25-28 godz autokarem

A odnośnie sprawdzania bagaży, to nam nigdy nic nie sprawdzano :)
IP: 46.112.143.187
Beata
Gość
skrzypek. napisał
no ja też mam zamiar z koleżankami wybrać się do Hiszpanii autokarem, ale nie wiem czy to nie bd zbyt męczące?:)


da się wytrzymać ;)
IP: 46.112.143.187
mimi
Gość
tanie-latanie.net napisał
wydaje mi się, że nie. W końcu mamy Schengen - tradycyjnych kontroli na granicach nie ma (nie ma granic) ale może zdarzyć się, że w strefie przygranicznej policja celna zatrzyma pojazd do kontroli.

Swoją drogą chyba nigdy bym się nie zdecydował na podróż do Hiszpanii autokarem. Jak sobie pomyśle, że miałbym jechać pewnie z 24 h... Nie lepiej tanimi liniami w niecałe 2 ? lista tanich lotów do Hiszpanii jest dłuuga, jest w czym wybierać...


Ale jesli ktos jedzie na oboz to raczej nie ma wyboru jesli tylko autokar jest do dyspozycji;) a poza tym ja jechałam i milo wspominam pozdroz.Jak jedzie z fajna ekipa to jest w porzadku.
IP: 217.153.253.73

Strona: 1

Forum turystyczne » Hiszpania » podróż autokarem do Hiszpanii

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij