» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » wczasy

wczasy

Strona: 1

Autor Treść
farcik
Gość
szukam na wrzesień dobrego pobytu na urlop 2-tygodniowy dla 3-ch osób dorosłych .
Proszę o rzetelne informacje gdzie może być fajnie:)
To bardzo dla nas ważne! Mamy ważną rocznicę i chcielibyśmy odpocząć ale i zwiedzić.
Niestety ponad 16 lat nigdzie nie wyjeżdżaliśmy. Pozdrawiam
IP: 89.73.248.97
doris
Gość
farcik napisał
szukam na wrzesień dobrego pobytu na urlop 2-tygodniowy dla 3-ch osób dorosłych .
Proszę o rzetelne informacje gdzie może być fajnie:)
To bardzo dla nas ważne! Mamy ważną rocznicę i chcielibyśmy odpocząć ale i zwiedzić.
Niestety ponad 16 lat nigdzie nie wyjeżdżaliśmy. Pozdrawiam
Witam ja była w zeszłym roku w 11 rocznice slubu wBułgarii Sozopol jest przepiękny jest stara i nowa cześć chciałam w tym roku również lecieć ale w styczniu nie było miejsca w tym pensjonacie La rossa biuro podróży jaguar sosnowiec wszystko zgodnie z ofertą moge przesłać fotki Sozopolu na e maila
IP: 83.238.182.5
maripossa
Gość
Wiesz, ja ostatnio jestem zwolenniczką zasady, żeby zacząć jak najbliżej swoje wojaże. To dzieki temu, że odkryłam, że zaraz za granicą, w Słowacji jest super kompleks Tatralandia. Można sie wybawic w basenach, wyleżeć w wodach temalnych a że zaraz obok Tatry...:). Na pewno warto o tym pomyśleć.
IP: 31.63.174.42

Strona: 1

Forum turystyczne » Włochy » wczasy

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij