» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » obóz OLIMP - Złote Piaski - Bułgaria

obóz OLIMP - Złote Piaski - Bułgaria

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 6
Wybiera się ktoś może na obóz z biura Olimp do hotelu Diana w turnusie: 6-17 sierpnia?
IP: 195.150.77.249
JAGODA
Gość
Ja jade w tym terminie ale do hotelu zora i z innej firmy ;]
IP: 89.231.145.203
Użytkownik
Posty: 6
no to raczej się nie spotkamy, albo co prawdopodobne gdzieś w złotych piaskach się miniemy xD
IP: 195.150.77.249
Aga
Gość
wybiera sie ktos;) ja jade z kumpela.
IP: 83.7.221.223
Użytkownik
Posty: 6
Aga, jeżeli w tym terminie o którym pisałam, to pewnie się spotkamy xD
IP: 195.150.77.249
Aga
Gość
dokładnie w tym terminie, z Olimpu do hotelu Diana ;) takze napewno sie spotkamy ; )) a jak masz wogole na imie i ile masz lat?? xd
IP: 83.7.221.223
Użytkownik
Posty: 6
Paulina, 18l.

A Ty w jakim wieku i skąd jesteś? ;D
IP: 195.150.77.249
Aga
Gość
Aga, 15l, Kraków ;) kumpela ma 17l xD
IP: 83.7.207.141
Użytkownik
Posty: 6
fajnie, że Kraków xD do zobaczenia, we środę :)
IP: 195.150.77.249
Agnes ;)
Gość
Ja lecę jutro do Zory, więc może się spotkamy ^^
IP: 81.190.230.253
ktoś
Gość
hej jak tam obóz? myslałem żeby pojechać ale sie rozmysliłem. Mój kumpel pojechał i podobno jakiś chłopak wrócił wczesniej z obozu. To prawda?
IP: 83.24.152.185
sylwusia
Gość
jezdze od 3 lat z olimpu pije sie i imprezuje ile tylko sie da ;) a jezeli wiadomo ze ktos sprawia problemy np pobije kogos to wraca ;)
IP: 89.187.248.13
Monikaaaa
Gość
witam :) wybiera się ktoś z olipmu do Bułgarii termin 16 - 27 sierpnia ;-) ?
IP: 89.78.60.171
Soillatriae
Gość
Tak wyszło, że kompletnie nie mam co robić w te wakacje m.in. dzięki znajomym, którzy mają już własne plany =/ Właśnie, dlatego zainteresowałem się obozami/koloniami. Pooglądałem już trochę ofert... i gdybym miał coś wybierać to byłaby to pewnie Bułgaria lub Włochy. Nigdy nie byłem na tego typu koloniach (z klasą się nie liczy :), więc jak możecie się domyśleć mam mnóstwo pytań, ale połowa wyparowała mi z głowy zanim zacząłem pisać ten post. W takim razie:
1. Program obozów rekreacyjnych opiera się głównie na swobodnym hasaniu? Tzn. w ciągu dnia można chodzić na plażę a wieczorem upić się? Tak czytałem na innym forum. :D
2. Na takie obozy jeżdżą zazwyczaj grupki znajomych? :P Średnio radzę sobie z nawiązywaniem nowych kontaktów (będąc trzeźwym). Myślałem nawet o znalezieniu przez internet kogoś kto też wybiera się na podobny obóz, bo łatwiej jest się dogadać z kimś kogo trochę już się zna, w dodatku miałbym chociaż pewność, że nie będę sam tłukł się po kątach kiedy wszyscy będą ze swoimi ziomkami, ale takie szukanie kolegi to chyba szczyt desperacji :D
Więcej pytań nie pamiętam, dopiszę jak mnie olśni. ;)
IP: 83.29.21.198
magda
Gość
olimp kompletne dno. brak doswiadczonej kadry wychowawcow, oszukuja, wszystkie pieniadze wydacie na jedzenie bo jest niejadalne (na kazdym obozie mlodziezowym). jednym slowem- zenada.
IP: 83.238.239.73
Majka
Gość
jedzie ktoś z Olimpu do Bułgarii 7 sierpnia?
IP: 83.31.252.69

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » obóz OLIMP - Złote Piaski - Bułgaria

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij