» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » w jakie miejsce do Tunezji?

w jakie miejsce do Tunezji?

Strona: 1

Autor Treść
niki_26
Gość
Chcę w tym roku ze znajomymi wybrać się do Tunezji, jednak nie mamy opcji na fajne miejsce. Słyszałam, że ładnie jest w Sousse i Monastirze, ale to opinie starszych osób (ciocia była :)) my jesteśmy grupą młodych ludzi i chcielibyśmy poszaleć na dyskotekach i w pubach, czy ktoś może coś nam polecić? Czy warto jechać do Tunezji? Może gdzieś indziej, gdzie można poszaleć?...
IP: 83.22.251.204
MIKOLAJ
Gość
PRZEPIEKNIE JEST W Port El Kantaoui PRZEPIEKNA MIESCINA MASA SWIETNYCH KAFEJEK RESTAURACJI PRZEPIEKNY PORT ZE WSPANIALA FONTANNA A PRZEDEWSZYSTKIM ODRADZAM SOUSSE TO TAK JAKBYS SIE WYBRALA DO CENTRUM KATOWIC KTORE JEST POLOZONE NAD SAMA PLAZA GDZIE PLAZA JEST PUBLICZNA I KOMPIA SIE SAMI MIEJCSOWI WRAZ ZE SWOIMI KOBIETAMI KTORE ZA STROJ KOMPIELOWY UWAZAJA CIUCHY W KTORYCH CHDZA NACODZIEN MOJE GG1734701 WRAZIE GDYBYS MIALA WIECEJ PYTAN
IP: 83.18.0.74
niki_26
Gość
Cześć, a w jakim hotelu byłeś w Tunezji? Bo ja szukam coś w czterogwiazdkowych hotelikach, ale nie mogę się zdecydować...
IP: 83.22.249.9
Użytkownik
Posty: 1
Port El Kantaoui - ja również polecam :)
IP: 83.14.232.194
kasia
Gość
czy ktos moze mi podpowiedziec gdzie pojechac do tunezji w pojedynke jaki hotel wybtrac pod wzgledem rozrywek hodzi o dobry hotel 4 *
IP: 83.18.49.38
ewelina
Gość
slicznie jest na djerbie. bylam w hotelu magic life. nic dodac nic ujac.hotel 5-gwiazdkowy z wielkim ogrodem . niestety troche drogi(okolo 3500PLN dwa lata temu z biura podrozy tui)ale wart swej ceny!!!!goraco polecam!!!!!!!!!!!!
IP: 83.14.117.218
War!atka
Gość
siema. cche pierwszy raz leciec do Tunezji w lipcu. Wybralam club (hotel) Almaz z all inclusive i niewiem czy jest to dobra dezycja.kto moze mi udzielic informacji i porady z wlasnego doswiadczenia?? z gory dziekuje.. pozdroo
IP: 83.13.47.98
malwina
Gość
ja w tym roku wybieram się do Tunezji ale na wycieczkę objazdową. znalazłam taka w Alfa starze. po tygodniu zwiedzania tydzień na plaży. wybrałam hotel el hana residence w sousse. na zdjęciach wygląda na fajny. z tym biurem już byłam więc wszystko powinno być ok.
IP: 195.150.165.6
Liwka
Gość
Byłam w zeszłym roku na wycieczce objazdowej po Tunezji sławnie z alfą i muszę CI powiedzieć, że było fajnie. Myślę, że i Ty wrócisz zadowolona. Ja po objeździe mieszkałam Hammamet-Nabeul w hotelu Sultan Beach. Było naprawdę super. Hotele łady, miejscowość też. Bardzo miło do tej pory wspominam te wakacje.
IP: 195.150.165.6
Użytkownik
Posty: 26
Malwina a ile kosztuje Cie taka wycieczka? Bo to ważna sprawa,a oferta bardzo interesująca. Tunezja to egzotyczny kraj,ale chciałbym go kiedyś odwiedzić.
IP: 79.185.64.202
Użytkownik
Posty: 6
Czesc :)
też wybieram się w tym roku do Tunezji, ale zastanawiam się jeszcze nad miejscówką. Mam do wyboru Sousse, El-Kantaoui, Monastir, Hammamet...czy ktos z forumowiczów doradzi, gdzie się wybrac? :)
IP: 212.244.89.194
chemiczka
Gość
Moja Siostra właśnie wyjeżdza na wycieczke do Hammamet z biurem BeeFree
Ma zamiar obejrzeć, bursztynowe plaże, "zakątki" Sahary, poznać różnorodność kulturową, podobno warto tez zobaczyc koloseum i miasteczko Sidi Bou Said :)
IP: 77.115.65.114

Strona: 1

Forum turystyczne » Tunezja » w jakie miejsce do Tunezji?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij