Byłam w czerwcu 2011 wraz z rodziną na Teneryfie. Koszty zorganizowanych wycieczek są różne, ale klarują się od 30-40 euro od osoby, np. objazdówka MASKA-LOS GIGANTES-GARACHICO.
Za 4 osobową rodzinę mieliśmy zapłacic 120 euro.
Któregoś wieczoru siedzieliśmy w fajnej knajpce i traf chciał, że poznaliśmy polaków, którzy mieszkają na stałe na Teneryfie.
Okazało się, że prowadzą mobilną opiekę polaków na Teneryfie!!
SUPER!!
Zajmują się obwożeniem polskich turystów po najpiękniejszych zakątkach wyspy. Są do dyspozycji każdego dnia i wspaniale planują każdy wyjazd. W odróżnieniu od wycieczek autokarowych można w każdym odludnym miejscu się zatrzymac i podziwiac widoki.
Pewnie ktoś zapyta, czemu nie wynajęliśmy auta? Otóż, wynajęcia auta naszym zdaniem wiązało się z nerwówką samej jazdy po nieznanych drogach.

Krótko ujmując, mieliśmy do dyspozycji auto i własnego prywatnego szofera, który wiedział gdzie Nas wieźc i co pokazac. To był wspaniały wyjazd!!! zrobilismy ponad 400 zdjęc!! Zobaczyliśmy najciekawsze miejsca i mieliśmy czas na odpoczynek i na dobre jedzenie :P . Zapłaciliśmy 90 euro za cały cudowny i bezstresowy dzień!!

Jak ktoś z Was jedzie i chce poznac dogłębnie Wyspę to mogę podac numer telefonu do Marka i Magdy. Mail do Nich: teneryfa-zwiedzanie@wp.pl
IP: 88.5.27.222