» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » wycieczki fakulatywne biuro podrozy Regesta Tour w Alanyi

wycieczki fakulatywne biuro podrozy Regesta Tour w Alanyi

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Jestesmy polsko-tureckim biurem podrozy mieszczacym sie w Alanyi w Oba- na
przeciwko hotelu Sea Sight.
Mamy swoje wygodne autokary oraz hotel w Kapadocji.
Nasz zespol stanowia polscy przewodnicy oraz znany przewodnik Oktay mowiacy
biegle po polsku. Posidamy wygodne autobusy, profesjonalnych przewodnikow oraz oferujemy ciekawe wycieczki w konkurencyjnych cenach.
Jesli sa Panswto zainteresowani prosimy o kontakt oba@regestatour.com
Rowniez mozna nas znalezc na stronie internetowej www.regestatour.pl
Przy okazji zapraszamy na swieze soki, koktaile owocowe, lody oraz kawe po
turecku.

Pozdrawiamy :)

Regesta Tour
oddzial Oba
IP: 88.229.126.94
iwona
Gość
pisałam do was ,ale biuro nie odpisuje ,to po co się ogłaszacie.
IP: 87.207.82.26
marcin
Gość
Nie polecam tego biura! Słaba organizacja, autobusy psują się.
IP: 87.205.202.47
Doda
Gość
ByLam z nimi w Kapadocji ogólnie było super . Tylko kiepski autokar maLy i kiepska klima
IP: 83.9.126.56
lukas
Gość
Oktay to oólnie spoko gość , Ula też :) ale okłamał nas odnśnie wycieczki po Alanyi.
Pytałem go czy ta wycieczka wiąze się z jakimiś pokazami skór , odpwoedział ze absolutnie nie ,że są to 3 godziny objazdu po Alanyii.
Okazało się ze objazdu było pół godziny a reszta to pokaz skór i sklep jubilerski :/.
Mega mnie wkurzył tym.

Na początku załtawili Hamam i było wszystko ok.
IP: 83.19.193.194
Megg
Gość
popieram przedmowce, biuro ok ale radze uwazac na Oktaya - kasa, kasa, kasa !
IP: 83.16.119.67
Ulf
Gość
z Oktayem byłem w kapadocji po pokazie skór dokonałem zakupu kurtki która po przyjeździe do hotelu okazała się uszkodzona. Przewodnik zobowiązał się wymienić uszkodzoną kurtkę niestety przywiózł jakościowo gorszą od tej którą otrzymałem. Dodatkowo robienie zakupów w sklepach które poleca jest nieopłacalne bo w normalnych sklepach które są w Alanii i okolicy słodycze i inne reklamowane przez niego dobra są o połowę tańsze.
IP: 79.191.194.78
Użytkownik
Posty: 15
No to nie jest niestety miłe, gdy takie sytuacje się zdarzają. Dlatego moim zdaniem lepiej jest unikać tego typu wycieczek. Wakacje można miło spędzić bez zbędnych pokazów.
IP: 89.161.85.81

Strona: 1

Forum turystyczne » Turcja » wycieczki fakulatywne biuro podrozy Regesta Tour w Alanyi

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij