» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Paralia 2011 - WILLA LA PETITE SIRENE znacie?

Paralia 2011 - WILLA LA PETITE SIRENE znacie?

Strona: 1 2 3 4 > »

Autor Treść
Mimi
Gość
Jade we wrześniu - pogoda chyba mnie nie zawiedzie prawda? Jak wiecie z doświadczenia? Ponadto wiecie coś o willi LA PETITE SIRENE z biura tęcza?

Jestem chłonna wiedzy na temat cen, miejsc, wycieczek w Paralii wiec dzielcie się swoimi przeżyciami i informacjami!

Pozdrawiam :)
IP: 87.105.134.206
wczasowicz
Gość
Witam, właśnie przyjechaliśmy z LA PETITE SIRENE (biuro TĘCZA) - było zajefajnie !!!
Cicha okolica, do plaży spacerkiem 10 min., do miasta 11:), hotelik czysty, bardzo zadbany - polecam z czystym sumieniem. A co do września to podobno najcieplejsza woda :lol:
IP: 78.88.57.46
copico
Gość
Ja właśnie jadę do Willi 30 sierpnia z biura TECZA :) Jestem pozytywnie nastawiona :) widać ze jest w spokojniejszym miejscu ale nie tak daleko od centrum i rozrywek :)
IP: 193.193.181.43
benm323
Gość
Jadę 20.07 też z BP Tęcza do La Petite
IP: 83.16.35.26
Mimi
Gość
To sie bardzo ciesze! :) a jak z cenami Paralii? Nie odstaszają? Ile euro planujecie zabrać ze sobą? Nie ukrywam troche sie martwie i nie chciałabym zostać bez eurocenta przy duszy ;)
IP: 78.8.137.153
RYSIO
Gość
jak grecy nie będą rozrabiac to BP."Tęcza"zawiezie mnie do Parali /La Petite we wrześniu.Popieram prośbę Mimi i piszcie coś więcej o cenach produktów żywności w sklebach,barach,tawernach. jak również o pobliskich ciekawych miejscach gdzie warto byc.Fajne też były by praktyczne porady,np. czego się wystrzegac
IP: 77.114.111.233
copico
Gość
W samej paralii jest LIDL. Wchodzilam na grecka strone lidla zeby poogladac ceny. Sa porownywalne do naszych. Slyszalam ze warto jechac na Skiathos.... a Willa La ptetite wydaje sie naprawde fajna :)
IP: 193.193.181.42
Wczasowicz
Gość
My jedziemy 29 lipca 2011,mógłby ktos jeszcze napisać cos więcej o tym miejscu???
IP: 77.255.167.197
Zimna
Gość
Hej Copico:)
Ja również jadę 30.08.11 do Villi. Jest pewne, że się spotkamy :)To Nasz 3-ci wyjazd do Paralii.
Z jakiego miasta masz wyjazd?
Pozdrawiam Kaśka
Jak masz pytania to pisz : zimna31@wp.pl
IP: 87.206.120.2
benm323
Gość
Wróciłem z La Petite 1.08 (pobyt 13 dni atokarem z biura Tęcza. Ceny w Paralii do zniesienia-obiad 5-7€. Polecam jedzenie u Peryklesa (100m od cerkwii w przeciwną do Olim. B. Gdzieś na forum wyczytałem, że dobre i potwierdzam-smacznie i tanio. Grecy kuchnię mają super. W pobliżu villi jest mini market (150m), więc wyskoczyć po śniadańko-czy wieczorem po coś więcej. Niektóre produkty są tam tańsze niż w Lidlu, czy tym Greckim markecie. Raczej nie polecam miejscowego biura podróży Discount Trawel. Jechaliśmy na Skiatos 4,5h w jedną str. Na statku nic się nie działo-jakieś ouzo, metaxa, nurkowanie itp. tak jak w innych biurach. W dodatku na wyspie w "restauracji" EL Greco chcieli nas wykiwać. Sama villa jest super (gdzieś 2-3 letnia), można grilować, ale z przodu przed villą. Jeśli ktoś jedzie z 1 dzieckiem, to nie opłaca się brać 2-osobowego pokoju-bynajmniej w BP Tęcza. Różnica to zaledwie 250 zł. ale większy luz i dziecko wtedy ma pełnowartościowe upr. Z początku na plaży denerwują murzyni sprzedający byle co, i Grecy z pączkami po 1,5€. Warto na plaży w Kokusie wziąć kawę albo piwko i na cały dzień leżaki gratis-super sprawa, zamiast na tym piachu. W mieście wieczorem mnóstwo ludzi wędrujących po głównych ulicach. Jeżeli ktoś ma pytania chętnie odpowiem.
IP: 83.16.35.26
copico
Gość
do ZIMNA: No napewno się spotkamy :) To moj pierwsszy wyjazd do Grecji. Wyjezdzam z Katowic a chlopak z Bytomia :)
odezwe się na meila zeby nie zasmiecac tu :)
do BENM323: Dziekuje bardzo za informacje. Bardzo sie przydadzą wskazowki:) Fajnie ze niedaleko villi jest ten mini markecik :) przynajmniej nie trzeba bedzie tyle leciec do lidla :) A pogoda jaka? :) i daleko jest do plazy od villi ? :)
Pozdrawiam
IP: 193.193.181.42
Mimi
Gość
Powiedzcie czy w pokojach są na wyposażeniu parasole? ;) Bo na str BP Tęcza nic nie pisze.
IP: 78.8.245.210
Rysio
Gość
Fajnie że się rozkręciła informacja.Przyznam że pytania o pogode są zbedne.Na murzynów zawsze trzeba uwazac!!!! Może ktoś poda jakie ceny są wyrobów ze skóry i złota,bo moja połowa mnie zaatakuje a ja chciałbym byc przygotowany na stres.Proszę o więcejj informacji o klimatycznych lokalach z muzyką grecką i jedzonkiem.
IP: 77.112.52.216
Mimi
Gość
Pytanie za 100 punktów - czy ktoś się wybiera 19 września do Paralii z BP Tęcza? :)
IP: 87.105.244.235
zimna
Gość
Hej Copico:)
My jedziemy z Zabrza, mamy mały problem - mój mąż ma prawie 2 metry a ze względu na późną rezerwację mamy miejsca na samym końcu - nie wiem jak on to zniesie :roll: , zawsze ma problem z siedzącymi przed nim- jak ktoś opuszcza siedzenie to on ma to siedzenie na swoich kolanach i powstaje problem :oops:
Ale myślę, że damy radę :mrgreen: Jestem bardzo ciekawa, w którym miejscu jest nasza Villa, z tego co się dowiedziałam to wcześniej byliśmy z innej strony - ale pewnie będzie fajnie.
Paralia jest miłym miejscem, wieczorem faktycznie gwar - ja to lubię :lol:
Odezwij się, no i do zobaczenia w autobusie - pewnie nas rozpoznasz - po momi wiekim mężu ;)
Pozdrawaima Kaśka
IP: 178.212.41.1
benm323
Gość
Parasoli w villi nie ma. Spokojnie można do autokaru zabrać jakiś podręczny, nie za duży. Temp. 35-38 st. jak ja byłem. Myśl, że w sierpniu czy wrześniu będzie wystarczajaco ciepło-w porównaniu z PL. Z villi do plaży jest jakieś 800-900 metrów. W połowie drogi skrzyżowanie z główną drogą, więc uwaga na dzieci! Jeżeli będziecie Państwo wybierać się na Skiatos, proszę pytać, czy są atrakcje na statku w formie np. nauki tańca zorby, degustacji metaxy, itp. My nie mieliśmy niestety nic z wspomnianego wyżej biura podróży, a wiem od znajomych, że takowe są. Ponoć jeden z kapitanów grał w filmie z Meryl Streep "Mamma mia". Jeśli chodzi o lokale z grecką muzyką, to trzba się zapisać odpłatnie niestety na taką imprezę. Nasza rezydentka raczej nam nie polecała, ze względu na niezadowolenie z takiej imprezy poprzednich gości.
IP: 83.16.35.26
wczasowicz
Gość
Witam,dla zainteresowanych wczoraj wróciliśmy z wczasów w Paralii,byłem tam juz 3 raz i jest jak zwykle OK!!!pod wzgledem cen,rozrywki rzeczy do kupienia tam.Co do fakultatywnych to napewno polecam Państwu Meteory i Skhiatos ale korzystajcie tylko z ofert biur z którymi wy jedziecie.Znam jezyk grecki i sam dla rodziny chcialem na Paralii wykupic skhiatos ale w kazdym biurze było cos nie tak.Dodam ze my jechalismy z Fun Clubem i było wszystko dograne.Podczas rejsu na Skhiatos jest oczywiście zabawa na maxa,grecy robia tzw.Metaxa Party,super impreza.Co do cen to nie wierzyłem ale niektóry sprawy sa tansze niz w polsce.np obiad dla 5 osób w tawernie w porcie z owocami morza ,1 litrem wina za 51 eu.u nas nie zjemy czegos takiego za takie smieszne pieniadze.W razie pytan moge udzielic innych informacji.pozdrawiam
IP: 83.16.216.114
Mimi
Gość
Powiedzcie ile alkoholu i paczek papierosów można zabrać ze sobą? Wiem, że na granicy z Serbią i Macedonią bardzo mocno sprawdzają wszystko dlatego proszę o podanie jakiś limitów albo opisu doświadczeń ;)
IP: 78.8.129.115
marconi
Gość
witam, też się wybieram we wrześniu z Tęczą do Paralii, do willi la Petite Sirene - w opisie obietku z biura jest napisane że jest w nim strefa WIFI - czy polega to na tym, ze mając własnego laptopa można się podpiąć i bezpłatnie skorzystać z Internetu, czy tez jest po prostu wydzielony przez właścicieli komputer, na ktorym mozna odplatnie skorzystać z dostępu do swiata. Drugie pytanie to rowery: czy na miejscu można wypożyczyć rowery, za ile i czy wogóle warto?
IP: 80.53.140.234
benm323
Gość
Co do sprawdzania na granicy, to nam bagażu nie sprawdzano, zaś WI-FI działa w przedniej części Villi, mając własnego laptopa. Rowerów nie wypożyczaliśmy, natomiast wypożyczenie skutera to 20-25€.
IP: 83.16.35.26
Zoe
Gość
Czy to prawda, że woda w morzu jest dość gloniasta i niezbyt sympatyczna?
IP: 87.105.136.4
Mimi
Gość
Moi Mili mam jeszcze pytanie odnośnie powrotu. W Polsce podróż kończymy w Bielsku-Białej czy z miasta z którego ruszaliśmy na wycieczkę? Napiszcie proszę jak to wygląda
IP: 78.8.137.216
krzyś
Gość
Właśnie wróciłam z OB .Glonów trochę jest. Meduzy niebieskie i trochę krabów.
Powrót do polski wszystkie autokary jechały do Bielska a następnie przesiadaliśmy się według miast docelowych. Problem był w tym,że musieliśmy czekać na wszystkie autokary aby ruszyć dalej i jak dotarł ostatni autokar z Thasos to dla jednych było to nawet 5 godzin a dla innych 2 godziny czekania. W między czasie biegaliśmy do biura z pytaniem jak długo będziemy jeszcze czekać i słyszeliśmy ok 20 minut. Oganizacja ok s.......
IP: 88.199.98.120
Asia
Gość
Zoe napisał
Czy to prawda, że woda w morzu jest dość gloniasta i niezbyt sympatyczna?

Zoe, ja byłam w Paralii w tamtym roku od 14.09 i woda zdecydowanie była
BARDZO SYMPATYCZNA:) a glonów to nie za wiele widziałam.
Także Ludzie nie stresujcie się na wzajem - cieszcie się że możecie gdzieś się wybrać!
IP: 78.8.96.44
Asia
Gość
A jeśli chodzi o La Petitte S. to sama miałam na nią chrapkę... ale się spóźniłam. Jadę na Thassos
IP: 78.8.96.44

Strona: 1 2 3 4 > »

Forum turystyczne » Grecja » Paralia 2011 - WILLA LA PETITE SIRENE znacie?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij